Event Międzynarodowy Dzień Kota

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 31 lipca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Fakt, nazwę należałoby uzupełnić.
    TOP 1000 Inwestorów 8)
     
  2. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Porównałem do Dożynek tylko pod względem ewentualnych strat , ten TOP-ik nawet nie stał koło starego dożynkowego.
    Nie ma żadnego porównania , ten obecny to kolejny skok na kasę i próba wysondowania ile i jak najlepiej wyciągnąć.
    Czynnik natury ludzkiej biorę pod uwagę , jednak myślę , że u większości zwycięży zdrowy rozsądek.
    Nie planuję nic kupować i miejsce 999 w pełni mnie zadowoli ;).
     
  3. skorpionek2007

    skorpionek2007 Hrabia forum

    roslinki mozna wysiac :p tylko skad wypadajki nabrac ?/
     
    azikowo, aweva55 oraz godia17 lubią to.
  4. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    Pnącze kasztankowe :)
     
  5. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Optymista jesteś.
    Gdyby ludzie kierowali się wyłącznie zdrowym rozsądkiem, to gra padłaby już dawno temu 8)

    Jedynym rozsądnym wyjściem byłoby rzeczywiście umówienie się na 110 kotów i koniec.
    Ale moim zdaniem na taką solidarność nie ma co liczyć - pod hasłem "a co to kogo obchodzi, co ja robię z moją kasą" albo "kto bogatemu zabroni" sporo ludzi zasili konto BP, żeby ujrzeć swojego nicka na samej górze listy osób, które wykarmiły ponad tysiąc kotów.
    Jakoś nie mam złudzeń - tak właśnie będzie.
     
  6. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Skoro masz oko i nosa do okreslenia koncowki topu, to rzeknij prosze, z jaka iloscia uspokajaczy sie mozna na ostatnie miejsce zalapac?
    Zebym wiedziala, czy szanse mam;)
     
  7. ogi70

    ogi70 Stały bywalec

    Witam.
    Mam na stanie ciut ponad 20 tys. SN i nie wiem czy w to wejść.
    Biorąc pod uwagę to co PT wyrabia z moim kontem, to się mocno zastanawiam.
    Zawsze mogą ukarać mnie za 1750 żetonów renzo które mi podrzucili, bądź za obecność na moim koncie większej ilości itemów nocnej mary niż wynosił zakup czyli 1 szt.
    W sumie to warto spróbować, skoro w kółko powtarzają że z moim kontem wszystko jest ok:mad::mad::mad:
     
  8. bari06

    bari06 Półbóstwo forum

    Witajcie :)

    No i kotki doprowadziły mnie do chaosu xD mam mętlik w głowie . Uspokajacze muszą i na mnie zadziałać xD.
     
  9. kazak9

    kazak9 Mieszkaniec forum

    a może to tak ma być, że każdy kto się wysili troszkę bardziej ma się dostać do top1000? Może to taki dodatkowy bonus? A to całe top 1000 to tak dla emocji ew. zysku ? :p:music:;)
     
  10. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Na chwilę obecną nie ma to najmniejszego sensu , zobaczymy czy warunki TOP-a pozostaną bez zmian , myślę że jakieś w miarę sensowne prognozy można będzie robić 3-4 dnia nie wcześniej.
    Zaatakować z SN zawsze zdążysz , albo od początku iść na bogato i potem pilnować miejsca.
    Zobaczymy , ale Ci co mają kasztanowe (0 problemu z każdą ilością wypadajek) + trochę Baobabów (zapas SN ?) powinni spać spokojnie.
    Inwestorzy już mogą mrozić szampanyxD.
    Powtórzę : najważniejsze , żeby nie zmienili obecnych zasad.
     
  11. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Inwestorzy niewątpliwie już mrożą.
    Ale ja w sprawie kasztanowego - ono w końcu też wymaga SN ;)
    I działa przez 12 godzin, tak...? Raz na pięć dni...?
    To dramatycznie zwiększa zapas SN, jaki trzeba mieć, żeby pokonać tych bogatych początkujących 8)xD
     
  12. .elom.

    .elom. Ekspert forum

    Polak potrafi tylko nie zawsze jest zgoda.
     
  13. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia


    Jakoś nie widzę tych tłumów co nakupią po 5-10 tysi SN za kasę. Serio.
    Kasztanowym można uderzyć na dobry początek i potem jeszcze na koniec eventu podkręcić w razie czego.
    1 SN= 1 wypadajka na super polu także tutaj zużycie nie będzie dramatyczne.
    Jak zawsze podchodzę z optymizmem do wykonania zadania , co nie znaczy że podoba mi się ta formuła , wręcz przeciwnie.

    Zagadujesz mnie , a muszę brać prysznic i smigać , bo już dostaję sygnały , że mnie nie ma tam gdzie powinienem być ;).
     
  14. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ech, no to przestaję zagadywać ;)
    Tłumy... widzę tłumy 8)
     
  15. kazak9

    kazak9 Mieszkaniec forum

    a ja mam moją górną możliwość: bez abonamentu na młyn i słynnego pnącza walentynkowego wychodzi max 800 szt uspokajaczy, jeśli kręcisz od pierwszej minuty i nie przyśpieszasz za floreny...chyba nie tylko ja nie wyciągnę więcej, więc myślę, że rozważania chrisa975 i blazersa się sprawdzą :D
     
  16. p.patunio

    p.patunio Naśladowca mistrzów

    mam malo nawozu ale moze do top sie dostane caly czas frma w superpolach i bedzie ok
     
    kotwbutach. lubi to.
  17. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    to weź uspokajacz teraz, w końcu mamy weekend :p
    a tego, co wymyśliło BP i tak nie zmienisz, więc słoneczko8) muzyka :music: i xD co kto woli...
     
    bari06 lubi to.
  18. Magdam.1__

    Magdam.1__ Książę forum

    Ja tez mam mase nawozu prawie tyle co Ty 19tys ale mi sie nie chce scigac z innymi. Szoda mi czasu na siedzenie na farmie bo go za duzo nie mam. Item fajny, ale w itemach mam cala wyspe skarbow i cala bahamarame - punkty leca bez wysilku. Ewent zrobie ale pierwsza czesc a jak starczy czasu to owszem tez bede sie bawic dalej - ale bez spinki. Ile sie uda zrobic to zrobie, dla nagrod.
     
    Ostatnie edytowanie: 31 lipca 2015
  19. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    moim zdaniem szkoda bedzie sn na wypadajki..
    wystarczy z kazdego zbioru bedzie tyle wypadajek by przerobic je na produkt z mlyna a ja licze ze tak bedzie wystarczy ze, z co 16 malego pola wyleci jedna czyli z calej farmy 50
     
  20. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Troszeczkę nie jestem przekonana co do tej nieograniczonej liczby farmerów w TOP 1000. W angielskim FAQ nic takiego nie znalazłam. Nie twierdzę, że nasze jest zbyt optymistyczne, gdyż nasze - od jakiegoś czasu - jest bardzo dobre jeśli chodzi o takie niuanse. Myślę tylko, że przy fizycznej możliwości wyprodukowania tylko określonej ilości uspokajaczy, TOP 1000 zamieniłby się w TOP 10.000 czy więcej (ładnie policzył to Chris), a BP raczej do tego nie dopuści. Bardzo proszę o szybkie (i wiążące) wyjaśnienie tego.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.