Event Międzynarodowy Dzień Kota

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 31 lipca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. etanus

    etanus Forum Pro

    Ja tam do żadnego TPO-u się nie pcham bo ze mnie leń prawdziwy ale szczęśliwy. podziwiam natomiast ludzi pracowitych i ambitnych więc życze im powodzonka!:D:D:Dkoty 66 napasione- co by było w temacie!:p
     
  2. GruGru

    GruGru Wyjątkowy talent

    Na kupę to teraz wielu nie stać :p
    431 SG za sztukę? (zawsze lepiej niż 600) Trudno, poczekam...

    A tak poza tym to kotów uspokojonych 68. Jeden nawet dał mi złote banany! Oglądałam to to dziwo długo i dokładnie bo ani króliki, ani nietoperze ani tym bardziej misiek, którego chciałam wywalić za burtę, taki dobry nie był. Z innych prezentów: kilka renów kilka smoków (chyba 2), kupony i owszem - 3 po 1h, 3 doniczki, 1 babeczka i ani jednego CMJ (i tak lepiej z różnorodnością niż ostatnio).

    Było sporo o uszlachetnieniach w wątku więc zajrzałam do szklarni, czy coś tam przypadkiem nie siedzi. Siedział :p Karczoch :p Grunt to dobra pamięć ;) a że teraz w realu sporo zajęć to... różnie bywa (w doniczkach nic poza karczochem nie znalazłam).

    Do topu nawet na moment nie wskoczę, bo na chwilę obecna pozycja 1000 to nadprogramowe 20 kotów - jak ja skończę swoją setke to już pewnie będzie 50. :p

    Zestawienie zbiorcze podam na koniec - wszystko notowane :)

    Powodzenia dla walczących o TOPik :)
     
  3. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam

    Trochę uspokoiłem kotki bo strasznie miauczały ale w ciągu 30 minut spadłem o 24 pozycje. Zobaczymy co będzie za kolejne 30 minut?
     
  4. etanus

    etanus Forum Pro

    Jak banana to do mnie! chętnie oddam bo już 2 raz mi się trafiło! normalnie jak ślepej kurce ziarenko!
     
    zonaania2122 i marmlada lubią to.
  5. AladdinSane

    AladdinSane Komandor forum

    ...no i teraz wszystko jasne !!
    ostatni farmer z listy "ugłaskał" 20 ToP-owych kotów....
    Jeśli wszyscy nowi "wchodzący" na listę wygłaskają też 20 kotów i ani jednego wiecej, (nierealne)
    to ci wszyscy dostaną item ??!!
    a takich "wszystkich nowych" może być kilka tysi !!!!
     
  6. GruGru

    GruGru Wyjątkowy talent

    Po aktualizacji to już 22 koty :)
     
    zonaania2122 lubi to.
  7. kheme

    kheme Analityk forum

    62 koty za mną - 1 CMJ, parę kuponów, 1 zagroda (bociany >:() i 1 drzewko (bez XXL >:() reszta PD i TPD... No tak średnio na jeża..
     
  8. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia


    Tylko tak wg mnie , oczywiście kieruję się delikatni logiką , a jeżeli chodzi o BP to czasami można się na tym przejechać ;).
    Nie wyobrażam sobie sytuacji , że tak jak np. wspomniałeś 1000 gracz ma 20 kotów , a 93 też z 20-ma jest poza TOP-em.
     
  9. _Ola_Z_

    _Ola_Z_ Wielki mistrz forum

    pnącze aktywne, 2 prezenty ponad podstawę i kolejne 10 się kręci
    z ostatnio odsłoniętych wypadło
    drzewko
    zagroda
    doniczka
    2x5tyś TPD
    2x5tyś PD
    10 tyś SG
    10 tyś TPD
    1TN
    kupony na 1h i 48 h
    dzika się zrehabilitowała - na chwilę obecną z każdego pola dostałam po drzewku i po zagrodzie
     
    zonaania2122 i MOD_Cookie* lubią to.
  10. kv51

    kv51 Naśladowca mistrzów

    Oto co było podane :''Jeśli dwoje (lub kilku) Graczy uzyska taką samą ilość zdobytych paczek, otrzymają oni te same miejsce w rankingu. Oznacza to, że faktyczna liczba osób, które zdobędą nagrodę TOP może być większa od 1000.''
    A rzeczywistość jak wygląda , to już proszę sobie zajrzeć na listę top 1000...
     
