Event Międzynarodowy Dzień Kota

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 31 lipca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Dybilas4

    Dybilas4 Fanatyk forum

    Masz rację, jestem tego samego zdania. Robię setkę paczek to i tak dużo, jak na moje możliwości czasowe ale pnącze ciekawe więc warto się pobawic. :)
     
  2. VELOCI_RAPTOR

    VELOCI_RAPTOR Stary wyjadacz

    Witam wszystkich,

    przemieliłem sobie poradnik do eventu i jak każdy mam zamiar zrealizować :) pierwszą setkę mam zamiar oddać, a później się zobaczy. Ile dam rady nakręcić zabawek dla kotów - tyle oddam. Nie mam zamiaru żyłować się z wykorzystaniem SN aby być jak najwyżej w TOP (bo rozumiem że wszystkie zabawki powyżej 100 zaliczane są do TOP-u, więc niejako z urzędu będę w nim startował, a czy się na końcu załapię do nagrody głównej - cóż mnie to bez różnicy) xD

    Pozdrawiam życząc udanej i słonecznej soboty ;)
     
  3. Tygrysek901

    Tygrysek901 Naśladowca mistrzów

    Dziękuję bardzo serdecznie, jesteś kochana :)
    Udanego wyjazdu życzę w takim razie. Mazury piękne są. I pogodę zapowiadają akurat śliczną. :D A męża jakoś obłaskawisz, może niekoniecznie wirtualnymi kotami xD, ale kobieta zawsze sposób znajdzie ;) Ja wyjeżdzam koło 10-tego na spływ kajakowy, to już laptopa raczej nie wezmę... Następny po kotkach event mi przepadnie, dlatego zależy mi, żeby skończyć ten.

    A w kwestii przygotowań. Zastanawiam się właśnie, czy ściągać drzewka z leśnej. Nie wiem co będzie większym problemem - roślinki, czy wypadajki (skoro mam już cmj! :music:) i z czego lepiej będą lecieć...
     
    Ostatnie edytowanie: 1 sierpnia 2015
  4. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    Hej Tygrysku :) A jaką Ty masz fajną sygnę :)
    Wiadome, że z drzewek wypadajki lepiej lecą niż z roślinki eventowej. Na razie ja planuje trzymać drzewka, a potem zobaczę jak u mnie będzie z ilością roślinki, to potem ściągnę drzewa i pola dam
     
    eliza9070 i Tygrysek901 lubią to.
  5. Tygrysek901

    Tygrysek901 Naśladowca mistrzów

    Dziękuję Ci bardzo pięknie, ale już dostałam od was w nocy 3 cmj i mam jedną babeczkę, to może mi starczy. Przecież nie chcę od was żulić :)

    Prawda, że cudowna? :D Wyniosłam z naszej wspaniałej Stylowej Szafy :p A moja pierwsza, więc się nie mogę na nią napatrzeć po prostu. ;)
    No niby racja, ale drzewka straaasznie długo dojrzewają. Ale chyba rzeczywiście zrobię tak jak Ty. Bo owoce drzew też mi potrzebne przecież, a mam okropne braki.
     
    NASTKA.BURAN i zonaania2122 lubią to.
  6. skorpionek2007

    skorpionek2007 Hrabia forum

    u mnie na targu juz sie zaczal ruch ...kristolu 2 oferty po 100 tysi :( kto to widzial takie ceny jak dobrze ze zdarzylam zakupic wczoraj jak byl jeszcze w promocjio_O
     
