Event Międzynarodowy Dzień Kota

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 31 lipca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. zdzichu295

    zdzichu295 Młodszy ekspert

    Gratuluję wszystkim TOP-owiczom. Jak widać nadzieja pozostała tylko nadzieją by się znaleźć na tej liście :( Następnego takiego eventu już pewnie nie będzie a nawet jakby był to tak bym niestety w nim nie wystartował żeby znów przed samym końcem zostać wywalony z listy, w dożynkach też nawet nie ma sensu się pchać do TOPU choć chciałbym się chociaż raz znaleźć na tej liście bądź jakiejkolwiek innej ale to tylko niestety nierealne marzenie :(.
     
    Ostatnie edytowanie: 14 sierpnia 2015
  2. jolantos

    jolantos Wyjątkowy talent

    Gratulacje dla polskiej ekipy topowiczów :) Moja kocia banda już grasuje na wyspie :DxD
     
  3. jakumiraska19

    jakumiraska19 Młodszy ekspert

    Moje kocurki tez juz sie bawia:). Gratuluje wszystkim topowiczom.
     
  4. kabokazekana

    kabokazekana Fanatyk forum

    Ja również gratuluję wszystkim Topowiczom i jeszcze raz dziękuje za pomoc...wspaniałych sąsiadów i znajomych mam to dzięki Wam jestem na liście:)
    Pozdrawiam.
     
  5. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Gratulację dla wszystkich Topowiczów, opłaciło się trochę poświęcić, żeby móc się teraz cieszyć :D:D:D
     
  6. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Gratulacje dla Wszystkich TOP-owiczów !:music::inlove::D Lista się nie zmieniła , grali uczciwie :)Kocia banda u mnie też stoi :D


    Rozumiem Twoje rozgoryczenie , moim Sąsiadkom zabrakło po 1 szt. , a grają prawie od początku . Ja gram 6 rok i to mój pierwszy zaliczony TOP , nie startowałam nawet w Dożynkach , a teraz "złapałam bakcyla" i gdyby jutro dali Dożynki to też bym spróbowała.xD
    Trzeba próbowac i pewnie będę , a jak zostanę z pustą stodołą ,to nie ja jedna , po to ta harówka na farmie :p Pozdrawiam
     
  7. zdzichu295

    zdzichu295 Młodszy ekspert


    Ja nawet nie próbuję podchodzić do dożynkowego TOPu bo z 1400000 sianogroszy i pustą stodołą mogę co najwyżej pomarzyć więc raczej nigdy nie wystartuję już w żadnym TOPie
     
    Anetta41, feniks1414 oraz .Magda. lubią to.
  8. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Ja mam dokładnie 1,4mln SG czyli dla wytrawnych Graczy i dla siebie prawie jestem bankrutem. Nie startowałam w ubiegłym roku w Dożynkach , bo mnie moi Sąsiedzi zapewniali,że nie warto! Po czym oni wzięli udział , dostarczając tylko owoce z drzew załapali się ,a ja nawet tego nie podjęłam. Zmieniłam sąsiadów i mam spokój , tu mnie każdy dopinguje ! Dlatego mam:)Pozdrawiam
     
  9. AGA1173

    AGA1173 Chodząca legenda forum

    Witam
    Po zalogowaniu na farmę czekałam mnie miła niespodzianka, dopisane nagrody z TOP1000:inlove::D

    Jeszcze raz gratulacje dla wszystkich TOP-owiczów.:)
     
  10. feniks1414

    feniks1414 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Wszystkim Topowiczom wielkie gratki !!!!!!!:)
    Przede wszystkim w wytrwałości w sianiu......podczas upałów nie do wytrzymania ....!!!!!! :sleepy::p:wuerg:
    I podjętej walki ......
    Pozdro dla Wszystkich !!!!!
    I powodzenia w dożynkach.......!!!!!!!
     
