Event Międzynarodowy Dzień Kota

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 31 lipca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. .Robaczek.

    .Robaczek. Generał forum

    Zabawa zapowiada się ciekawie przynajmniej itemy na pnącze w pierwszej setce kotów zagwarantowane... O dalszym ciągu nie marze, ale nakarmię tyle kotów ile zdołam oczywiście SN tylko przy rozsiewie eventówki. A za naszych możnych będę trzymać kciuki...xDxD:p
     
  2. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    pnącze daje 10 tys PD i 10 tys TPD, no i jednego kotka :)
     
    aweva55, chris975 oraz godia17 lubią to.
  3. jola0909g

    jola0909g Nadzorca forum

    wszelki TOP to nie moja liga ale pomysł mi się podobaxDxDxD
    to jak wszyscy karmimy po 101 kotkówxDxDxD
     
    jolantos i Megan lubią to.
  4. weekend12

    weekend12 Okazjonalny autor

    Ile trzeba będzie wyprodukować tych uspokajaczy?:)
    -.-Nie wiem czy sobie poradzę, podczas ostatniego eventu zużyłem cały super nawóz i mam małe szanse na powodzenie:cry:.
    :oops:Chce prosić was o darowywanie mi włóczki przez czas trwnia zabawy. Dzięki wam być morze moje szanse na dostanie się do TOP 1000 będą realne.
    :DZ góry dziękuje
    mój nick to weekend12
     
    Ostatnie edytowanie: 31 lipca 2015
    -Lato12- lubi to.
  5. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    najprawdopodobniej będzie tak jak piszesz z tym numerkiem miejsca. Tak ja sobie myślę, że tak powinno być, czyli (z Twojego przykładu) wszystkie 3 osoby zajmą miejsce 150. Jak jednak będzie dokładnie, to się okaże podczas startu TOP. Na pewno jednak dostaliśmy info, które zamieszczone zostało w poradniku, czyli że BP przewiduje taką sytuację, że będą u różnych osób te same ilości paczek i to liczba kolejnych wrzuconych paczek (a nie osób) będzie wyznacznikiem określającym liczbę 1000. Czyli, że będzie mogło skorzystać więcej osób niż 1000.
    A ja uważam, że event bardzo sprawiedliwy. Bardzo bardzo... Wiadome, że skoro jest to TOP, to nie może dotyczyć każdego Gracza, że mają w nim brać udział tylko najlepsi. Tym razem jednak jest zupełnie inaczej niż w przypadku dożynek, do których praktycznie cały rok trzeba się przygotowywać. Tutaj decyduje udział w tym konkretnym evencie, więc trzeba wymyśleć po prostu dobry sposób na event. Dodatkowo to co wrzucisz Ci nie przepada, bo i tak zyskujesz nagrody z kolejnych paczuszek. WIęc nawet jak zaczniesz brać udział w TOP, a nie zajmiesz jakiegoś miejsca, to nic Ci nie przepada, jak niestety jest w dożynkach. No więc jak dla mnie, każdy może spróbować, bez względu na wynik ostateczny, bo nikt nie traci. Super to BP wymyśliło :)
     
  6. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    jest podany czas pnącza : co 24 godziny
     
  7. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Sprawiedliwy event? To powiedz jaką szansę na zajęcie miejsca w TOP mają gracze którzy nie inwestują, albo inwestują mało.
    Ten event najnormalniej w świecie można kupić ....nieograniczona ilość koszyków....wypadajki w sklepie....super nawóz w balonie, który na 100% będzie latał. Mówisz,że to sprawiedliwy TOP ...TOP dla wszystkich ?
     
  8. Tygrysek901

    Tygrysek901 Naśladowca mistrzów

    MOD_Magiczna, masz jak widzę sygnaturkę akurat pod event :D Bardzo ładna :)
    Ciekawa jestem czy się plansza główna trochę zmieni z okazji eventu. Zawsze się zmienia? Nie zdążyłam jeszcze zaobserwować.

    A ja myślę, że to normalne, że Ci co więcej grają, więcej mają, a jak więcej kupują, to też więcej dostają. Sprawiedliwe :p Ja tam się cieszę, że za każdą paczuszkę będę mieć coś. Przecież to strasznie dużo prezentów jest!! 105 aż!! :D
     
    Ostatnie edytowanie: 31 lipca 2015
  9. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Przepraszam bardzo, MODko, podrzuć z łaski swojej jakiś "dobry sposób na event" - zapewniający miejsce w TOP 1000 bez kupowania SN.
    Jeśli to jest "sprawiedliwy event", to ja jestem Dalajlama.
    BP owszem, super wymyśliło... jak sobie podkręcić zyski.
     
  10. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Nie lubię eventów gdzie są losowe nagrody ... nakarmię tylko te 100 kotów dla itemów i pnącza ..chyba rozwalę klawiaturę jeśli trafi mi się TS ..;)..po tych ostatnich jak karmiliśmy nietoperki i króliczki do dziś mnie trzęsie na myśl co dostałam z tajemniczych ..:( a właściwie ciągle mnie trzęsie jak widzę co dostaję z TS-ów -.-
    Powodzenia wszystkim szczególnie TOP-owców ..:)
     
  11. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Dziwne tylko, że nie doszukałam się info w poradniku o możliwości kończenia produkcji w młynie za Florki.
    Czyżby takie przeoczenie BP możliwości nabicia nieco kasiory?8):p
     
  12. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    hmm, jeśli Ty zostaniesz Dalajlamą, to ja mam miejsce w TOP 1000
     
    pretorianka i Mariolka7214 lubią to.
  13. Megan

    Megan Komandor forum

    Coraz częściej tak jest, żeby coś mieć lub osiągnąć więcej, ...kup to czy tamto, nie pozostało nic innego jak się przyzwyczaić.

