Event Międzynarodowy Dzień Kota

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 31 lipca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Dzień dobry:)
    Wystawiłam moje topowe TS-y. Wprawdzie nic topowego mi nie dały, ale... i tak miałam frajdę...xD
    - zagrody - 3x żółte, 1x pomarańczowa, 1x czerwona (stajnia),
    - sadzonki na farmę - kowhai i coś tam starego,
    - sadzonki na wyspę - tamaryndowiec i zbędna drobnica.
    Cieszę się bardzo, że wszyscy topowicze pomyślnie przeszli weryfikację. Z drugiej strony ... aż trudno mi uwierzyć, że wśród 1000 owieczek nie było żadnego wilkaxD Oby podobnie wyglądało to w Dożynkach:)
     
  2. Agunef

    Agunef Naśladowca mistrzów

    ehhhhh.......ciężko walczyłam o miejsce w Top 1000, bo moja farma raczej skromna, udało się i chyba sama satysfakcja musi mi starczyć, gdyż z zagród dostałam : żółte konie, żółtą mleczarnię, obowiązkowo bobry, gołębie i jeże.
    z drzewek też bez nowości :(
    w czasie eventu z zagród również miałam wysyp bobrów i żółtych staroci.....
    chyba muszę jakiegoś maga zaprosić na moją farmę, żeby tego pecha odczarował ;)

    gratuluję wszystkim miejsca na liście :) emocje bezcenne...:)
     
  3. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Z sadzonek z TOP 1000 warte odnotowania tylko akai xxl i kokos xxl reszta xl z zagród bobry ++, boćki, czerwone świnie, gołębie, koty:cry:
     
    feniks1414 lubi to.
  4. morellaa

    morellaa Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witam:)
    Gratuluję wszystkim zdobywcom trofeum TOP1000:D
    Moja kocia banda też już usytuowana na wyspie skarbów[​IMG]:inlove:.
    Zawsze z podarowanych TS-ów mam wielkie nic,a tym razem jestem w szoku,gdyż dostałam zimorodki,żółwie,kiwi...po prostu nie mogłam uwierzyćxD8).Nawet drzewka mnie mile zaskoczyły bo był:klon XXL,klon palmowy XXL,migdał XXL,dąb XXL i 4 niskie XXL-ki na wyspie.Generalnie cud-miód:inlove:
     
  5. kybek93

    kybek93 Chodząca legenda forum

    Witajcie!
    To i ja się pochwalę nagrodami z TOP 1000
    Zagrody

    -dziobaki ,
    -myszy,
    -żółta strzygalnia królików ,
    -bobry + ,
    -bocian.

    TS-y farma

    -klon palm.xl;
    -morela xxl;
    -2 x jodła xxl;
    -brzoskwina xxl:

    TS-y wyspa

    -mombin xxl:
    -papaja xxl:
    -pitomba xl;
    -2 x tamaryndowiec.
     
  6. zdzichu295

    zdzichu295 Młodszy ekspert

    Mam wielki żal do BP że pisze jedno w poradnikach a drugie robi w rzeczywistości zresztą już nie pierwszy raz zwłaszcza że jest wiele osób które grają za realne pieniądze no chyba że jest błąd w tłumaczeniu naszego poradnika bo przez to zapewne więcej osób by się znalazło na liście TOP 1000.

    Niestety na innych forach nie ma wzmianki że lista TOP może być rozszerzona ponad te 1000 miejsc gdy dwoje lub kilku graczy ma tą samą ilość oddanych paczek.
     
    Ostatnie edytowanie: 15 sierpnia 2015
    janafarm lubi to.
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    reginka101060, jeśli masz jakieś zastrzeżenia do mojej pracy to zapraszam ze zgłoszeniem do PT z dopiskiem do moich przełożonych : BA_Izolda* lub BA_Chris.
    Ponadto trzymaj się proszę tematu wątku i pamiętaj proszę o Regulaminie forum : >>>klik<<<, a w szczególności o poniższym punkcie
    :

    2.10. Podważanie decyzji członków ekipy/skargi na ekipę

    Ekipa dba o porządek na forum i należy stosować się do jej poleceń. Ignorowanie tych poleceń będzie skutkować nałożeniem punktów karnych.