  11. walet83

    walet83 Zaawansowany

    przed chwilą przeczytałem krótki wywiad z 2 na liście top skalimaci i jestem w szoko jak napisał ile ma baobabów a ma ich 270 z tego większość xxl i to dzięki nim znalazł się tak wysoko na liście
     
    Anetta41 i jakumiraska19 lubią to.
  12. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    Ja również się cieszę razem z Wami. Super ze nagrody dotarły.
    Do zobaczenia na dożynkach :)
     
  13. zdzichu295

    zdzichu295 Młodszy ekspert

    Ja niestety nie wystartuję bo z pustą stodołą nie mam nawet po co startować
     
    feniks1414 i Anetta41 lubią to.
  14. GoskaK

    GoskaK Ekspert forum

    Dołączyłam do grona obdarowanych. GRATULACJE dla wszystkich wytrwałych :D:D:D
    Pozdrowionka
    ps. banda kotków rozrabia :)
     
  15. mango80

    mango80 Komisarz forum

    No a co z tym zdaniem z poradnika:"Jeśli dwoje (lub kilku) Graczy uzyska taką samą ilość zdobytych paczek, otrzymają oni te same miejsce w rankingu. Oznacza to, że faktyczna liczba osób, które zdobędą nagrodę TOP może być większa od 1000".
    Czy jest pośród obdarowanych ktoś taki, czy to znowu błąd w tłumaczeniu i nikt nie poniesie za to konsekwencji.
     
    janafarm i 0olimpia0 lubią to.
  16. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    Z sadzonek i stajennych za udzial w TOP1000 dostałam zimorodki,jarząb domowy,baobab z tych najwazniejszych uffff super jak dla mnie:)))
     
  17. feniks1414

    feniks1414 Wszystkowiedząca wyrocznia

    A ja ze stajennych nie wiem co dostałam......
    bo szczerze mówiąc .......nie bardzo to mnie interesuje.......
    więc na razie nie stawiam ich na polach...., bo nie mam miejsca.......
    Ostatnie TS-y z kotów .......chcecie wiedzieć...??????
    To zdradzę .....
    4x koty , 4X krety, 3x bociany , 3x kiwi ,1X żaby , reszta to pomarańcze i żółtki....... świetna i budująca nagroda......:oops:
    I jak zawsze ...po łbie.....
    Tutaj spodziewać się ...po prostu ....nie ma czego.......8)
     
  18. malina080870

    malina080870 Zaawansowany


    Wszystkim Topowicza Serdecznie Gratuluje!!

    Kocia Banda juz wystawiona....i gra duze PD....oj i to jakie fiu...fiu:inlove:


    @Olkaa to piekne odkrycia--gratuluje :)


    @feniksiku..................a to moje odkrycia :cry:xD:cry:xD:cry:xD:cry:xD)))


    Drzewa z top 1000 :
    wisniaxl, orzechxl, klonxl, jablonXXLxDxDxD:cry:, Tarnina


    Zagrody z top 1000:

    Bocki, jeze, dziobaki, Zolta zagroda dla koz....:cry::oops::D zolta mleczarnia:cry::oops::D

    Pozdrawiam wszystkich Topowiczow:inlove:, wszystkich nam kibicujacychserdecznie Dziekuje i pozdrawiam...!:inlove:


    Dobranoc
     
  19. feniks1414

    feniks1414 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Wiem Słonko.....Moje..........
    Wiem.... ,że mimo ciężkiej choroby ...............porafisz.......
    Twoja Walka !·!!!! ...jest WIELKA.....
    może nie Wszyscy o tym wiedzą..........
    i to jest czas .... żeby ......Was ....Forumowiczów ...uświadomić.....
    że są gracze......
     
    Ostatnie edytowanie: 14 sierpnia 2015
  20. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    Eeee to nie masz co narzekac na TSy z kotów,jak ja swoje odkryłam , a mialam 19szt to jeszcze mnie telepie ze złości,samych bobrów było kilka,a o kiwi i innych nowszych zagrodach mogłam pomarzyć.Zólte goniło żółte wrrr.A sadzonki były takie jak z wyprzedaży staroci ;)
     
    feniks1414 lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.