  11. _Ola_Z_

    _Ola_Z_ Wielki mistrz forum

    właściwie to nie wiemy, jak to wygląda w rzeczywistości
    potrzebna byłaby osoba, która oddała 23 kotki, a która nie znalazła się na liście
    jeśli taka się znajdzie, to znaczy, że odcięli i że tylko 1000 osób biorą pod uwagę
     
    zonaania2122 i toDzasta lubią to.
  12. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    to ja sie pochwale:)
    jak dla mnie to jest to rownowartosc 3 mln pd..[​IMG]
     
  13. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Weźcie pod uwagę, że lista będzie się jeszcze z tysiąc razy zmieniać i te 23 kotki mogą nie wystarczyć... Poza tym pewnie zmieni się po weryfikacji uczciwości.
     
  14. Hesarenka64

    Hesarenka64 Baron forum

    A ktoś taki się odzywał -ja zawsze tylko 1000 osób widzę na liście i ani jednej więcej w co nie uwierzę ;)
     
  15. _Ola_Z_

    _Ola_Z_ Wielki mistrz forum

    chodziło mi tylko o chwilę obecną
    a sama weryfikacja to dla mnie pocieszenie, bo to daje małą nadzieję, że może się uda wejść na listę :)
    tymczasem roślinka rośnie na SN, pozbieram jak wrócę do domku i nastawię kolejne zabawki kocie w młynie
     
    zonaania2122 lubi to.
  16. amdep

    amdep Moguł forum

    TOP 1000?
    Ha, ha, ha, ha, a ja z braku wypadajek nakarmiłam 47 kotów. :p

    U mnie zawsze z wypadajkami słabo, ale tym razem bardziej niż słabo. Obawiam się, to właśnie przez to "TOP". :(

    Mogliby wprowadzić coś takiego, że ja deklaruję, iż rezygnuję z Topa i z dodatkowej nagrody, a w zamian za to wypadajki lecą mi normalnie. :p
     
  17. janafarm

    janafarm Wielki mistrz forum

    W opisie jest wyraźnie ,że ta sama liczba kociaków daje to samo miejsce na liście ,a obecnie nie wygląda to zgodnie z opisem ,tylko o tym wielu z nas pisze.
     
  18. kv51

    kv51 Naśladowca mistrzów

    Wiemy. Wygląda inaczej niż miało wyglądać. Wg informacji podanych wcześniej osoby np które mają 30 kotów powinny wszystkie mieć jedną pozycję na liście. A aktualnie każdy zajmuje kolejną....

    A tak na marginesie wszelkie nasze dywagacje powinny być zbędne ,bo NIE ZMIENIA SIĘ ZASAD W TRAKCIE GRY. I nawet jeśli podane info o sposobie umieszczania na liście było omyłkowe , to BP powinno wziąć to na klatę , trzymać się podanych zasad i wyjść z tej sytuacji z twarzą. Ale znając życie i stosunek BP do klientów nazywanych tu dla zmylenia graczami , to będzie wolało wyjść z tej sytuacji z kasą ,nie z twarzą niestety.....

    Posty połączyłam, na forum nie piszemy posta pod postem. Jeśli chcesz coś dodać, użyj opcji Edytuj.
    Proszę zapoznać się z Poradnikiem: >>klik<<
    Poćwiczyć możesz w tym temacie: >>klik<<
    MOD_Cookie*
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 5 sierpnia 2015
  19. wolf031973

    wolf031973 Książę forum

    Trzymam kciuki, by dla wszystkich chętnych znalazło się miejsce w Topie. Ale sama się cieszę, że w nim nie uczestniczę. Roztrząsanie reguł tego Topu w upał to stanowczo nie dla mnie. Powodzenia walczącym
     
    Keczmer i zonaania2122 lubią to.
  20. hp25

    hp25 Forum Pro

    Przecież wiadomo, że to jest live'owa lista i tutaj nie ma potrzeby niepotrzebnie komplikować kodu tylko po to, żeby w lp.(czyt. miejsce) opuszczało gdy ilości są te same. Ja uważam, że zrobią na końcu tak jak napisali. Ta lista jest po to, żebyśmy wiedzieli, że np. teraz potrzeba 23 kotki żeby dostać sie do 1000, a lista i tak będzie zweryfikowana po zakończeniu eventu.
     
    deadwing, zonaania2122 oraz toDzasta lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.