matiz321

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika matiz321, 11 listopada 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. matiz321

    matiz321 Hrabia forum

    Nie spieszy mi się xD
    Zwłaszcza, że zostałem zrobiony w bambuko xD Mieli mi technikum ekonomiczne otworzyć, a nie otworzyli, bo w ostatnich dwóch tygodniach rozmyśliło się kilka osób i została tylko 4 :( I w związku z tym podjąłem logistyczną decyzję, że pójdę do technikum logistycznego :D Zobaczymy, czy to dobry wybór :D
     
    -katie1234- lubi to.
  2. kamil10826

    kamil10826 Okazjonalny autor

    Jakie to jest logistyczne? xD Sorry, że nie wiem, ale wybrałem liceum, więc w sprawie techników się trochę gubię :D Ile u was będzie osób w klasie? Ja idę do biol chemu i będzie nas prawdopodobnie 20 ;) Mówili mi, że w biol chemie są prawie same dziewczyny, ale jak się okazuje to nie prawda, bo przypada 9 chłopaków na 11 dziewczyn xD
     
    -katie1234- lubi to.
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja jestem w mat-infie i u nas w pierwszej klasie było 33 osoby, zostało na koniec roku 30 (z klasą B tylko 8 osób chyba na rosyjski)xD A w drugiej jak za dużo osób nie zda (lenistwo, matma itp.), to mogą rozwiązać naszą klasę, bo nie może być mniej niż 15 osób:( Do tego niektórzy się przenoszą z tej 30 do innych szkółxD
     
    kamil10826 lubi to.
  4. matiz321

    matiz321 Hrabia forum

    Takie to logistyczne, że to praktycznie ten sam rodzaj technikum xD Najważniejsze jest to, że technikum logistyczne jest w tym samym budynku, co ekonomiczne. I tak jakby nam otworzyli ekonomiczną klasę, to mielibyśmy ją łączoną z logistykami, teraz pewnie logistyków połączą z informatykami (bo żadna klasa nie będzie w całości sama, nawet gastronomię tam połączą z hotelarką, taki słaby nabór mają, ale co się dziwić jak wszędzie pełno innych techników i liceów). Książki kupowałem na początku wakacji do ekonomicznej klasy, okazało się że do logistycznej są te same książki, więc nic nie tracę.
     
    kamil10826 lubi to.
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Logistyka:
    1. w wojsku wszystkie czynności mające na celu utrzymanie gotowości sił zbrojnych, bądź wspomożenie formacji walczących; kwatermistrzostwo;
    2. planowanie i organizacja skomplikowanego przedsięwzięcia, zwłaszcza związanego z transportem i składowaniem surowców i produktów;
    3. dawne określenie logiki matematycznej (to o to chodzixD?) Jak rozumiem idziesz w ślady Kamela, na mat-geoxD

    Źródło: SJP

    A u nas w tym roku nie będzie mat-inf i pewnie już nigdy, bo się niby nie uczymy (a każdy daje z siebie co najmniej 99,(9)%) albo inne pierdoły:(
     
    kamil10826 lubi to.
  6. matiz321

    matiz321 Hrabia forum

    Nie, nie punkt trzeci xD Punkt drugi najbliżej xD
    Planowanie transportów itp. z dodatkiem ekonomii, na przykład jak jechać, żeby wyszło najtaniej xD
     
    kamil10826 lubi to.
  7. kamil10826

    kamil10826 Okazjonalny autor

    Pff medyczna klasa w moim liceum ma mieć 13 osób i jakoś nie jest do rozwiązania ;D A jak jednak by ją rozwiązali w przyszłym roku to oby jej nie dołączyli do naszej biologicznej, bo wolę jak jest mniej osób.

    Trochę to skomplikowane xD Ale dobrze, że przynajmniej z tymi książkami ci się udało. Ja też kupowałem wszystko na początku wakacji, ale mojej klasy jak już mówiłem nie będą rozwiązywać :D

    Już się miałem pytać czy na wikipedii to czytałeś, a tu proszę źródło SJP xD

    Ja bym czegoś takiego robić nie mógł. Chyba za głupi jestem na to xD Ale pewnie się później dużo zarabia ;)
     
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja kupowałem na początku wakacji i będę na końcu wakacji:p BaxD !!! Nawet we wrześniuxD !!! Albo w drugim semestrze na 2 część biologii rozszerzonejxD !!! Mam nadzieję, że będzie osobno biol - chem i tylko biologia rozszerzona, bo nie lubię kompletnie sam nadrabiać całego podręcznikaxD I do tego 3 h zegarowe biologii w tygodniu będąo_O I polskiego, matmy i infy pewnie teżxD
    No widziszxD I perfekcyjny programista zarabia więcej:pxDxD
     
    kamil10826 lubi to.
  9. kamil10826

    kamil10826 Okazjonalny autor

    To w jakiej ty w końcu jesteś klasie, bo nie mogę skojarzyć faktów xD Biol chemie czy mat fizie?
     
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Mat - infie z rozszerzoną biologią jak niewiele osób z naszej klasy, bo wszyscy poszli na fizykę, geografię albo (chyba nawet) chemię a jedna osoba na historięxD
     
    kamil10826 lubi to.
  11. kamil10826

    kamil10826 Okazjonalny autor

    Każde liceum ma jakieś swoje dziwne wymysły, ale twoje to już chyba przesadziło xD Po cóż do mat infu dawać biologię :D Trzeba było wziąć fizykę jak miałeś taki wybór ;)
     
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Bo fizyki nie ogarniałem prawie w ogóle w 3 gimnazjum a biologię przynajmniej na 3xD W 1 liceum też fizyki nie ogarniałem (przez to, że nie ogarniałem w gimnazjum) a biologię na "bardzo dobry" i dlatego liczę na Panią, która mnie uczyła biologii w 1 LOxD
     
    kamil10826 lubi to.
  13. kamil10826

    kamil10826 Okazjonalny autor

    Tsa, też nie lubię fizyki. Dlatego wybrałem biol chem. Chciałbym zostać weterynarzem albo stomatologiem, a jak plany pójdą się :) kopać to może zostanę tatuażystą ;) Albo jeszcze kimś innym, bo szybko zmieniam zdanie.
     
    Ostatnie edytowanie: 28 sierpnia 2016
  14. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum

    Krasnal ja jestem na biolchemie -,-
     
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Przepraszam - skleroza:oops: Pozory mylą jak widać:p