Event Międzynarodowy Dzień Kota

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 31 lipca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Ja wrzuciłam 2 kotki , niech mam, kto bogatemu zabroni xD
    Z nagród ": 6 x Smok, 8 x Ren , kupony , doniczki , babeczki, TPD,PD,SG i.....dalej bez bananów :p
     
  2. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Kotami rzucasz>:( och Ty niedobra kobieto;)
    Nagrody fajne i jedziemy dalej :)
     
  3. gosiaczek4you

    gosiaczek4you Forumowy żółtodziób

    Piszecie tak o tych jednosekundówkach aż szkoda :(
    Jest jakaś inna możliwość szybkich wypadajek bez kasztanowego?
     
  4. janczurka

    janczurka Stały bywalec

    ...aaa. oki, dziękuję.
    no ja blondynka jestem, mówiłam juz ?
    :D
     
    NASTKA.BURAN i gadek lubią to.
  5. Sekme

    Sekme Generał forum

    Nawet bez kasztankowego możesz korzystać z tych "jednosekundówek". Tzn. oczywiście nie będą rosły 1 sekundę, ale np. takie róże rosną 7 minut (na super polu 31 min.), więc żaden problem. Róże na super polach nie dają 100% wypadalności wypadajek, ale dalej jest to bardzo wysoki wynik, więc można podgonić. Zresztą zanim pojawiło się pnącze kasztankowe, korzystaliśmy właśnie z róż czy goździków.

    Tu w Nieoficjalnym Poradniku są obliczenia Oreczki i dokładnie rozpisane czasy, co ile czasu rośnie. Polecam.
     
    Ostatnie edytowanie: 4 sierpnia 2015
  6. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Kotki wrzuciłam delikatnie , ja i tak mam wyrzuty sumienia jak je tak skręca i rzuca przy zamianie na prezenty:p
    Pewnie ,ze dalej sieję i zbieram, normalnie takie nagrody to mamy tylko do zdobycia w eventach i TS.
     
  7. BA_Chris

    BA_Chris Guest

    Witam Wszystkich. :)
    Druga doba eventu, wszystko idzie prawie zgodnie z planem, w pracy spóźniłem się o 40 minut ze zbiorami, duuuuużo się dziś działo, ale 5 zbiorów na dobę na super polach zrobione, poniżej widać efekty i za 15 minut kolejny zbiór, więc wieczorkiem ponad 100 koteczków w TOPIE już powinno być. ;)
    [​IMG]
     
  8. -kaylla86-

    -kaylla86- Okazjonalny autor

    Ja się nie mogę zdecydować, czy już karmić kotki, czy poczekać, aż będę miała trochę więcej uspokajaczy. Na razie mam 15, ale kolejne 20 jest nastawione w młynie, więc chyba jeszcze chwilę poczekam.
     
  9. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    xD
    Z mojej strony (przy obecnych utrudnieniach z qpą na targu) wskazane byłoby rozszerzenie tej jakże przydatnej rozpiski Est-orki o czasy z wodą i innymi dobrociami ale bez nawozu.

    Jakoś udało mi się doczłapać do setki spokojnych kotków:
    [​IMG]

    Mam jeszcze:
    [​IMG]

    Nie wiem, czy startować już teraz, czy czekać pod koniec ?

    Podejrzewam, że będzie wielka wyprz SN i SNZ, bo jest to niepowtarzalna okazja do cudownych wakacji zarządu BP (pomysł takiego TOP'u - doskonały).

    Przy okazji nieco odkopię:
    Teraz dopiero zdaję sobie sprawę, że przegapienie szybkiego startu zemści się na mnie okrutnie ! Nie wiem, czy moje wakacje mają sens, skoro na wyprzedaży mogę uzyskać wysokie notowania w TOP'ie -.-:(:D:)xD

    Najbardziej szkoda naklejki, która jest tylko dla zwycięzców.
     
  10. abask

    abask Komandor forum

    Tak beznadziejnych nagród w żadnym evencie jeszcze nie miałam. Porażka na maxa. PD, PD, PD, PD........ Doniczka, doniczka. 1 szt SN Zośki... Porażka. Aż się nie chce siać i chyba poprzestanę się wysilać. szkoda kombajnu.
     
  11. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Ceny nawozu naturalnego znacznie wzrosły , a to dopiero drugi dzień eventu. Co to będzie w ostatni dzień :eek:
    [​IMG]

    Kto to widział,żeby taka zwykła zwierzęca kupa osiągała takie ceny :cry:
     
  12. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Nie chce mi się robić screena, ale naklejka jest chyba również dla tych co skończą 1 część :). Jest napisane zaraz pod tym obrazkiem pokazującym co daje pnącze ... "oraz Naklejka" :)
     
    feniks1414 i Sekme lubią to.
  13. .Farmerkaa.

    .Farmerkaa. Koneser forum

    55 sztuk nakarmionych, zostało 45 do końca eventu :)
     
    feniks1414 lubi to.
  14. Sekme

    Sekme Generał forum

    Fakt... Stale zadaje sobie pytanie - kto to kupuje? o_O
    Ale to szansa dla tych, którzy ciągle nie mają SG - powinni wygłaskać 100 kotków i wyciągnąć kurniki :)
     
  15. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Haniu , ja trafiłam zróżnicowane , bo mam i Smoka x6 , Ren x8, kupony ,CMJ,SG ...reszta to co u Ciebie. Ominęły mnie banany ,ale one
    są wyjątkiem :p
     
    zonaania2122, abask oraz Sekme lubią to.
  16. Sekme

    Sekme Generał forum

    Potwierdzam. Też nie mam szczęścia. Zledwie 3 smoki, 3 reny i kilka kuponów na blisko 100 pudełek... ale inni trafiają dobre nagrody, więc może losowość tym razem nie jest dla nas łaskawa... Trudno, innym razem będzie lepiej :)
     
  17. gosiaczek4you

    gosiaczek4you Forumowy żółtodziób

    Dzięki serdeczne zaraz poczytam :)
    A tak w temacie to ciekawe co z sadzonek. Za dwie godzinki będą dwie ;)
     
    Sekme lubi to.
  18. BA_Chris

    BA_Chris Guest

    No i nie wytrzymałem, musiałem skończyć produkcję w Młynie za floreny. :p
    [​IMG]
     
  19. gadek

    gadek Fanatyk forum

    Szybko się chwalę,póki mnie jeszcze nie zdmuchnęło,TOP 1000 zaliczyłamxD
    [​IMG][/URL][/IMG]
    [​IMG]
    A z zabawionych kotecków wzbogaciłam się o:
    Pd 130 tys
    Tpd 140 tys
    Sg 130 tys
    kupon 1h x4
    kupon 3h x1
    kupon 12h x1
    Skrz.xxl x1
    TNZ 2 szt
    SN 6 szt
    SP 12 szt
    SNZ 4 szt
    Cmj 4 szt
    B.Pinkie 1 szt
    D.walentyn. 7 szt
    smok 3 szt
    Ts ren 9 szt

    I zero bananów:(

    Co ja mam z tymi obrazkami ostatnio:oops:
     
    Ostatnie edytowanie: 4 sierpnia 2015
  20. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    u mnie 59 nakarmionych, wypadajki się skończyły-SN mi szkoda wiec na noc pójdą róże same albo z wodą ;) a jutro dalej eventówka ;)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.