    Nie mam parcia na topki, różowości, zbieranie itemów dających PD i TPD, akurat mnie wystarczy pnącze i dlatego marny ze mnie gracz, gdyż gram swoim rytmem bez pośpiechu, lubię to i tak pewnie będzie bardzo długo:)

    Nie pozostaje nic innego jak życzyć powodzenia i to wszystkim, tym grającym wolno i tym pędzącym do zwycięstwa:)
     
  14. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Masz rację , ale ja nie pisałam o evencie tylko o TOP. Do tej pory była to rywalizacja stodół i sianogroszy i nawet mało inwestujący, ale sprytny farmer miał szansę na zajęcie miejsca w tym prestiżowym konkursie.
    W obecnym TOPie oprócz dobrych starych farmerów , którzy dadzą z siebie wszystko będą farmerzy słabi bo dużo zainwestują.
    Jeszcze raz mówię szkoda TOPu...ale niestety pazerność wzięła górę i nie liczy się już zabawa , ale zysk dla firmy.
     
  15. Tygrysek901

    Tygrysek901 Naśladowca mistrzów

    Wszystko jest w poradniku. 100, żeby event skończyć, więcej by próbować wejść do TOPu lub po prostu zbierać nagrody, mniej, jeśli ci czasu lub cierpliwości braknie.
     
  16. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    owszem, uważam że bardzo sprawiedliwy. Bo wrzucam sobie kotki i nie denerwuję się włącznie z niespaniem po nocach, czy zajmę jakieś miejsce, bo nawet jak nie zajmę, to i tak mnóstwo nagród wygram. Więc wszystko na luzie. Event dostępny dla wszystkich. Pewnie można go kupić, jak piszesz - jak wszystkie eventy na farmie. Chyba nie oczekujesz, że BP nagle zacznie być organizacją charytatywną. Uważam jednak, że TOP jest dla wszystkich, bo koszyki (nawet jeśli rzeczywiście to od nich będzie zależało zajęcie miejsca) mogą kupić wszyscy, bez wyjątku. Ja nie zamierzam kupować, a i tak pewnie kilka kotków powrzucam
    Nie mam dobrego sposobu na żaden event, bo nie jestem mistrzynią w grze - tu chylę czoła przed Graczami takimi jak Estorka, Blazers, czy Norbi, Chris975. No jeszcze paru, by się takich mistrzów farmy znalazło. I domyślam się, że oni w takich rankingach mają zapewnione miejsce. Piszę o sprawiedliwości takiej - TOP dostępny dla wszystkich, wrzucam kotki i nic nie tracę, bo i tak zgarniam nagrody. A BP zawsze podkręcić zyski musi, taka firma...
     
  17. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Słuchajcie, jeżeli w poradniku nie ma błędu to śmiem twierdzić, że niemalże każdy kto wyprodukuje ponad 100 tych zabawek załapie się do topu.
    Dlaczego? Otóż dlatego, że miejsc jest 1000 i równa ilość podarków daje te same miejsce w rankingu.

    Czyli na miejscach od 1 do 1000 będą osoby, które wyprodukowały od 1100 do 101 uspokajaczy.
    Aby wyprodukować 1100 uspokajaczy potrzeba 121000 roślin.
    Aby wysiać tyle roślin trzeba przez 7 dni zrobić 20 zbiorów dziennie (roślina z dopalaczami będzie rosła 1h12 min) na 168 dużych polach.

    7 dni * 20 zbiorów każdego dnia (tak mi wyszło na szybko)* 6 sztuk roślin netto z każdego pola (nie liczę używania Zośki)* 168 dużych pól na całej farmie = 141120 ale trzeba zużyć 23520 SN

    Ale taka liczba roślin jest po prostu nierealna. Nie da się zrobić 20 zbiorów bo to oznacza regularne klikanie z zegarkiem w ręku, brak snu przez równy tydzień. Zawsze są jakieś poślizgi.

    Także myślę, że albo jest błąd w poradniku i będzie to skorygowane albo BP robi nam wszystkim mega prezent ;)

    UWAGA: w/w refleksja powstałą na szybko, po nie dość dokładnym przestudiowaniu poradnika i może zawierać błędy. Proszę mnie poprawić jak gdzieś się rąbnąłem w obliczeniach ;)

    edit: szybka korekta: przy takim wysiewie (który podkreślam jest tylko TEORIĄ wyprodukujemy 1282 uspokajacze czyli dla spokojności aby załapać się do topu trzeba ich zrobić ok 283 co jest możliwe bez używania SN ;))

    Wybaczcie ew chaos ale wpis był na szybko bo jestem w trakcie pakowania się na wyjazd weekendowy xD
     
    Ostatnie edytowanie: 31 lipca 2015
  18. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    masz rację, szkoda dawnych, dobrych czasów, kiedy nagrody zależały od pracy i pomyślunku farmera...... gra była zabawą i relaksem....
    teraz wszystko można kupić, kasa, kasa, kasa, jak w realu.
     
    .Magda. i godia17 lubią to.
  19. Tygrysek901

    Tygrysek901 Naśladowca mistrzów

    Wiem, że pisałaś o TOPie, ja też :p Może po prostu nie bulwersuje mnie to, bo nie miałam do czynienia z innymi edycjami. Świeżak jeszcze jestem ;) no i niezależnie od formy nie miałabym szans w żadnym, więc mnie to niejako nie dotyczy :D
     
  20. janafarm

    janafarm Wielki mistrz forum

    nie ma szans .brak lojalności i chęci współpracy .Ale moze kto wie idzie nowe
    umówmy się na na jednakową liczbę np: 110 kotków to jest bardzo błyskotliwy pomysł
     
    Ostatnie edytowanie: 31 lipca 2015
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.