Event Międzynarodowy Dzień Kota

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 31 lipca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Dziekuje za mile slowa:) tylko moim zdaniem jest sporo osob majacych zapasy sn wieksze od osob piszacych na forum tylko ze,nie afiszuja sie z tym;) z tego tez powodu Top 1000 moze byc bardzo ciekawy a mnie osobiscie wystarczy ostatnie miejsce na liscie:)
     
  2. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Są dwa stare itemy do wygrania:
    Koteczek
    MINI EVENT: Farmerskie koło fortuny

    II EDYCJA

    Odbyła się 29.08.2012 mieliśmy szansę na wygranie:

    Koteczek

    300 PD co 7h

    [​IMG]

    I z tego to się cieszę:) ...... bo go nie mam, a na G&T nie można go przesyłać.

    No i ten odgrzewany kotlet .....jak go nazywasz:)
    Plac zabaw dla kotów [​IMG] co był do zdobycia w evencie: Koci tydzień 2012
     
    Ostatnie edytowanie: 1 sierpnia 2015
  3. malinka5010

    malinka5010 Naśladowca mistrzów

    Witam. Trzeba przyznać ,że event będzie bardzo ciekawy oraz pełen niespodzianek i nagród. Więc do dzieła:)xD
     
    pppppp26 i feniks1414 lubią to.
  4. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Jeżeli chodzi Ci o bonusy ze szklarni np. Miłość do wody lub Miłość ekologiczną ... to jest to procent od bonusu jaki daje woda,
    czyli tak jak podałeś (20*1,06=21,2)
     
  5. -KogucikXD-

    -KogucikXD- Młodszy ekspert

    A jeśli chodzi o bonusy z produktów rzemieślniczych, to działa to tak samo? :p
     
    zonaania2122 i feniks1414 lubią to.
  6. feniks1414

    feniks1414 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Właśnie , grę zaczęłam od września 2012 ......i mnie jeszcze nie było , więc tego pierwszego gnojka nie pamiętam .....:D
    ale te dwa kotlety to mam aż dwa na pnączu........i mnie [ciach] , denerwują........;)
    nowy event......powinny być nowe itemy ......
    a stare do galeriii i na WYPRZ.....:D:D.........do lamusa........

    Wykropkowany wulgaryzm usunęłam. Proszę o uważniejszy dobór słownictwa.
    MOD_Cookie*
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 1 sierpnia 2015
  7. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Jeżeli chodzi Ci o kerststol i białą to tak, liczy się tak samo... procent od bonusu jaki daje SN.
     
  8. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    Norbi mysle ,ze na duzo wiecej Cie stac ;) i bedziesz wysoko tak samo jak Oreczka czy MarekW :):),za Was trzymam kciuki,ja abym zdobyla pnacze to wystarczy :D bo na wiecej chyba mnie nie stac :p
     
  9. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Nie, nie:) Oreczka nie chce być wysoko :)
    Chcę tak jak Norbi :) ....najtańszym wydatkiem SN z zapasów załapać się na TOP .... pozycja na liście nie ma tutaj znaczenia:)
     
  10. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    no tak domyslam sie ,ze czekacie na dozynki ,one sa wazniejsze-najwazniejsze :):)
     
  11. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    wiesz tu nie chodzi o same dozynki a raczej zapas sn fakt troche tego jest w stodole ale dzienny jego przyrost jest z gory wiadomy;) to nie orzechy czy inna cebula ktora mozna codziennie kupowac w tysiacach sztuk
     
  12. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia


    Myślisz , że my (znaczy dość często piszący na OFF-ie) afiszujemy się? ;)
    Sądzę , że tym razem trochę się mylisz i jeżeli chodzi o krajową społeczność graczy to takich Farmerów nie ma zbyt dużo 8).
    Wszyscy chcą siedzieć tylko na tym ostatnim miejscu , zobaczymy kto najlepiej wycyrkluje xD.
    Odnośnie pozostawienia zapasu SN może się już przydać na kolejne wydarzenie zwane Utylizatorem.
     
  13. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    a ja zastanawiam sie czy wogole uzyc SN,na rozmnozenie roslin tak ale pozniej..................zobacze,tez mam baobaby na lesnej i ciagle jest malo SN :(,dlatego robie tylko event do TOP nie startuje.
     
  14. TygrysRoli

    TygrysRoli Czeladnik forum

    Widziałem ten poradnik i po wcześniejszym oczekiwaniu na poczatek eventu nie ma u mnie śladu. Nagrody w części indywidualnej nie sa dla mnie zbyt interesujące, fajne są te w top 1000 ale tam trzeba by zczyścić konto i to w banku. Liczyłem na event w stylu tego o przyjaźni, szkoda :(
     
  15. MOD_Cookie*

    MOD_Cookie* Guest

    feniks1414 proszę zapoznać się z Regulaminem Forum, a w szczególności z tym punktem:
    W związku ze złamaniem powyższego punktu Regulaminu, nałożyłam punkty karne skutkujące blokadą na Forum.
     
