Event Międzynarodowy Dzień Kota

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 31 lipca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Blazers:)
    Wystarczy mi sama obecność na liście:)
    Oszczędność SN, jest nawet dla mnie koniecznością.... bo kto wie, co i kiedy BP zaserwuję nam ponownie.
     
  2. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Rozsądne podejście do tematu ;).
    W takim razie spotkamy się tam gdzieś na liście.
    Powodzenia :).
    Jak V. wypalą plany i zrealizuje swoje założenia to takie wydarzenia jak ten koci mogą się stać cykliczne , a wtedy trzeba będzie oszczędzać każdą sztukę SN.
    Już nie będzie paćkania na zwykłych eventach.
    Z drugiej strony to naprawdę słaby event dla Młodych , którzy nigdy nie jeździli Pendolino.
     
    Ostatnie edytowanie: 1 sierpnia 2015
  3. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    piękne fotki, dzięki Tobie wiem, że są takie cuda.
    Ja mam jedno Drzewo Zosi, które udało mi się zdobyć i to wszystko, a taką farmę to nawet we śnie nie widziałam ;)
    SN od zawsze mam z misji w spółdzielni :)
    Życzę powodzenia i dobrego miejsca w TOP 1000.
     
  4. Concord

    Concord Forumowy żółtodziób

    Pelnia i Top , super tu przynajmniej zarobie na rzemiosle xD



    Tez tak mysle, ten Top nie jest dla farmerow nie majacych kasy, co tu mowic przeciez nie wszyscy maja baobySN, nie wszyscy sa w stanie ukonczyc Misje z tymi najwiekszymi zasobami SN jak np.misja "Miłośnicy zupy"
    Natomiast sam ewent , jesli wypadajki dopisza powinno udac sie ukonczyc, choc kto wie, jesli one sa jedyn z elementem "paszy" na uspakajanki dla kotkow?!

    Mnie najbardziej jednak rozbawila mnie Naklejka w nagrdzie tylko dla startujacych w Top 1000 czyzby miala byc tez zacheta dla nie startujacych aby ja jednak zdobyli ?
    jednoczesnie bedac strzalem "pudlo" dostajac ja w paczuszce kilka razy xDxD

    Kazdy Top jest do kupienia w mniejszym stopniu jak ten ale do kupienia, rozpoczynajac od zlotych zoledzi, orzechow czy kasztanowy ludzic np. szt 200 za 200 Fl,

    teraz jednak bedzie on drozszy, duzo drozszy : SN(ewentowka) + klebek welny + abonament na mlyn kto go nie ma zostaje niebieski plusik , a co najwazniejsze 48 godziny na siewy i mielenie xD

    BP tym Topem, lapie dusze "miecia" jak dla mnie czarny scenariusz dla samej gry Farmerama, ktora wiemy ze jest maszynka pieniedzy dla firmy a ktora musi zarabiac, jednak jesli tak maja wygladac przyszle Top-y Farmerow, to tu widze ta ciemna dziure, w ktora wpada BP coraz bardziej, przez BP zachlonnos juz duza czesc graczy odpusicila sobie gre!

    Coz, w realu zachlannosc tez nie jest modna!
     
    Ostatnie edytowanie: 1 sierpnia 2015
  5. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Mam taką nadzieję...z tą listą;):)

    Dla Młodych jest "pierwsza część" :) Mogą też zdobyć wiele nagród i pnącze i itemiki.
    I z tym poradzą sobie bez Wielkich i zapasów SN.
    Wysiać 11 000 roślinki eventowej, zebrać 600 wypadajek, ukręcić 100 zabawek w ciągu 6 dni... to nie jest taki znowu problem.

    @ alekar .....dziękuję:)
     
  6. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    Trzymam kciuki za Est-orkę, Blazersa, Norbiego, Juliuszkę - sądzę, że macie największe szansę na TOP.

    Za resztę oczywiście też trzymam kciuki:D

    Idę po pompony, krótką mini spódniczkę i "Dalej Polscy Farmerzy!"
     
  7. BA_Chris

    BA_Chris Guest

    Wprawdzie wielkich zapasów SN nie mam, ale zawsze trochę można dokupić by kilka razy na dobę obsiewać super pola, item mnie bardzo kusi i zdecydowałem się też wziąć udział w TOP 1000, już nie mogę się doczekać startu eventu. :)
     
  8. iza_79

    iza_79 Książę forum

    lekko mnie zatkało niezła kolekcja :) niestety nie mam żadnego wielkiego drzewka, za moich czasów tego ewentu już nie było
    dlaczego tak późno zaczęłam grać?:cry::cry::cry:
     
  9. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dziękuję Moni:)
    A ja myślę, że jest nas dużo więcej z szansą na TOP:)

    Powodzenia BA_Chris :)
    I tak, tak Chris:)....zakupuj pakieciki i tylko te największe:) ... sąsiedzi będą zadowoleni, a wiesz że dla nich każda kropelka jest ważna:)
    Powodzenia Ci życzę:)
     
  10. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Mój cel na Koci event to nie dostanie się na listę Top1000, a w ogóle nakarmić te 100 kotków żeby standardowe nagrody zgarnąć. Czasu standardowo nie będzie na event, ostatnio te eventy nie na rękę mi są. Z telefonu nie zamierzam wchodzić, wolę na co innego poświęcić czas.


