Event Międzynarodowy Dzień Kota

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 31 lipca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. MOD_Cookie*

    MOD_Cookie* Guest

    Concord interpretacje Użytkowników na Forum mogą się różnić, a określenie "wkurzać się" nie jest wulgaryzmem, w związku z czym nie ma potrzeby używania wielokropka czy też skrótów, co zostało zastosowane w poście. Użycie takiego określenia pozwoliło sądzić, że Autor postu nie zastosował się do Regulaminu Forum i próbował w ten sposób go "obejść". Proszę również zapoznać się z tymi punktami:
     
  2. Concord

    Concord Forumowy żółtodziób

    alez to wiem,
    mysle ze powinni zobaczy i ocenic i ten post inni , tak dla rownowagi czy wart byl Pkt karnych!
    sorry Mod-Cookie ale jakos ja naprawde nie odebralam tego nieszczesnego wr jako cos wulgarnego, moze dlatego uzywam wkurzyc, nie wulgarnego znaczenia tego skrotu [ciach].

    nie podwazylam zapytalam, podwaze gdzie indziej !

    ewent zrobie do pnacza, nawet nie podopieszczam kotkow majac wiecej dopieszczaczy xD,
    dostane w 100% naklejke jako pierwszy prezent V. nad tym czuwa ponad narme xD

    Dowidzenia.

    Post edytowałem, usunąłem drażliwy skrót wulgaryzmu.

    BA_Chris
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 1 sierpnia 2015
    feniks1414 lubi to.
  3. ogi70

    ogi70 Stały bywalec

    Witam. Według mnie, to najwieksze znaczenie w tym evencie będzie miało to, czy komuś będzie się chciało wstać w nocy czy niexD
     
  4. dosias

    dosias Generał forum

    ja będe robiła swoim tempem, najpierw nakarmie tych 100 a pozniej ile mi starczy czasu, nie bede jakos sie spieszyc, ale za Naszych bede trzymała kciuki
     
  5. BA_Chris

    BA_Chris Guest

    Concord niniejszym nakładam na Twoje konto na forum punkty karne za złamanie poniższych punktów Regulaminu forum:
     
  6. pppppp26

    pppppp26 Forum Pro

    wywołany

    Gdzie kogoś osobiście atakuję? zacytuj nawet w poprzednich skoro podobnie ciągle

    Mam jak piszesz Baobaby SN, pnącze kasztanowe, legendy w runie, jaśki - tych nie bo po co i nie dałem na to tak naprawdę ani złotówki.
    Pnącze kasztanowe to obrosło legendą jako lek na całe zło ;) a tak na prawdę to skraca czas do tej jednosekundówki o 30 min co chyba można przeżyć.

    Powtarzać nie będę ale nie ma przymusu robienia eventów i brania w nich udziału, jak się nie podoba to nie robię to proste.
    Ja nie robiłem komiksów bo za dużo siania i nie płakałem.

    Co do rybek to sprawdź ile z tych osób zdobyło w tym samym miesiącu brakujące itemy w GT i potem podawaj liczby.

    Gra jest jedna i ta sama dla wszystkich są tylko tacy co lepiej korzystają z narzędzi jakie daje i/lub mają więcej czasu od innych.

    Losowość hmmm jak w LOTTO nie wygrasz a wygra inny to zgłaszasz się z pretensjami? Kupon kosztuje tyle samo wszystkich gdzie tu sprawiedliwość?

    I tak poza farmą warto pisać poprawnie ortograficznie i z ogonkami bo laskę i łaskę różni w piśmie niewiele a i z szacunku dla innych co to czytają.

    I napisz ile tak naprawdę w tym roku wyłożyłeś realnej gotówki skoro tak narzekasz. Ja wysłałem smsa za 7 zł podczas poprzedniego GT na licencje (to jedyny event jeżeli już płacę a na ten natłukłem FL w kinie - tym farmowym za friko) Bo z reguły to tak jak z tacą księży najbardziej boli tych co nie chodzą wcale i nic nie dają.
     