    ***kacper*** lubi to.
  16. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    moze uzylem zlego okreslenia... mialem na mysli to ze, zapas sn pewnej grupy graczy jest dobrze znany;)
    wiesz o liczebnosci tych nie piszacych dowiemy sie juz wkrotce;):)
    kwestia utylizatora ,,,piszac w kuli plotke na jego temat ze,Varun chytrze to wszystko ustawil najpierw top z duza iloscia potrzbnej sn z dobrym itemem na farme:) a pozniej kolejny czyszczacy pewien zbiorniczek:p
     
  17. skorpionek2007

    skorpionek2007 Hrabia forum

    oj jeszcze sie nie zaczelo a tu juz widze nerwy i inne takie rzeczy :( Ciasteczko a ty co planujesz ?
     
  18. Concord

    Concord Forumowy żółtodziób

    ciagle atakujesz niezadowolonch, znasz ich osiagniecia i ustawienia losowosci abys tak wrzucal wszystkich do jednego warka?

    czekasz na misia z wedka? a sprawdziles wogole ile osob ukonczylo ewent? na naszym nie pozwolono na ankiete jednak na innych byly az trzy ankiety wedlug nich, nie tylko jednej nie ukonczylo go 80% graczy, nie z powodu lenistwa, ewent z 3 itemami ukonczyly tylko 20% graczy! to byla ta szszodrosc/ czy rozdawanie BP ?

    wnerwiaja takie optyministyczne la, la la
    gdy widze ze ludzie jednak nie maja szczescia w TS czy w tym nieszczesnym wedkarskim ewencie!

    tu masz trzy elementy SN, czas i tez nieszczesne wypadajki

    jak myslisz dlaczego tak malo graczy jest w goracych ewentowych, czy innych watkach? BP przesada to widzimy wszyscy
    nawet super farmerzy juz przeliczaja czy starczy SN!


    TS w nagrodach, sadzisz ze BP daje je ze swojej szczodrosci bez sprawdzenia jak one wypadaja na farmach? z nimi jest dokladnie jak kolo fartuny.

    Gdyby bylo tak optymistycznie jak piszesz to ta gra bylaby tym czy byla : zadowalajaca co najmniej 80% graczy!

    ten obecny ewent mozna podzielic na pare grup graczy

    1. majacy Baoby SN, pnacze kasztanowe, legendy w runie, jaski i co tam jeszcze
    2 majacych tylko pnacze kasztanowe,
    3 majacych kase/ na wypadajki i SN tego nie kupisz na targu)
    4 nie majacych Baobow SN/ pnacza kasztanowego
    5 dobra losowosc / wypadajki -zmniejsza znacznie zakup potrzebnych wypadajek, to juz nie jest pewny zakup SN.
    6 faktor czasu

    to znaczene zroznicowania , wiec nie dziwie sie ze sa osoby ktor maja powody sie skarzyc i narzekac
    i moze byscie wrescie uszanolwali odmienne zdanie niz to zadowolenia?!

    piszesz ze to tylko gra i zabawa , nia juz dawno nie jest ! gdyby bylo tak w samym BB nie bylo by tak znacznych roznic, samo to daje przewade graczom nad innymi np w sianogroszach nawet nad tymi wydajacych kase !
    nie ma rownosci w tej grze, nie pisze tu o stazu w grze, nie bylo i nie bedzie za duzo jest ich widoczynch aby sadzic ze gra jest dla wszystkich ta sama gra! czysci V. nie tylko zapasy ale kieszenie graczy i taka jest prawda o grze

    z jednym sie tylko zgodze kasa wydaje kazdy na to co chce!

    Zycze wszystkim startujacym powodzenia! macie racje zrobcie to najtanszym kosztem, mam obawy ze to nie bedzie ostatni tego rodzaju ewentu.


    MOD_Cookie* , gdzie tu byly kropeczki z ciekawosci pytam?
    strony postu jeszcze bez zmiamy Mod mam jeszcze aktywne.

    [ciach]
    wk- ja odczytalam jako wkurza

    Pierwszy cytat usunęłam, ponieważ cytowany fragment został edytowany.
    MOD_Cookie*
     
  19. MOD_Cookie*

    MOD_Cookie* Guest

    Cześć Sylwia :) Zajmę się tylko główną częścią eventu, może kilka nadprogramowych kotków uspokoję, bo na Top 1000 nie mam niestety SN :p Ledwo 3 tys. to za mało w porównaniu do norbijasa czy est-orki ;) Pnącze wystarczy :D
     
    pppppp26, azikowo oraz -mala159- lubią to.
  20. Concord

    Concord Forumowy żółtodziób

    Post nadal mam zachowany jako screen
    cd
    dodam jeszcze jeden faktor:

    7. gracze z kasa na wypadajki, mlyn i SN
     
    feniks1414, azikowo oraz zonaania2122 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.