    I dla chętnych wrzucam tabelkę:
    [​IMG]
     
  11. orkiszowiec

    orkiszowiec Baron forum

    To prawda, słaby, bez baobabów uzbierałem tylko 1.400 sztuk SN.
    Bardziej się jednak zastanawiam jak będą wyglądały dożynki?
    Bo odkąd gram przygotowywałem się do takich tradycyjnych, z ogołacaniem stodoły, setkami milionów równowartości, i związanym z tym TOP-em. Czy będzie też TOP w dożynkach?
     
  12. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Całkiem niezły zapas bez Baobabów i kasy zgromadziłeś :).
    Sądzę , że V. nie odpuści sobie klasycznych Dożynek połączonych z TOP-em.
    Powinny wyglądać pod względem oddawania towarów tak jak ostatnio.
    Sprawdziło się , nie ma co zmieniać na siłę.
    Jedynie drugiego pnącza kasztanowego nie będzie ;).
     
  13. dzeniu_ck

    dzeniu_ck Koneser forum

    Witam
    Ja nie startuje w top, zdecydowanie za malo SN... Ale kij zrobie se to pnacze tylko

    Ale powodzenia dla walczacych:)
     
  14. AnaztazjaKruk2015

    AnaztazjaKruk2015 Czeladnik forum

    Dzien dobry to bedzie moj 1 event odkad gram nie mam jeszcze wszystkiego odblokowanego za malo sasiadow ale i tak powalcze o jakies nagrody nawet kilka to i tak dla mnie duzo
     
    MaDzo i chrumcia91 lubią to.
  15. Mateusz

    Mateusz Ambasador forum

    dla mnie to przegięcie 110 wikliny >:(
     
  16. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    z nagród kusi mnie chutney, SN (oj, ale sypnęli), Turbo Nawóz (1 szt) i 2 złote banany :)
     
  17. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Ja uwielbiam takie eventy o wiele bardziej od tych standardowych. Mam zamiar pocieszać koteczki do oporu, ale dla nagród, bo naprawdę można się nieźle nachapać :) Do topu się zapewne nie dostanę, bo nie mam aż takiego parcia żeby zużyć SN, którego mam nieco ponad 3000 i wolę póki co nie szarżować, bo mam tylko 3 drzewa dające SN.
    Agata Tabelka fajna :) Skorzystam ;)
     
    Nutka, zonaania2122 oraz iza_79 lubią to.
  18. pppppp26

    pppppp26 Forum Pro

    Gratulacje ładny wynik ale ihmo teraz nie starczy choć ...
    Dożynki będą jak zwykle bo zmiana tego na co rok farmerzy czekają byłaby strzałem w stopę.

    A ja czekam na misia z wędką :p(syg)

    Bo tu same narzekania a to lato bogate jak nigdy (kalendarz free, rybi free i lament) jak dali z sianiem to itemy i pnącza powalały do tego masa TS - ów i GT i co ... źle bo za krótko (węgierski) no i tyle mirabelek i królików (ostatni) a sprawiedliwie bo bez losowości prawda? no i GT za często :), rok nie było źle jest co dwa miesiące źle będzie raz na kwartał i też będzie źle ;)

    Teraz następny, gdzie można natłuc nagród to źle bo dla bogatych, z dużym stażem itp.
    A i renzo źle bo za często i nie ma co brać z nagród .... a ja np na tą marę tłukę młota już około rok i wiem ze teraz też nie utłukę (nie kupuję wejściówek, nic na farmie nie kupuję) ale jestem blisko coraz bliżej.
    A już za progiem utylizator i wiem że będzie jak ....:p źle bo jak to roślina do siania (za zgadulą) a kiedyś wystarczyły za grosze klony ;)

    Rozdawnictwo BP za free jakiego nie pamiętam odkąd gram, ilość TS-ów i "mocnych" itemów jest powalająca (nawet za te bobry ++ z nagród marnego FL nie wydaliście a już co niektórzy rzucają grą i lapkami bo to nie żółwie) i gdzie tu pogoń BP za $$$??

    Trochę dystansu życzę bo farma bez żółwi, zimorodków lub drzewek których nazw nawet nie pamiętam też funkcjonuje i zarabia

    A że pewnie nie będę w TOP1000... nic mi to w życiu nie zmieni. To tylko zabawa... nikt nikogo do płacenia co by wynikało z co poniektórych wypowiedziach nie przymusza
     
  19. feniks1414

    feniks1414 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Tylko dlaczego ostatnim itemem na pnączu jest stary .....kiepski , odgrzewany kotlet...????????:wuerg::wuerg::wuerg:
    Ostatni .....powinien być wypasiony.......:eek::p
    Graficy na urlopach .....czy jak ...??????:p
     
  20. -KogucikXD-

    -KogucikXD- Młodszy ekspert

    Mam pytanie co do bonusów przyspieszających wzrost. Czy jeśli coś skraca czas rośnięcia roślin po użyciu wody o 6%, to jest to wartość dodawana do podstawowego procentu, który skraca woda (20+6=26), czy jest to procent tej wartości (20*1,06=21,2)?

    Nie wiem czy dobrze wytłumaczyłem, ale mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi
    xD
     
    feniks1414 lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.