  7. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    o rany a u mnie w stodole cale zero :(
    Sylwia startujesz?:p
     
    azikowo i {Monia} lubią to.
  8. skorpionek2007

    skorpionek2007 Hrabia forum

    no co ja mam ci powiedziec ?? mam kasztanowe ale nic pozatym ...zadna roslina nie uszlachetniona :( badyla nasieje ale co z wypadajkami ? uwaaazaj
     
    azikowo lubi to.
  9. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    dzieki Sylwia ;) to bedziemy kibicowac ;)
     
    blazers i azikowo lubią to.
  10. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Dobrze w stodole popatrz;)
     
    azikowo lubi to.
  11. skorpionek2007

    skorpionek2007 Hrabia forum

    :D:D
     
    azikowo lubi to.
  12. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Zagma rowniez dziekuje bardzo :)
     
    azikowo i zagma lubią to.
  13. Nutka

    Nutka Komandor forum

    A ja ciągle się zastanawiam jak to zrobić, żeby coś zarobić ;) czyli nakarmić jak najwięcej kotków :). I żeby nie robić takich głupot jak przed chwilą kiedy w szklarni zdobyłam na cebulę 9% krótszy czas rośnięcia i zamiast kliknąć zatrzymać to kliknęłam szukaj dalej :cry::cry::cry::cry:.
     
  14. ilonka1979

    ilonka1979 Czeladnik forum


    Jest sprawiedliwy , premiuje starszych , systematycznych , rozsądnych graczy ;).
    nie prawda ze jest sprawiedliwy .gram od samego początku i stwierdzam że jak się nie ma florenów i super nawozu którego oczywiście trzeba kupić nie jest się w stanie skończyć jakiego kol wiek ewentu , więc moze pasowało by jednak pomyśleć o innych graczach ktorzy nie mają tyle kasy
     
    .Magda. i Concord lubią to.
  15. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    Da się, ja nie kupuje SN (tylko raz w ciągu kilku lat kupiłam) i jakoś eventy kończę.
     
  16. Karen139

    Karen139 Baron forum



    Super nawóz rośnie na drzewach super-nawozowych, więc kto je posiada nie musi kupować SN i eventy kończy bez problemu.:)
     
  17. _kubus1404_

    _kubus1404_ Hrabia forum

    Jak to??o_O Ale to trzeba mieć dużo sn a ja tylko ze 130 po za tym trzeba mieć dużo miejsca
     
    {Monia} i azikowo lubią to.
  18. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Nie trzeba kupować super nawozu, aby mieć go niezły zapasik:)
    To dla przykładu moja farma:
    [​IMG]

    [​IMG]
    Wielkie z SNZ stały na głównej, ale teraz usunęłam je, aby móc siać mroczne:)

    A to ilość Wielkich drzew jaką dysponuję:
    [​IMG]

    I jestem pewna, że kolega:) (którego słowa przytaczasz na początku swojego postu) ma ich równie dużo. :)
    Tak samo wiele Wielkich Drzew i duże zapasy SN mają inni Farmerzy.
    Udział w Kocim TOP 1000 wcale nie oznacza, podkreślam dla wielu Farmerów, konieczności zakupu nawozów.
    Inna sprawa, czy te nasze zapasy wystarczą na ten TOP ;)
    Ale bądźmy dobrej myśli..... jakoś nam się uda:)

    Powodzenia wszystkim startującym życzę:)
     
  19. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    W tym moim zdaniu , które zacytowałaś chodzi o Pendolino i Baobaby.
    NIGDY nie nabyłem sztuki jakiegokolwiek nawozu , ten event zrobię bez wydania 1 zł , maszyny z kuponów będących nagrodami w eventach i planuję spokojnie załapać się jeszcze do TOP-u.
    Stąd systematyczni , starsi gracze.
    O innych eventach nawet nie wspominam , uważam że zupełnie nie masz racji w tym co piszesz.





    xD:cry:xD proszę Cię, akurat Ty nie powinnaś tego pisać.
    Gdzieś mi mignęły Twoje zapasy i typuję Cię jako czarnego konia tego TOP-u , oczywiście jak zechcesz grubo pojechać z SN.
    Będziesz walczyć o jakieś konkretne miejsce , czy raczej sama obecność na liście Cię zadowoli ??


    Bry z wyskoku.
     
    Ostatnie edytowanie: 1 sierpnia 2015
  20. -wiercipiętka-56

    -wiercipiętka-56 Zaawansowany

    raczej nie 100 prezentów tylko 230
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.