Event Międzynarodowy Dzień Kota

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 31 lipca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    I pewnie tony SN.
    Ile już zużyłaś?
     
  2. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    A ja się przyznaję bez bicia, chciała sobie troszkę pomóc w tym evencie i zakupić malutki koszyczek smskiem za 7 zł z grosikami. I już wlepałam kodzik i wysyłam - a tu peszek, się nie da.... Mężu zablokował mi możliwość wysyłania wiadomości Premium przez internet (tak na wszelki wypadek, bo o daromowe) i blokada od dzisiaj się aktywowała :cry::cry::cry: :D

    Ja wiem Estorka, że Ty to masz zawsze plan idealny. Podziwiam i chętnie będę klaskać, gdy zobaczę Twoje ostateczne miejsce w TOP :)
     
  3. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    Chłop chyba wiedział co robi.
    Prewencja godna mistrzów.
    Ale musiałaś mieć niezłą minę jak ci info wyskoczyło.
     
  4. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    No oczywiście..bez SN nie byłoby rezultatu.
    A zużyłam coś ok. 4 tys.
     
  5. Tralanetka

    Tralanetka Analityk forum

    Widziałam Twoje wyliczenia.:eek: Szacun est-orko.:) Kibicuję Tobie i Norbiemu, jak zwykle :).
    Z 1500 SN na stanie nawet nie będę próbować. :cry:xDZrobię podstawowy evencik, jak się uda. ;)Zdaje się, że się uda, bo ilości potrzebnych " ingrediencji" są do przyjęcia.
     
  6. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    No wiadomo, że by nie było.
    Tak tylko z ciekawości pytam.
    Gratuluję wyniku.
    W takim tempie to ile jesteś w stanie kotków "zaspokoić"?

    (ale to zabrzmiało....)8)
     
  7. 11eveline

    11eveline Książę forum

    Roślinki rosną na małych polach, nakarmiłam 28 kotków i dostałam: 1 kombajn na 48 h i 1kombajn na 1 h, 2 drzewka, 3 cjm, 1 SP, a reszta to PD, TPD i SG. :)
     
    chris975 i gretag lubią to.
  8. _Ola_Z_

    _Ola_Z_ Wielki mistrz forum

    to ja poproszę o taki plan na moją farmę, bo marzy mi się w tym roku dożynkowe top
    w zamian obiecuję, że codziennie będę Ci karmić kury i smażyć naleśniki - a podobno robię pycha naleśniki :)
    i jeszcze dżemki czereśniowe przywiozę albo powidła śliwkowe do tych naleśników

    roślinka będzie za 47 minut
    wełny dla kotów 175 szt, reszta leży w szufladach na zabawki :)
     
    chris975, blazers oraz gretag lubią to.
  9. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Tak, czas jest znaczącym czynnikiem.
    Dlatego ja od jutra sieję na super polach z SN...zbiory co 4,19 godz. ..ten czas jest dla mnie do przyjęcia.
    Wyjątek stanowią dzisiejsze zasiewy gdzie zbiory mam co godzinę.
    Powodzenia zyczę:)
     
  10. BA_Chris

    BA_Chris Guest

    Pierwsze 39 uspokajaczy już się robi, do rana zamierzam obdarować setką pierwsze kotki i wrzucić chociaż symbolicznie jedną sztukę do TOPu. Teraz już spokojnie i konsekwentnie trzeba realizować swój plan. :)
    Pozdrawiam Wszystkich Walczących. ;)
     
  11. Atomcia

    Atomcia Weteran forum

    ;) też załóż mężowi blokadę na Premium , szybko Ci odblokuje smski :p
     
  12. BA_Izolda*

    BA_Izolda* Komandor forum

    A to łobuz...dobrze,że ,mnie z SMSków nikt nie rozlicza:p
    BTW dzięki Ci magiczny Magiku ;)

    Wystartowałam :D
    i baardzo chcę kotka :D


    Dobry wieczór wszystkim :)
     
  13. kheme

    kheme Analityk forum

    Ale frajda..
     
  14. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Co zbiór, czyli co godzinę mam roślinek i wypadajek na produkcję 21 zabawek:)
    Teraz brakuje mi do setki 34 zabawki:)
    To produkcja z jednego zbioru
    [​IMG]
    Zanim dojrzeje następny zbiór roślin, produkcja w młynie się skończy.
     
    Ostatnie edytowanie: 3 sierpnia 2015
  15. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    Jak chcesz kotka to Ci mogę podrzucić bo mi dwa tygodnie temu cztery się urodziły. Słodziaki takie, że hej.

    Szkoda, że na liście nie ma informacji odnośnie narodowości danych graczy.
     
  16. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Oreczko masz racje czas odgrywa najwazniejsza role w tej calej zabawie z topem:) mnie na razie blokuje troche mieszanie sabica z bralenem przy minimalnym udziale hostalena;) ale od srody dwa dni pauzy wiec bedzie wiecej czasu to wezme sie do roboty:)
     
  17. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    oreczko grateczki:D
     
    zonaania2122 i est-orka lubią to.
  18. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Tłumaczenie wstaw ;):D
     
  19. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    noooo :D Ale ja takich smsów nigdy nie wysyłam, dzisiaj tylko chciałam się skusić. Po wypłacie jestem, to te 7 zł mogłam dać na farmę, a tu lipka. ALe będzie miał minę jak mu budzik będzie brzęczał w środku nocy, bo żonka przez to będzie w nocy farmy doglądać. Przynajmniej na dzisiejszą noc taki mam plan :D Nigdy tego nie robię, ale może dla kotków warto :D
    to ja też chcę taki plan :p Ja mogę przywieźć dżem truskawkowy :D i parę borówek zerwać z ogrodu i podesłać :p
    Kochany ten Magik :D :p
     
  20. BA_Izolda*

    BA_Izolda* Komandor forum

    Mam alergię...Magicznej rudy sierściuch coś o tym wie :)
    Ale całe szczęście nie na takie pikselowe :)
     
    zonaania2122, MOD_Magiczna oraz {Monia} lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.