    Jeżeli nie zgadzasz się z decyzją członka ekipy, to możesz napisać skargę w odpowiednim dziale na forum. Na forach, które nie posiadają działu skarg, zgłoszenie należy kierować bezpośrednio do pomocy technicznej. Zabronione jest omawianie decyzji ekipy w wątkach innych niż do tego przeznaczone.

    Kara:
    11 - 51


    Tym razem upominam słownie.
     
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    reginka101060, Twój post usuwam, w związku z ignorowaniem mojej prośby nakładam punkty karne zgodnie z poniższym punktem Regulaminu :

    2.10. Podważanie decyzji członków ekipy/skargi na ekipę

    Ekipa dba o porządek na forum i należy stosować się do jej poleceń. Ignorowanie tych poleceń będzie skutkować nałożeniem punktów karnych.

    Jeżeli nie zgadzasz się z decyzją członka ekipy, to możesz napisać skargę w odpowiednim dziale na forum. Na forach, które nie posiadają działu skarg, zgłoszenie należy kierować bezpośrednio do pomocy technicznej. Zabronione jest omawianie decyzji ekipy w wątkach innych niż do tego przeznaczone.

    Kara:
    11 - 51.
     
  9. iwona1957

    iwona1957 Komisarz forum

    Z moich tajemnych zagród i sadzonek z TOP-1000 wyrosło takie badziewie, że jak o tym myślę to coś mnie trafia :mad:
    Czy na 93 poziomie nie mogą dać człowiekowi nic lepszego ponad żółtą strzygalnię królików? Z drzewek farmowych największym hitem jest jabłonka xxl (żeby nie było, bardzo lubie to drzewko i z niego naprawdę się cieszę), a na bahamie tylko ostrokrzew xxl zasługuje na wymienienie. Reszta - brak słów. Ale niestety chyba trzeba się do tego przyzwyczaić, że im wyższy poziom tym gorsze nagrody (to trochę jak u operatów sieci komórkowych - dla nowych klientów cuda na kiju, dla starych i wiernych coraz gorsza jakoś usług)

    Item Kocia banda naprawdę fajny i zastrzyk w postaci 50 sztuk SP, SN, SNZ i nie wiem co tam jeszcze było też godny pochwały, ale z tajemniczościami się nie popisali :(
     
  10. wiladilajna

    wiladilajna Czeladnik forum

    Ja również załapałam się na TOP-1000 . Udało się po raz drugi. Uwielbiam takie eventy z uwagi na adrenalinkę:pChoć gram już ze 4 lata, dopiero w tamtym roku odważyłam się wystartować. W tym evencie przynajmniej nie było aż takiego ryzyka ,że się zostanie z niczym, co prawda zapasy SN wyparowały...Gratuluję tym , którzy się załapali, jak i tym, którzy się odważyli, ale niestety zabrakło czasu. Szkoda tylko, że zawsze jest jakiś zgrzyt, w dożynkach wycinka ponad 200 graczy , a teraz jakieś zamieszanie z wykładnią poradnika. Co do TS z wygranej to cóż... czas chyba zabrać się za misję arka -nagrody dają mi to wyraźnie do zrozumieniaxDxD:cry:
     
  11. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Gratuluję jeszcze raz wszystkim zdobywcom nagród w TOP-1000 :), to miło być wśród Was.
    Na mojej farmie nie mam szczęścia do TS - zagrody, nowości mnie omijają, dlatego ostatnio nawet ich nie kupuję - tak było i z TS w nagrodach.
    Natomiast z drzewek mam 3 nowości - baobab, jarząb domowy i rokitnik zwyczajny:inlove:
     
  12. janafarm

    janafarm Wielki mistrz forum

    Nie było mnie parę dni.Podobny żal również z innego powodu ,większość graczy pogodzona z taką nieuczciwością .
    zadziałajmy ,nawet gdy moderatorzy nas nie poprą .
     
  13. BA_Izolda*

    BA_Izolda* Komandor forum

    Event dostarczył sporo emocji.
    Dziękujemy za dyskusję i udział:)
    Gratulujemy TOPowiczom :D

    Zamykam i życzę powodzenia przy kolejnych takich zabawach.
     
    moni15382 i gretag lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.