Event Międzynarodowy Dzień Kota

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 31 lipca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. olenkabe1

    olenkabe1 Analityk forum

    no to u mnie jednak szybciej poszło:)
     
  2. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Z badyla na małych polach wypada po 5, 6 szt. kłębka :eek: ale to nic. Zasieję coś innego jak wybyję do roboty ;)
    Mam takie pytanko do Was: ile maksymalnie można przyjąć dziennie prezentów ? Chciałabym naszej Przodownicy pracy w TOPie przesyłać codziennie kłębek i gdyby tak więcej osób... :p tylko nie wiem czy się da tak bez oporu o_O ?


    a propos uszlachetniania to też walczę z goździkami i na razie same zonki :sleepy::cry:xD
     
    zonaania2122 lubi to.
  3. iwona1957

    iwona1957 Komisarz forum

    Melduję wykonanie zadania :):) jakby ktoś pytał to byłam na liście - choć przez chwile :p:p
    [​IMG]
     
  4. skorpionek2007

    skorpionek2007 Hrabia forum

    ja wczoraj tez bylam a dzisiaj dostalam kopa i mnie ni ma :(
     
  5. _Ola_Z_

    _Ola_Z_ Wielki mistrz forum

    bez oporu się nie da - max 20 darmowych
    z poradnika "Kłębki wełny będzie można również wysłać sąsiadom i znajomym jako prezent. Po wykorzystaniu dziennego limitu darmowych prezentów (5 lub 7 z runą) każdy wysłany prezent będzie kosztować 2 FL. Można otrzymać 20 sztuk prezentów dziennie, chyba, że zostały wysłane za floreny."

    ja swoich wczoraj obdarowałam, dziś też prezenty poszły
    przepraszam sąsiadów, że nie do nich, ale TOP ważna sprawa :)

    już jesteś 996 :)
     
    Ostatnie edytowanie: 5 sierpnia 2015
    godia17, zonaania2122 oraz kaska860 lubią to.
  6. iwona1957

    iwona1957 Komisarz forum

    Wiesz ja zupełnie na TOP nie liczę - za cienki bolek jestem, ale miło było być na liście choć przez chwilę :)
    Na dożynkach nigdy nawet nie próbowałam więc nie wiedziałam jak to jest, aż do dziś :)
    Roslinka rośnie sobie spokojnie na małych polach z wodą - na super pola z SN nie mam wystarczająco duzo super nawozu.
    Na ile wystarczy roslinki na tyle będzie, w końcu nic się nie traci, a jakieś nagrody (gorsze, lepsze) zawsze wpadną :)
     
  7. Polinka1987

    Polinka1987 Czeladnik forum

    Witam :) niektórzy część podstawową juz skończyli (nie wiem jak to robicie) :) ja jestem w połowie
    z ciekawych nagród dostałam dwa drzewka - nieśpliki japońskie i zagrodę dla dziobaków :)

    ja na razie niecały miesiac mam za soba i myślałam ze tylko ja mam pecha :p
     
  8. _Ola_Z_

    _Ola_Z_ Wielki mistrz forum

    pozostałe ulepszenia już mam, ale dwóch miłości nawozowych nie mogę ustrzelić
    18 do końca, a potem już tylko dla przyjemności i z tycią nadzieją, że choć na chwilkę uda się zaistnieć na liście :)

    chutneja jest jeszcze na ponad 60 godzin, kombajnu na ponad 80
    jakoś to trzeba wykorzystać :)
     
    zonaania2122 lubi to.
  9. stokrotka891

    stokrotka891 Czeladnik forum

    a ja mam uspokojone 14 kotków (szaleństwo ;p) hehe ale widziałam że na topiku ludziska mają mniej a jakoś siebie tam nie widzę ? ktoś coś ?
     
