matiz321

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika matiz321, 11 listopada 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    Noo cześć Matiz. :)

    Przyszłam odświeżyć domek. ;)

    Miłego popołudnia. :)
     
    patrycja9922 lubi to.
  2. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    Witam zostawiam coś słodkiego

    [​IMG]
     
  3. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    Ej, Matiz, wróć. ;)

    Miłego dnia. ^^
     
  4. JMJH

    JMJH Stary wyjadacz

    Czesc Matizie, przynioslam tutaj troche materialu do poprawki domku, gdybys potrzebowal..
    i zyczenia wszystkiego potrzebnego w nowym roku :)

    [​IMG]
     
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Matiz, rewizytacja z SR przyszła ;)
     
  6. matiz321

    matiz321 Hrabia forum

    Dzięki za wszystkie słodkości, życzenia, rewizyty i te pe xD Pora ogarnąć ten wątek, bo sporo mnie nie było. A teraz sprowadzać na forum mnie będzie co dzień Big Brother, soł pewnie i ten wątek odżyje.. mam taką nadzieję :)
     
  7. -nefretete1-

    -nefretete1- Chodząca legenda forum

    Hej :)
    A Ty Mateusz to czasem w tym roku nie idziesz do nowej szkoły :)
     
  8. matiz321

    matiz321 Hrabia forum

    A no idę :) I liczę na trochę luzu we wrześniu właśnie dlatego, że wtedy będzie trwać jeszcze Big brother - o ile w ogóle wystartujemy z edycją :) .. pierwszaki zawsze mają we wrześniu luzy, bo miesiąc ochronny itp. xD
     
  9. -nefretete1-

    -nefretete1- Chodząca legenda forum

    Może i pierwszaki mają okres ochronny w szkołach dla dzieci:)
    U mnie w liceum od razu było ostro i jak sobie ktoś olewał początek to z reguły ciężko było nadrobić ,a i zdarzało się ,że się nie udało.
    Pewnie tez zależy od szkoły,ale jednak bym tak bardzo na Twoim miejscu nie liczyła na okres ochronny
    Jak to nie tajemnica to gdzie się wybierasz ?
     
  10. matiz321

    matiz321 Hrabia forum

    Technikum ekonomiczne, powinny być luzy, bo sporo kolegów uczy się w tej szkole i mówią, że jest okej, n-le są spoko.
    Wiadomo, że nie oleję sb szkoły po całości xD Zadania domowe na pewno będę odrabiać.. booo będę dojeżdżać do szkoły godzinę xD Właśnie ta godzina w autobusie zostanie przeznaczona na odrabianie zadań, słuchanie muzyki, a czasami odsypianie nocki, jak serio będę musiał ją odespać xD
     
  11. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    doooobry :)

    zawsze podziwiałam ludzi, którzy mogą coś porobić w autobusie..od razu się źle czuję, więc wszystko to (no poza muzyką ;) ) odpada w podróży.. ale jeśli nie masz takiego problemu, to rzeczywiście ta godzina może być motywacją do pracy ;) może i będzie na początku trochę luźniej, ale nie narób sobie zaległości, bo to oznacza więcej pracy w czasie, kiedy i tak jest jej dużo ;)
     
  12. MOD_Erator

    MOD_Erator Weteran forum

    Czyli spawasz w autobusie? Szacun :p

    Ucz się matiz ucz - z dyplomem inżyniera ma się więcej godności na zmywaku :p
    Żartuję - to i tak przed Tobą... może będzie jakaś lepsza zmiana w międzyczasie :D
     
  13. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    nieustannie 8):pxD
     
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Mateusz - nie licz na miesiąc ochronny:p Mówi Ci to zeszłoroczny pierwszak;) Jaki profil? Na rozszerzeniach i w ogóle pewnie od razu będzie ostro... Na przykład zawaliłem kartkówkę z logiki z matmy i (chyba była zapowiadana) ciągnęła się za mną do końca roku:p A na informatyce niektórzy nic nie robili i potem mogli na koniec dostać maksymalnie dwóję... A ponieważ ja miałem do niej i do robotyki cierpliwość a oprócz tego do Pana Nauczyciela, który nic nie tłumaczył (on do mnie też) to wyciągnąłem się na czwórki:p A na rosyjskim mamy ostrą Panią a to mój ulubiony przedmiot (podstawy)xD A angielski tak niezbyt:p To była prawdziwa udręka - albo wina podręcznika, albo nauczyciela8)
     
  15. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum

    Ja tam miesiąc ochronny miałem, a moja szkoła do luźnych zdecydowanie nie należy. Nie ma co się martwić na zapas; jak się komuś chce pracować to z wszystkiego może mieć dobre oceny.:music:
     
  16. selena_syrenka

    selena_syrenka Aktywny autor

    Hej Matiz <3 Nie mogę się doczekać BB. : D
     
  17. matiz321

    matiz321 Hrabia forum

    Każdy się nie może doczekać BB, a w szczególności to chyba ja xDxDxD
     
  18. kamil10826

    kamil10826 Okazjonalny autor

    Dzisiaj wpadam na to forum a tu dalej ci sami ludzie po części są ( to samo napisalem w twoim wątku na skyramie ). Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętasz, ale kiedyś graliśmy razem w survy i BB. A poznałem cię chyba na zoomumbie :D
     
  19. matiz321

    matiz321 Hrabia forum

    Jasne, że cię pamiętam! xD Czemu bym nie miał? xD Nie było cię chyba raptem 1,5 roku xD
    Jakoś żyjemy, Big Brother jak widzisz nadal dobrze się trzyma, tę edycję nawet prowadzę - oł maj gasz, co mi strzeliło do głowy xDD
    Survy też są, rzadziej, ale sporadycznie są - rok temu też prowadziłem Surva xD




    Ale teraz już nie gram w FA, ZM, SR itp., tu trzymają mnie tylko forum i ludziki xD
     
  20. kamil10826

    kamil10826 Okazjonalny autor

    Forumy mi się zawsze podobały no i wróciłem. Czuje że na długo, ale na razie się będę tylko rozgladal.
    Wydaje mi się że fajnie prowadzisz, ale jakoś się super nie przyjrzalem ;)


    Też nie gram w te gry :D Ale dzięki nim mam fajnych znajomych i jedną przyjaciółkę z którą się znam trochę bliżej.


    Za tydzień szkoła :D Czekam aż poznam nową klasę xd A tobie się spieszy do szkoły?