Event Międzynarodowy Dzień Kota

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 31 lipca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. aniusia64

    aniusia64 Wyjątkowy talent

    Witaski z ranka!
    Sieję zielsko,kotki uspokajam...
    Moja kotka zazdrosna,ale pomaga...dalej zbieram SN z misji...

    [​IMG]
     
  2. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Glowna czesc w koncu zrobiona. Co najdziwniejsze, dopiero z nadprogramowych kociakow wpadly dwa smoki:eek:
    Ciekawa jestem, jak dlugo w topiku powisze:p Zdjecie zrobione na pamiatke, bo to moj pierwszy, do ktorego choc na chwile sie zalapalam.
    Powodzenia Wszystkim!
     
  3. pppppp26

    pppppp26 Forum Pro

    Doberek
    Pierwsze koty za płoty :) setka poszła i nawet szybciej niż planowałem, robię spokojnie bez szaleństw
    Prezenty: trzy smoki, kilka drzewek 8), pięć kuponów (dwa na 48h) i masa TPD (to najczęstsza nagroda)
    Gramy dalej 938 miejsce :music:zobowiązuje :D.
    Wypadajki nawet nawet, startowałem od tysiąca aby było łatwo liczyć i po stu kotkach połowa została a i kasztanowe jeszcze będzie aktywne.
    Spokojnie dalej siejemy i głaskamy :)
     
    Ostatnie edytowanie: 5 sierpnia 2015
  4. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witam z rana przy kawusi:)
    Roślinki czekają na kłębki wełny-żeby nie one to już by pierwsza setka była uspokojonych kotów.
    Pozostaje mi patrzeć i podziwiać Tych na liście TOP, brawo i tak trzymać:inlove:
    Pozdrowionka dla Wszystkich:)
     
  5. olenkabe1

    olenkabe1 Analityk forum

    dzien dobry wszystkim:)
    przyznac sie bez bicia ile osob wstalo w nocy na " siusiu";)
     
  6. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    Ja się przyznaję ! Bez bicia.
    [​IMG]
    Lepiej już chyba nie będzie ale przynajmniej coś jest...
     
  7. olenkabe1

    olenkabe1 Analityk forum

    przeciez to bardzo ładny wynik,gratulacje
     
  8. matylda8

    matylda8 Aktywny autor

    ja tez sie przyznajexD
     
  9. jacekf

    jacekf Półbóstwo forum

    przyznaje sie ze wstawalem , ale mam wytlumaczenie - mialem dyzur i musialem jechac na wizyte / 2 razy /..... no a ze przy okazji zerknelem na moja farme , to ..............................................;););)

    a przy okazji to dlaczego u mnie lista jest tylko do ok. 500 miejsca. ????
     
  10. kasandra51

    kasandra51 Naśladowca mistrzów

    Jak to się robi żeby mieć takie wyniki? Ja oddała zaledwie 36 kotów ... Uświadomcie mnie drodzy gracze..... Proszę piszcie o ile to możliwe na sówkę...
     
  11. wolf031973

    wolf031973 Książę forum

    ja też
     
  12. skorpionek2007

    skorpionek2007 Hrabia forum

    ja nie wstawalam :p posialam roze to nie bylo do czego ...i znowu zastuj przez wypadajki :(
     
  13. Katon33

    Katon33 Zaawansowany

    U mnie na ostatnim, 1000 miejscu na liście TOP osoba z trzema kotkami. Myślę, że takich graczy z trzema jest jeszcze znacznie więcej, ale lista kończy się na pozycji 1000. A miało być tak, że więcej osób otrzyma nagrodę, jeśli będzie miało ten sam wynik.
    83 kotki nakarmione plus jeden w realu. Więc TOP 1000 raczej mnie nie interesuje, ale podglądam i kibicuję znajomym :)
     
  14. olenkabe1

    olenkabe1 Analityk forum

    u mnie też wypadajki coś zaczęły słabiej leciec:(
     
    kheme i zonaania2122 lubią to.
  15. _Ola_Z_

    _Ola_Z_ Wielki mistrz forum

    mi nie udało się w nocy wstać, ba nawet budzika nie słyszałam :)
    ale szybko przed pracą pozbierałam i dzięki temu kolejny zbiór będę miała za godzinę
    tymczasem z nocnych wełenek takie prezenty ukręciłam
    3x5tyś TPD
    zagroda
    2x5tyś PD
    10tyś PD i 10 tyś SG

    niestety szklarnia wciąż nie chce mi dać miłości do SN dla róż i już sama nie wiem, co siać żeby podgonić wypadajki :(
     
    oset53, zonaania2122 oraz 0olimpia0 lubią to.
  16. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    100 kotków zadowolonych teraz pomalutku do przodu na listę
     
  17. Rysia

    Rysia Mieszkaniec forum

    Właśnie wdrapałam się przez przypadek do TOP-iku xD Jestem w rozterce. Z jednej strony bardzo się cieszę na urlop na łonie natury, z drugiej strony targa mną lekki niedosyt że nie będę mogła sprawdzić czy jestem w stanie utrzymać się choćby na ostatniej pozycji. Jak widać apetyt rośnie w miarę jedzenia :) Kotki będę przekupywać uspakajaczami do piątku. Wszystkie nagrody mnie cieszą łącznie z PD. Jestem na końcówce levelu i być może przed wyjazdem kotki pomogą w przeskoczeniu na następny :)
     
  18. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    Haha. Ale wizyta na siku była prawdziwa. Roślinki na pół spiaco sadziłam.
     
  19. olenkabe1

    olenkabe1 Analityk forum

    ja też długo walczyłam żeby ją zdobyć aż w końcu sie udało więc probuj do skutku
     
  20. _Ola_Z_

    _Ola_Z_ Wielki mistrz forum

    walczę kolejny miesiąc i ciągle dostaję zwrot 360 róż...
    zanim zabiorę się na poważnie do pracy biegnę sprawdzić listę :)
     
    zonaania2122 lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.