Event Międzynarodowy Dzień Kota

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 31 lipca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. p.patunio

    p.patunio Naśladowca mistrzów

    przeciez 11 tys roslinki to praca na niecale 2 dni
     
    ma-ter lubi to.
  2. Tygrysek901

    Tygrysek901 Naśladowca mistrzów

    Mnie to by się cmj przydał... rozdałam cały na GT a drożyzna u mnie na targu straszna. No ale cóż. Będę bez SN, na dużych polach i na pieszo z motyką zasuwać :p , bo pomocników nie opłaca się włączać jak nie mam cmj.
    3 dni to niewiele. Życzę powodzenia :)
     
    zonaania2122 lubi to.
  3. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    zaraz chutney poleci:D
    skłamałam:p
    już poleciał:p:D
     
    zonaania2122 i iza_79 lubią to.
  4. -KogucikXD-

    -KogucikXD- Młodszy ekspert

    U mnie chutney na targu kosztuje blisko 40 000 sianogroszy. Kupiłem dwa i żyje z nadzieją, że starczą na cały event, bo po kupowaniu orzechów i królików mój "dobytek" nie jest zbyt ciekawy i ledwo starcza na wode :cry:
     
    gosiagosia60 i zonaania2122 lubią to.
  5. gadek

    gadek Fanatyk forum

    A babeczkę Pinki masz na przedłużenie działania?
     
    zonaania2122 lubi to.
  6. kheme

    kheme Analityk forum

    Dobrze liczę? Na cały event trzeba 11k roślinki i 600 wypadajek, taaaak?



    ps. Jak słyszę, że ktoś ma tylko 1200 SN to na mojej buzi pojawia się ogromny uśmiech.
    Pozdrawiam ja i moje 51 sztuk SN.
     
  7. Tygrysek901

    Tygrysek901 Naśladowca mistrzów

    Dziękuję Ci bardzo, szalenie, no niewysłowienie :D Twa pomoc nieoceniona jest doprawdy :) aż się ma ochotę uściskać wirtualnie nocnego duszka :D
    Ja to już od dawna bez wody jadę i sprzedaję pszenicę po 15 szt., żeby zarobić tyle, by móc wystawić cokolwiek bardziej wartościowego, także tego... hem hem...:p
     
    gosiagosia60 i zonaania2122 lubią to.
  8. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Doberek wszyskim:)
    Oreczko a co powiesz teraz jak zacytuje fragment niemieckiego OO:pxD
    Gibt alle 24 Stunden 4.200 EP / TEP + 40% EP für 3 Stunden (2 x 2 Feld)
     
  9. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Hejka:)
    To samo chyba wynika z naszego FAQ - co 24h 4200 PD/TPD + 40% PD przez 3 godziny - czy tylko mi się wydaje?

    Policzyłam, pomyślałam.

    Event robię na maxa - może nie swoich możliwości ale na max tego co uważam za akceptowalne, jeśli chodzi o wykorzystanie czasu i farmerskich zasobów.
    Planuję lecieć non-stop na super-polach + super nawóz. Zosię oszczędzę - wiele nie zmieni. Całego zapasu SN nie wypaćkam, choćbym padła. Po evencie (hamując odrazę) wyciągnę drzewa nawozowe z paska i jakoś ubytek się odrobixD

    Myślę, że takich eventów (z TOP) będzie coraz więcej. Robiąc event na max tego co akceptuję, określę swoje miejsce wśród fanatyków Farmeramy i w przyszłości będę wiedzieć - porywać się na taki event czy nie. Aha - kotki zamierzam uspokajać od soboty.
     
  10. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    poprawili nasze oo;) w pierwotnej wersji bylo 40% z zbiorow:)
     
  11. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dzień dobry :)
    Gdzie Wy widzicie poprawiony FAQ?
    Tam jest nadal tak:
    item Kocia banda

    [​IMG]

    4200 PD/TPD
    +40% PD za zbiorów przez 3 godz co 24 godz

    Item, owszem daje PD/TPD .....ale bonus +40% jest tylko dla PD.

    Mam nadzieję, że będzie tak jak piszesz Norbi:) ....oj, oj nie będzie jednak..teraz poczytałam uważnie.

