Menażerie - zmiana sposobu pozyskania

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika niki1990, 17 stycznia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Co myślicie

 1. No raczej i to jak najszybciej

  46 głos(ów)
  85,2%
 2. nie mam zdania

  4 głos(ów)
  7,4%
 3. zbędne

  4 głos(ów)
  7,4%
 1. niki1990

  niki1990 Komandor forum

  Zmiana polegałaby na tym, że menażerię/ogród dendrologiczny/warsztat można by uzyskać w odpowiadającej jej misji w spółdzielni, tak jak to się robiło w przypadku menażerii mrocznych. Odpowiednia menażeria byłaby do uzyskania jako jedna z nagród w ostatnim zadaniu danej misji. Oczywiście, jak komuś się między uszami pali i musi mieć teraz zaraz już, zostaje opcja florenowa;). Myślę, że to i tak uczciwy interes, bo do tych misji oddaje się i tak kolosalne ilości towaru, wartością znacznie przekraczające te 300 florków. Wypowiedzcie się
   
 2. SMOD_Atena

  SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

  To fakt drogo nas kosztują te magazynowe misje, ale za wykonanie zadań też są jakieś nagrody, nie robimy ich "za nic". Osobiście bardzo by mnie ucieszyły magazyny w nagrodach ale bardzo wątpię żeby firma równie chętnie taką propozycję przyjęła.

  Pomysł dodaję do alfabetycznego spisu treści i owocnych rozmów życzę.
   
  magdusia668 lubi to.
 3. AnnDżelina

  AnnDżelina Chodząca legenda forum

  Jestem podobnego zdania, iż raczej w nagrodach marne szanse by dali, jednak powinni uzyskanie ich zdecydowanie zmienić,
  dlatego zagłosuję za zmianą.
  Bo 300 florków za 1 to jest gruba przesada, misje jestem w stanie zrobić w jakimś tam czasie, dodatkowo wiele osób musi czekać na łaskę losowości, by uzyskać wiertarki czy młoty do pełnego udoskonalenia, co też tanie nie jest i sumarycznie wychodzi zdecydowanie za drogo.
  Nie dość że za droga to niekompletna ;)- za tą cenę powinna być cała z ulepszeniami a nie żebym ja deski rok zbierała;) :cry:

  edycja: może do zmiany przekona firmę fakt, iż spora część graczy nie robi zadań, bo Menażerie są dla nich za drogie.
   
  Ostatnie edytowanie: 18 stycznia 2020
 4. kalinamala

  kalinamala Półbóstwo forum

  Za nic nie robimy - mimo tych nagród jednak misje są nieopłacalne i wielu Farmerów omija je z daleka . Gdyby taka menażeria czy dendrologia była do zdobycia bardziej by mobilizowała do zrobienia ( mnie na pewno ) - no i radość z nagrody byłaby nieporównywalnie większa niż z tych obecnych, które mamy.
  Otóż to :) trzeba zapłacić za całą ,a dostajemy ledwie pół i tą drugą połowę sami musimy sobie ,,dokołatać ,,:p
  Popieram pomysł i mam nadzieję, że Firma także go ,,poprze,, - przynajmniej w kwestii tej całości ( za floreny menażerie i te inne już na maxa rozbudowane)
   
  Ostatnie edytowanie: 20 stycznia 2020
 5. SMOD_Atena

  SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

  Nie tylko te misje są nieopłacalne ale firma musi mieć też z tej gry jakiś zysk. Jak da nam możliwość zdobycia wszystkiego niskim kosztem czyli w tym przypadku magazyn z każdej misji jako nagrodę to pewnie za długo ta gra nie przetrwa i chociaż tak jak wyżej napisałam - ...bardzo by mnie ucieszyły magazyny w nagrodach... to wolę już nie mieć wszystkich magazynów i jeszcze trochę sobie w tą moją farmę "popykać" ;)
   
 6. fkamil

  fkamil Komandor forum

  Zagłosowałem na "nie mam zdania" bo się waham. Z jednej strony chciałbym mieć dodatkową menażerię czy ogród, ale co z graczami którzy wydali realną gotówkę i do tej pory wykupili już limit? Gotowe, ulepszone magazyny brzmią fajnie, ale co z ludźmi którzy do tej pory kupowali skrzyneczki żeby móc je rozbudować? Myślę, że byłoby to trochę nie fair wobec nich.
  Magazyny, owszem drogie, ale dają naprawdę dużo korzyści, można się bez nich obyć, ale jest szansa zdobyć mimo wszystko po jednej bez wydawania gotówki i chyba BP nie kiwnie palcem w tej kwestii.
   
