Event Międzynarodowy Dzień Kota

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 31 lipca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Chris

    BA_Chris Guest

    Ale powiem Wam, że mam straszną frajdę z udziału w tym evencie i TOPie. Zapowiada się pasjonujący tydzień. :)
     
  2. olenkabe1

    olenkabe1 Analityk forum

    ja bym kotka chętnie wzięła ale Mężus by zwariował bo ledwo się godzi na nasze 3 kocice podwórkowo-domowe;)
     
    {Monia} i BA_Izolda* lubią to.
  3. _Ola_Z_

    _Ola_Z_ Wielki mistrz forum

    ta ochota na kotka,to pewnie tylko tego eventowego? Tak tylko pytam, bo moja siostra zwariowała i przygarnęła kolejne trzy kotki... takie tycie maleństwa. Ona już miała dwa, ja mam dwa... Ale te były bez domu.Takie kuleczki kudłate, mieszczą się akurat w dłoni

    jeszcze 36 minut czekania na roślinkę, a potem, to już zbiory rano chyba będą, bo przecież nie będę wstawać w nocy...
     
  4. olenkabe1

    olenkabe1 Analityk forum

    widzę,że nie tylko ja jestem tutaj zwariowaną kociarą:)
     
    martaaw i MOD_Magiczna lubią to.
  5. Kaja889

    Kaja889 Stały bywalec

    Witam wieczorkowo
    Event pomalutku się robi, niestety czasu tym razem bardzo mało, praca, rodzinka i przyjezdni gości:)
    ech samo życie. Do top nawet się nie przymierzam ale za wszystkich trzymam kciuki
    Jednak mam nadzieję ukończyć ten podstawowy etap a jak się nie uda trudno.
    Jeszcze nie nakarmiłam żadnego kociaka dopiero zasiałam roślinki na wszystkich polach.
    Żarełko dostaną jutro:)
     
    olenkabe1 lubi to.
  6. iza_79

    iza_79 Książę forum

    pierwsze miejsce 105 nakarmionych kotków :) nieźle
    ale "naszych" jeszcze nie widzę, nie ma komu kibicować
     
    Atomcia i olenkabe1 lubią to.
  7. olenkabe1

    olenkabe1 Analityk forum

    moje też jeszcze nerwowo sie kręcą bo zabaweczki będą jutro
     
    Kaja889 i Atomcia lubią to.
  8. Tralanetka

    Tralanetka Analityk forum

    Nader pasjonujący.:cry:xD 37 stopni w cieniu i warta przy laptopie;). Już się boję. Ale cóż... Jak to mówią " Dama się nie poci, dama lśni " Dam radę 8)

    Mam 200 klębków. Bazie rosną .
     
  9. _Ola_Z_

    _Ola_Z_ Wielki mistrz forum

    u mnie to taki rodzinny koci fioł
    jak już wspomniałam ja mam dwa (syberyjskie), siostra pięć (trzy mieszanka dachowca z persem i dwa dachowce) i bliska ciotka kolejne dwa (dachowiec i rosyjski niebieski) - wszystkie domowe :)
    w pracy każda z dziewczyn ma kota :)
     
  10. olenkabe1

    olenkabe1 Analityk forum

    ale zobacz jak oni to robią??skąd takie wyniki skoro nasi Mistrzowie też daja z siebie wszystko a ich tam nie ma!
     
    gosiagosia60 lubi to.
  11. kolobrzeg

    kolobrzeg Analityk forum

    widziałam gretag :)
     
  12. olenkabe1

    olenkabe1 Analityk forum

    cudnie,ja mam trzy kocice przygarnięte,każda jest inna a jedna wygląda jak kot norweski leśny:)
     
    _Ola_Z_, Tralanetka oraz est-orka lubią to.
  13. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    na 12 miejscu jest ;):)
     
  14. iza_79

    iza_79 Książę forum

    a rzeczywiście :) dzięki!
    gretag do przodu!!!
     
  15. olenkabe1

    olenkabe1 Analityk forum

    jest gretag na 12 miejscu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
  16. BA_Izolda*

    BA_Izolda* Komandor forum

    tylko tylko :p
    rozważam nocne wstawanie...dawno nie robiłam eventa...oooj dawno ale taka okazja nie trafia się często :)

    Tak szybko??
    jeeeejku...rezerwuję sobie ostatnią miejscówkę :p
     
  17. danuta1903

    danuta1903 Forumowy żółtodziób

    Witam, dopiero ruszyłam, wpadłam na 2 dni, wyrwę to co mi się uda, w czwartek rano ruszam w góry, nic nie przebije wędrówki, nawet FARMERAMA, wszystkim walczącym powodzenia, poprawię się we wrześniu, pozdrawiam
     
  18. _Ola_Z_

    _Ola_Z_ Wielki mistrz forum

    i już mamy komu kibicować :)
    moje też przygarnięte
     
  19. etanus

    etanus Forum Pro

    Aj tam aj tam ja już 100 kotków nakarmiłem!i wcale mi nie zależy na TOP 1000:p:p:plubie byc ostatni:p
     
    gadek, Tralanetka oraz olenkabe1 lubią to.
  20. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    Tak się zastanawiałem odnośnie nakarmienia ponad 200 kotków.
    Okazuje się, że można.
    Trzeba kupić 2 duże koszyki eventowe = 700 roślinek i wysiać na małe pola z dopalaczami. Na wolnym miejscu ustawić super pola i przez 1-szą godzinkę nadgonić wypadajki no i oczywiście ulepszoną roślinkę.
    Ponieważ zbiory są średnio co godzina, a za każdym zbiorem można uzyskać ponad 3.600 szt roślinek eventowych.
    Teraz jest godz.20:30, więc od 14-tej była możliwość zgromadzenia 6 x 3.600=21.600 szt roślin.
    W międzyczasie (tak jak wykazała to Oreczka) można nakręcić sporo uspokajaczy i w ten sposób mieć nakarmionych ponad 200 kotków.
    Ja mam osobiście 39 nakarmionych kotków i ponad 1.000 wypadajek. Z każdego zbioru mogę wyprodukować 10 szt. uspokajaczy - ilość wypadajek pozostaje prawie b/z.
    Jadę na dużych polach i mam kilka połówek - daję SN z wodą (bez Zośki). Zośkę używam tylko na rozsiew.

    Życzę powodzenia walczącym.;)xDxD
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.