Event Międzynarodowy Dzień Kota

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 31 lipca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. kicia17

    kicia17 Okazjonalny autor

    O matko... przewertowałam Wasze posty i jestem przerażona. SN w tysiącach? Pnącze? No już, mówcie jak to zrobiliście. xD
    A tak na serio - jestem trochę zniesmaczona, że już naprawdę wszędzie chodzi o kasę. W moim przypadku wygrywa zdrowy rozsądek - jeszcze xD Nie inwestuję w event ;) Ale życzę powodzenia wszystkim Farmerom :)
     
    kotwbutach. i kheme lubią to.
  2. beataduda

    beataduda Aktywny autor

    Nie żebym się czepiała ale w moim kalendarzu 9 sierpnia 2015 to niedziela a nie sobota.
     
    kotwbutach. lubi to.
  3. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Oreczko powodzenia.
    Ja planu nie mam ,zobaczę jak to "w praniu" będzie wygladać;)
     
    azikowo, -norbijas- oraz est-orka lubią to.
  4. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    hmm ja też planu nie mam, zobacze wpierw jak to będzie szło,mam 4500 SN ,wiec nie za duzo i nie za mało,ale nie wiem czy chce go stracić ,czas pokaże.A może tak jak rok temu TOP1000 porwie mnie w pewnym momencie, nie wiem;) Z zaciekawieniem poczytałam o używaniu super pól,jakoś nigdy przy evencie ich nie używałam, a może warto spróbować.
    Człowiek przeca całe życie się czegoś uczy ;)
     
  5. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dziękuję :)
    Ja lubię mieć jakiś plan działania..... chociażby, jak w tym przypadku na pierwsze dni.

    Powodzenia i ja życzę wszystkim, co zdecydują się na TOP.....może nie będzie tak ciężko, jak to się nam dzisiaj wydaje:)
    Trzymam kciuki za Was:)
     
  6. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    wiesci z de:)
    podczytuje watek dotyczacy tego eventu i sprawa ilosci osob na liscie mie jest do konca wyjasniana moze byc wiec tak ze,zalapie sie tylko 1000 osob a nie jak jest w naszym faq..
    cytat,,,
    Jeśli dwoje (lub kilku) Graczy uzyska taką samą ilość zdobytych paczek, otrzymają oni te same miejsce w rankingu. Oznacza to, że faktyczna liczba osób, które zdobędą nagrodę TOP może być większa od 1000.
     
  7. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Ja też podczas "standartowych" eventów super pól nie używam...ale ten jest wyjątkowy, a różnica w zbiorze z jednego zasiewu to ok.960 szt roślinki... ze zbiorów 4 w ciągu dnia to ok. 3840 szt. ..... no chyba, że ktoś sieje na małych polach z SN.


    Norbi:) ...to niezbyt optymistyczne wieści czytasz;)
     
  8. Tygrysek901

    Tygrysek901 Naśladowca mistrzów

    Heja :D Gratuluję planu i zasobów :p (a ja taka wiecznie nieprzygotowana ;) )

    Mam tylko jedno pytanie, skąd Ty u licha masz tyle kupska?? o_O Rozumiem SN i resztę. Można zebrać. Ale przecież na tak zwany pięknie i swojsko obornik jest limit! I to śmiesznie niski, bo tam chyba 300 z runami.
     
    zonaania2122 i -norbijas- lubią to.
  9. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    witam:D
    ja chyba jestem już całkiem ślepa:oops:
    nie mogę znależć w FAQ potrzebnej ilości wypadajek i wikliny:oops:
     
    est-orka lubi to.
  10. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Nie ma tabelki podsumowującej. Siejemy ile się da i karmimy kotki na maxa.
    Aby zdobyć pnącze potrzeba 11.000 rośliny i 600 wypadajek.
    Nie pomyliłam się?
     
  11. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Ewuniu :)
    Aby zrobić 100 szt. zabawek, bo tyle jest ich potrzeba aby wykonać event, musimy zebrać:
    roślinka eventowa 100 x 110 = 11 000 sztuk
    wypadajka 100 x 6 = 600 sztuk

    No i oczywiście, dalej możemy siać i wypadajki zbierać na ponad planowe zabawianie kotków:)
     
  12. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    dzięki:*:*:*
     
    kotwbutach. i est-orka lubią to.
  13. zonaania2122

    zonaania2122 Wyjątkowy talent

    A ja biorę event na miekko.Ile będzie tyle zrobię.Na Top nawet nie liczę.Głupotą byłoby nie wykorzystać wypadajek skoro są z tego profity.
     
    _miki101-, kotwbutach. oraz aweva55 lubią to.
  14. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Pierwszy raz będę robiła tego typu event. Jestem bardzo ciekawa jak to będzie. Na top nigdy się nie załapałam i specjalnie nie napalałam więc i teraz nie mam parcia, ale oczywiście jak się wyrobię z 100 i będę miała czas to będę karmiła kotki dalej :), choćby dla pozostałych prezentów :p. Tylko się zastanawiam, bo nie potrafię tego wyczytać w poradniku, co jaki czas te kotki będą się pokazywać, tzn. nakarmię 4 na głównej łące i kiedy tam się pojawią znowu? Pamiętam, że kiedyś było klikanie w mieście na jajka to przy braku możliwości klikania w czasie pracy ;) było ciężko. Potem w domu bardzo długo trzeba było siedzieć przed kompem żeby uzupełnić braki ;).
     
    kotwbutach. i kolobrzeg lubią to.
  15. jola0909g

    jola0909g Nadzorca forum

    dla mnie to bardzo dobra wiadomość :)
    chociaż wizja 90% farmerów na świecie załapujących się do tego TOP bardzo mi się spodobałaxD
    trzeźwo patrząc- nierealne niestety...
    tak więc powodzenia wszystkim, którzy będą o miejsce w TOP walczyć a pozostałym samych fajnych nagród życzę:)
     
    kotwbutach. i azikowo lubią to.
  16. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    że nie zamierzasz kupować to akurat świetnie wiem:) top i tak trzeba obserwować:) jak się chce w nim być:) a ja lubię obserwować nawet jak o nim nie myślę:) na pewno nie będzie tu takich emocji jak w dożynkach, ale jakieś będą, jakie zobaczymy :)
    pnącze poleci jak zwykle na wypadajki, gorzej będzie z roślinką:) ale i tak plan mam taki walić koty ile się da xDxDxDa co uzbieram to moje najlepsze TPD, bo 1,5 mln potrzeba na przejście poziomu, a jak jak wiadomo rafa na horyzoncie :p:p
     
  17. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Kotki będą cały czas, nie trzeba będzie czekać :) Oby tylko karma dla nich była :)
     
    kotwbutach., zonaania2122 oraz Nutka lubią to.
  18. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Jak uspokoisz kotki to po kilku sekundach będą pojawiały się następne, tak naprawdę gdyby nie ewentualne ograniczenie jakim będą wypadajki i roślina eventowa to kotki można by uspokajać bez końca ;)
     
    kotwbutach. i kheme lubią to.
  19. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Dziękuję za informację i to taka dobrą :D. Zwiększają się moje szanse na więcej prezentów i nakarmienie chociaż 100 :).
     
    kotwbutach. lubi to.
  20. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    100 powinnaś dać radę bez problemu :)
     
    kotwbutach. i zonaania2122 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.