Event Międzynarodowy Dzień Kota

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 31 lipca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. AnaztazjaKruk2015

    AnaztazjaKruk2015 Czeladnik forum

    dzien dobry wszystkim
    dostalam z prezentow TPD i zebralo sie 30 bananow niby hura tylko bahama jeszcze zamknieta bo brak gwiazdek :)
     
  2. kicia17

    kicia17 Okazjonalny autor

    U mnie wiklina jest, a kłębków brak... Słabo lecą :eek: Zasiałam badyle na super polach, bo mam zamiar dzisiaj skorzystać z tej pięknej ( ale też strasznie męczącej ) pogody... Miłego dnia i jak najwięcej uspokojonych kotków życzę!
     
    JJoanna, Goldmaster82 oraz AngelGina lubią to.
  3. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Problem w tym, że mam Windowsa, a na tym mało co działa :)
     
    olenkabe1 lubi to.
  4. AngelGina

    AngelGina Ambasador forum

    Zabawiłam już, a może tylko 44 kociaczki :) a spojrzałam na listę i już 121-en Topowiczów, łał :))) trudno taki piękny item 40% do zbiorów mnie ominie... szkoda :cry:
     
  5. olenkabe1

    olenkabe1 Analityk forum

    nakarmione kolejne 12 kotków i tym razem dostałam 4 x kombajn 12h,2x kombajn 1h,1 x kombajn 3h:)poza tym skarpeta,super pasza i TPD
     
    zuza333 lubi to.
  6. dziunia49

    dziunia49 Stary wyjadacz

    a ja sie pytam gdzie sa te kotki ktore mam karmic. wczoraj byly a dzis gdzies sobie poszly
     
  7. zuza333

    zuza333 Okazjonalny autor

    to całkiem przyzwoicie :)
     
  8. Atomcia

    Atomcia Weteran forum

    :D szefowa pewnie też po cichu farmę obrabia i udaje że mocno zajęta jest ;)
     
    iza_79 i _Ola_Z_ lubią to.
  9. dziunia49

    dziunia49 Stary wyjadacz

    [Qa aUOTE="olenkabe1, post: 702742, member: 2663"]nakarmione kolejne 12 kotków i tym razem dostałam 4 x kombajn 12h,2x kombajn 1h,1 x kombajn 3h:)poza tym skarpeta,super pasza i TPD[/QUOTE]
    ja kotkow do karmienia nie mam
     
  10. Rysia

    Rysia Mieszkaniec forum

    [​IMG]
    Zobacz czy masz "optaszkowanego" kotka przy pasku postępu :)
     
    SirMarkIIII i toDzasta lubią to.
  11. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    48 razy pomiziałam kotka i nie dostałam ani jednej sadzonki i kibe lka, jestem bardzo rozczarowana :cry:
     
    eliza9070 i Goldmaster82 lubią to.
  12. _Ola_Z_

    _Ola_Z_ Wielki mistrz forum

    kolejne zbiory za mną
    13 zabawek się robi, choć troszku szkoda, ze nie 14, bo zakończyłabym kolejny etap
    roślinka jest, gorzej z wełną
     
  13. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    U mnie tak samo na 49 kotkow
    One mnie lubia tak samo jak nietoperki i kroliki:cry:
     
    Kasialka lubi to.
  14. 0olimpia0

    0olimpia0 Chodząca legenda forum

    Kolejne 20 kociaków podarowało:

    10000 PD x3
    1 "smok" x2
    10000 TPD
    3x doniczka walentynkowa
    5000 PD x2
    5000 TPD x4
    5000 SG x2
    kupon 1 h
    10000 SG x2

    Plac zabaw na pnączu :)

    W sumie mam uspokojone 49 kotków.

    EDIT: Kochane Sąsiady, proszę nie przysyłać już kłębków wełny :)
     
    toDzasta lubi to.
  15. komputerowiec1997

    komputerowiec1997 Czeladnik forum

    Wełna rzeczywiście słabo leci, ale i tak cmj się skończył, a nie prowadzę produkcji więc nie porwę się chyba na kończenie eventu
     
  16. skorpionek2007

    skorpionek2007 Hrabia forum

    u mnie przerwa bo brak wypadajek ..rosliny nasialam na zapas
     
    Goldmaster82 lubi to.
  17. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Ja zaczęłam z dużym poślizgiem, toteż na razie wyczochrałam 2 kiciusie i dostałam skarpetę i 5000 PD -.-
    ale nie ważne jak się zaczyna, tylko jak się kończy :p;)
    Mi tam zależy na TPD, no i oczywiści miło by było ZB dostać :p
     
  18. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Olu, na super polach z nawozem, wodą i SN wzmocnionym białą niewinnością i kerstsolem - 4:19 , więc bardzo zdyscyplinowany i pracowity farmer posieje prawie 5 razy na dobę.
    169 pól x 14 na czysto = 2.366 ... jeżeli z Zośką, to 3.042 + około 330 z małych pól.
    Więc jak się ktoś bardzo uparł i ma wszystkie dopalacze, zbierze prawie 17.000 na dobę.
    Tacy ambitni i pracowici gracze z pewnością są, więc bez żadnych wspomagań typu koszyk, mogą uzbierać około 1000 kotów do TOP listy.
    Jeżeli doliczymy również tę grupę, która do tego jeszcze zaangażowała się finansowo, to ta granica przesunie się jeszcze o kilkaset w górę.
    Natomiast pozycja 1000, moim zdaniem, nie przekroczy 500 kotów

    Edycja :
    A gdzie do tego wypadajki ?
    Pierwsze zbiory na kasztanowym pnaczu to tylko 3:37 ... i ta różnica, między 3:37, a 4:19 to jest czas na produkcję sekundowych wypadajek.
     
  19. Goldmaster82

    Goldmaster82 Moguł forum

    Witam.
    35 kotów załatwionych ale losowość BP niezawodna - same PD, TPD, sianogrosze i doniczki. No jeden TS smok ale dał pomarańczowe kameleony.
    Nie cierpię "losowości BP". :)
     
  20. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Jak mnie nie będzie przez 9h to lepiej zasiać badyla na SP z SN czy lepiej coś długorosnącego dla wypadajek ?
    Nie mam jeszcze nic tak uszlachetnionego żeby 1s. rosło :( ?
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.