 7. zzizzie

  zzizzie Chodząca legenda forum

  Mnie twój argument przekonuje. Ludzie, którzy wydali realną kasę na te menażerie itd., słusznie poczuliby się zrobieni w konia i to wyjątkowo paskudnie.
  Pomysł Autorki mogłabym zaakceptować tylko wtedy, gdyby limit dla inwestorów został zwiększony o to, co już kupili - czyli gdyby kupujący mogli sobie zbudować dodatkowe menażerie.
  Nie bardzo mogę głosować "nie mam zdania", ponieważ zdanie a jakże mam (jak wyżej).
  W kafeterii brakuje pasującej odpowiedzi, więc nie głosuję.
   
 8. MOD_Zgredek*

  MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

  Czyli jedyne słuszne rozwiązanie to dodać nowe w misjach czy innych "darmowych" metodach.
   
 9. zzizzie

  zzizzie Chodząca legenda forum

  Dodać nowe w misjach itd - a proszę bardzo.
  Ale limit ustawić tak, żeby nie obejmował tych za florki.
   
 10. MOD_Zgredek*

  MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

  Ja to rozumiem tak, że dodać na przykład 3 misje, w każdej po 1 menażerii. Wtedy każdy gracz będzie mógł mieć 3 dodatkowe menażerie oprócz tych, które są teraz. Czyli "za darmo" (bez gotówki) będą po 4 menażerie + ileś tam po 300 florenów (w tej chwili chyba po 5).
   
 11. zzizzie

  zzizzie Chodząca legenda forum

  Aha, no tak.
  Moja wina, nie sprawdziłam, jakie są te limity.
  Tak się fatalnie składa, że nie tylko nie posiadam menażerii, ale nawet jej nie planuję.
  Czyli brakuje odpowiedzi "tak, ale" - taką odpowiedź mogłabym wybrać jako teoretyk 8)xD
   
  magdusia668 i magdalena lubią to.
 12. niki1990

  niki1990 Komandor forum

  Dobra,ja też grubą kasę wydałam. Co nie zmienia faktu,że przydałoby się więcej menażerii, ogrodów itp, bo miejsca już powoli brakuje. Może nie dopisałam, ale pomysł przewiduje kolejne menażerie
   
  Ostatnie edytowanie: 22 stycznia 2020
  battle-ground i magdusia668 lubią to.
 13. Rielle78

  Rielle78 Aktywny autor

  Jestem jak najbardziej za tym by menażeria i pozostałe domki były w zadaniach obecne są za drogie do kupienia przynajmniej dla mnie:)
   
 14. picantinio2012

  picantinio2012 Generał forum

  gracze wydają realną kasę na wiele rzeczy, które pózniej są za darmo, np w misjach, nie widzę dlaczego nie miały by i menażerie być w misjach, a przynajmniej w jakichś promocjach po lepszej cenie
   
  Ostatnie edytowanie: 22 stycznia 2020
  niki1990 i magdusia668 lubią to.
 15. magdusia668

  magdusia668 Fanatyk forum


  zgadzam się z tobą , wydajemy kasę na ts , tz a za chwilę inni mają to jako nagrody w misjach lub eventach . jestem na tak .
   
 16. halina54

  halina54 Baron forum

  Nie kazdego stac na kupowanie dobr za realna gotowke a menazerie bylyby bardzo potrzebne .Wedlug mnie powinna byc mozliwosc dostac takie w misjach za wykonane zadania chociaz z 5 sztuk ,a jezeli kogos stac to moze ich miec i pelne laki.Przeciez nie wszystkie stoja caly czas na lakach bo sa siewne eventy gdzie potrzebujemy pol i dlatego zaglosowalam na tak
   
 17. Lunari78

  Lunari78 Ekspert forum

  zgadzam się z haliną mnie np nie stać a misję w spółdzielni lubię to lepsza metoda pozyskania wszystkiego od pd po budynki dla zwierząt :pmoże tak jak zwykłe zagrody robić w warsztacie na mieście to lepsza metoda a ilość budynków zależna od poziomu gracza,co wy na to?
   
  Ostatnie edytowanie: 4 lutego 2020
 18. kz2008

  kz2008 Okazjonalny autor

  moim zdaniem dobry pomysł bo zanim nazbieram te 500 gwiazdek to w mojej stodole zostanie mniej rzeczy (jeżeli wogóle coś zostanie) niż jeżeli bym zrobił jedną misje


  (jak coś to sorry za błędy ortograficzne)