    Edit.
    Norbi:) ..... a poczytaj jeszcze raz co pisze w FAQ na de.
     
    Ostatnie edytowanie: 1 sierpnia 2015
  12. sylwiajj

    sylwiajj Zaawansowany

    Masz Tygrysku i ode mnie cmj:) Ja biorę udział w evencie, chociaż z Top będzie ciężko, mąż mnie zabije, za wzięcie laptopa na mazury, bo jutro wyjeżdżamy, ale co mi tam, chcę kotki:D
     
  13. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Oreczko faktycznie tam jest tylko pd.,,gdzie ja zobaczylem to tpd sam nie wiem;)
     
  14. olenkabe1

    olenkabe1 Analityk forum

    wyslij sowke to cmj sie znajdzie dla Ciebie
     
  15. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Wczoraj wieczorem pojawilo sie OO o evencie na forum francuskim.
    U nich tez jest napisane, ze:
    Jeśli dwoje (lub kilku) Graczy uzyska taką samą ilość zdobytych paczek, otrzymają oni te same miejsce w rankingu. Oznacza to, że faktyczna liczba osób, które zdobędą nagrodę TOP może być większa od 1000.

    Troche to jest dziwne, ze u nas i na fr takie wytlumaczenie istnieje, a na de i en nie.
    Zerknelam tez na es, tam tez tego nie ma.
     
    Ostatnie edytowanie: 1 sierpnia 2015
  16. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    na de nie ma tego ale ich modzi maja podpytac u zrodla i wyjasnic cale to zamieszanie
     
  17. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Zadalam pytanie u nas tez. Zobaczymy, co powiedza;)
     
    azikowo, -norbijas- oraz est-orka lubią to.
  18. pppppp26

    pppppp26 Forum Pro

    Dzień dobry
    Evencik przyjazny robię spokojnie bez napinki :music::music:a z kotków coś wpadnie zawsze wartościowego (kupony na pomocników mam do tej pory po nietoperzach) a o TOP-ie i wywalaniu SN zadecyduję koło czwartku, do tej pory siać będę wszędzie na małych polach bo niestety SN ogranicza a mam koło tysiaka no i na rozsiew trochę pójdzie.
    Zastanawia mnie tylko ten kot z pnącza bo przy nim zagroda z TS-u traci zupełnie sens i rację bytu :( a może warsztat w przyszłym expresie coś jak perfumeria ??
    Co do zasad jak zwykle część kupi koszyki, SN inni mają zapasy a jeszcze inni są na urlopach, mam przeczucie że nie będzie źle ;) a w kotki i tak pobawię się do końca :)

    Czy sprawiedliwy .... w sumie tak wysiejesz, pobawisz i masz nagrodę gwarantowaną a ile zależy od pracy farmera a i do pnącza nie ma wielkich wymagań.

    TOP jasne można kupić i tysiąc koszyków tak jak i pakietów przy TS-ach np (120 i mieć gwarantowane 120 zimorodków bo kto bogatemu zabroni) ale ilu takich farmerów jest? Ale balon z nawozem nadleci nie trzeba fusów w zgaduli xD

    No ale to w poniedziałek dzisiaj walczę o cerbera bo w GT niestety nie zdobyłem >:(
     
  19. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Ja też w TOP-1000 nie startuję, mimo, że ponad 5000 SN z drzew jest, zostawiam to innym, lepszym farmerom. Mnie wystarczą nagrody podstawowe, a i tak zawsze wygrywam PD, TPD i SG, te lepsze nagrody jakos mnie omijają :p:cry::cry:
    Oczywiście będę jak zawsze kibicować naszym Gigantom xDxDxD
     
    .Magda. i blazers lubią to.
  20. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dobry ;)
    Przespałam z faq-iem (jakkolwiek to zabrzmi:p), znaczy prztworzyłam informacje i przemyślałam na dziesiątą strone i wnioski są takie: event będę robić oczywiście, jak każdy, do setki i jak cos wpadnie więcej to dobrze, nie zamierzam w każdym razie fisiować. Generalnie cały ten TOP1000 płatników mnie nie kręci, więc mam na niego szczerze wyhuśtane8) Z jednej gry, gdzie zrobili mistrzostwa płatników już dość dawno zrezygnowałam, tu te same trendy, więc pora przemyśleć8)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.