  10. AladdinSane

    AladdinSane Komandor forum

    wystarczyłoby, aby każdy nowo wchodzący na listę TOP farmer, "ugłaskał" tylko tyle kotów, ile ma
    farmer z ostatniego miejsca, bez podbijania
    w ten sposób na liście znaleźli by się wszyscy, którzy mają taką samą liczbę kotów ile ostatni farmer
    (aktualnie 5 )
    a takich mogą być tysiące !!!!
    wszyscy dostali by item??!!
     
    zonaania2122, godia17 oraz kaska860 lubią to.
  11. bonczo

    bonczo Zaawansowany

    Ale masz 14 kotków już po skończonym evencie? Czy dopiero 14 w evencie? :p Na topce wyświetlają się ponadprogramowe uspokojone kotki :)
    Co do eventu, dziś przechodzę na normalne pola, małe z wodą i nawozem, zobaczymy jak to pójdzie i jak inni zaczną uciekać :p Wypadajek już zaczyna brakować, trochę mało zrobiłem na początku eventu :D
     
    jolantos i godia17 lubią to.
  12. _Ola_Z_

    _Ola_Z_ Wielki mistrz forum

    top liczy się po zakończeniu części podstawowej
    czyli na liście są osoby, które zaliczyły 100 eventowych kotków i robią nadwyżkę
    plan mi się podoba :)
     
    zonaania2122 i godia17 lubią to.
  13. AngelGina

    AngelGina Ambasador forum

    Pierwsze 100 kotków nie zalicza się do topu, dopiero nadwyżka :)
     
  14. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Wedlug poradnika do eventu tak powinno byc8)
     
  15. AngelGina

    AngelGina Ambasador forum

    Dożynki są moim zdaniem gorsze, w ostatnich brałam udział, ale daleko nie zaszłam, co gorsze jak się z listy odpada to wszystkie roślinki, czy to co się wrzuca, to po prostu się traci :( ja tak dużo straciłam :( już nie wezmę udziału w dożynkach nad plan ;)
    a w tym kocim to jest ten plus, że zbiera się nagrody :))) zawsze to coś :D
     
    Tralanetka, zonaania2122 oraz Megan lubią to.
  16. iwona1957

    iwona1957 Komisarz forum

    Właśnie tak - ja nigdy w dożynkach nie próbowałam brać udziału, bo u mnie w stodole głównie wiatr hula :p niby niczym na targu nie handluje, a zawsze w stodole pustki :p jak czytam, że niektórzy mają po kilkanaście tysięcy np. jajek czy mleka to nie wiem skąd to się bierze...
    W tym evencie jest o tyle dobrze, że niczego się nie traci, a wręcz zyskuje (nagrody moze nie powalają na kolana, ale są takie jak w większości eventów). A jakby się udało jakimś cudem załapac na sam ogonek TOP-u to juz w ogóle byłby szał xD
     
    AngelGina i zonaania2122 lubią to.
  17. elwira17

    elwira17 Stary wyjadacz

    Koniec eventu, teraz tylko zabawa i zgarnianie nagród, oby jak najlepszych. Marzą mi się złote banany, bo tylko nimi nie zostałam obdarowana przez 100 kotków.
    Wszystkim walczącym w TOP życzę powodzenia!
     
    Megan i godia17 lubią to.
  18. _Ola_Z_

    _Ola_Z_ Wielki mistrz forum

    pozbierałam z pól
    dwa smoki, dwie wrony, sowa i jeden JC plus puchary na 26/30
    a wełny wypadło raptem na 8 zabawek

    czas na róże, choć nie rosną 1 sekundy, a 1:47h
     
    godia17 i zonaania2122 lubią to.
  19. agaszcz80

    agaszcz80 Koneser forum

    Event skończyłam teraz już tylko dla zabawy robię :)
     
    godia17 lubi to.
  20. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam

    pnacze dziala a nagrody ...w sumie jestem zadowolona najbardziej z TPD,Smoka i kuponow,szkoda,ze zadne drzewko sie nie trafilo,a to tabelka,moze komus sie przyda do podsumowania co wylatywalo :p

    5000 SG13
    5000 PD17
    5000 TPD16
    10000TPD13
    10000 PD5
    10000 SG4
    CJM4
    Babeczka Pinke3
    Smok2
    doniczka walentynkowa4
    kupon 1h5
    kupon 3h1
    kupon 48h2
    TNZ4
    SNZ1
    SN 51
    SN 22
    SP 31
    SP2
    100
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.