    Ostatnie edytowanie: 1 sierpnia 2015
  7. BA_Chris

    BA_Chris Guest

    A ja bardzo proszę o powstrzymanie wszelkich, moim zdaniem zupełnie nikomu niepotrzebnych negatywnych emocji oraz prywatnych wycieczek i powrót do tematyki tego wątku. :)
     
  8. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    wow,ale nerwy,uspakajacze będa,,już się nie odzywam,,a w temacie ,tylko 300 SN ,,co z tym zrobić?
     
    feniks1414 i draculik34 lubią to.
  9. ilonka1979

    ilonka1979 Czeladnik forum

    beznadzieja totalna
    ciekawe skąd tyle drzew
     
  10. dzoanaa

    dzoanaa Mieszkaniec forum

    Jak masz na myśli nawozowe drzewa, to z zielonego expresu
     
  11. leloch88

    leloch88 Wyjątkowy talent

    Hej ;) Spoko event. Ale się nie spinam w TOP i tak się nie znajdę, nie mam warunków na to-no szkoda. Ale i tak super, mi tego typu event przypadł bardzo do gustu :)

    Co do drzewek to ja mam chyba jeszcze z czasów jak były w TS-ach, ale tylko 2 :)

    A no i jeśli chodzi o wstawanie w nocy xD jak synek się urodził to wstawałam i robiłam eventy bo i tak do niego wstawałam, teraz korzystam z luksusu jakim jest sen w nocy a gdzieś mam zarywanie nocek, wolę spać :D:D
     
  12. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Jeżeli masz na myśli Wielkie Drzewa ...to się mylisz.
    One nigdy nie były do zdobycia w TS-ach.... były tylko w Zielonym Ekspresie i można je przy odrobinie szczęścia dostać w prezencie od Super Sąsiada.
     
  13. -KogucikXD-

    -KogucikXD- Młodszy ekspert

    Ja, pomimo że i tak nie mam szansy na topkę, to nie zamierzam odpuścić po stu kotkach, ponieważ można sobie na tym evencie bardzo poprawić zapasy kuponów, super paszy i TSów. Ich nigdy za wiele, a skoro jest okazja, to trzeba z niej korzystać :D
     
  14. leloch88

    leloch88 Wyjątkowy talent

    Nieeeeee, od sąsiadów ich nie dostałam na pewno a żeby z ekspresu... też nie pamiętam :eek: Na pewno nie było ich w TS? Aż muszę sprawdzić.
     
  15. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    ja też w nocy wolę spać:D
    w TOP nie mam szans i nawet nie próbuję,ale zrobię ile się da:D
     
  16. leloch88

    leloch88 Wyjątkowy talent

    No faktycznie z Zielonego Ekspresu tylko można je mieć o_O No cóź , skleroza nie boli xD Bądź co bądź sprawa sprowadza się do tego, że mam 2 i mały zapas sn xD
     
  17. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    SS nie daje takich drzew,,na 100% mam takiego od 2 lat,nigdy nie dał Wielkiego Drzewa
     
    MOD_Cookie* lubi to.
  18. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Popatrz, to prezent od Super Sąsiada
    [​IMG] .... tak jak pisałam, trzeba mieć troszkę szczęścia:)
    A to post MODa Zgredka w wątku: Marcel Długouchy i Matka Kurka
    gdzie też pokazuje, że dostał Wielkie drzewo.
     
  19. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    na 1000 % w TS nie było, tylko z pociągu i widać szczęściarze od SS mają:)
     
  20. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Jestem dobrej myśli :). Najbardziej zależy mi na nakarmieniu 100 kotków. Spać po nocach jak najbardziej zamierzam, bo niestety w dzień przez 8 godzin trzeba być do życia w pracy ;). Potem, jak dam radę, dalej będę karmiła kotki a może będzie tak jak kilka osób pisało na początku, że prawie każdy kto nakarmi ponad 100 kotków trafi na TOP :). W końcu ja też dzisiaj chciałam się zapłakać za ranną pomyłkę i odrzucenie bonusu na skrócony czas rośnięcia cebuli, a przed chwilą znowu do mnie trafił xDxDxDxD. Teraz go nie puściłam ;):D. Oby jak najwięcej kuponów na kombajn udało się upolować :). A tak w ogóle jestem bardzo zaskoczona na plus zmianami po 1,5 rocznej przerwie na farmie :music:. Najbardziej właśnie różnorodnością eventów :).
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.