Marcel Długouchy i Matka Kurka

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika MOD_Zgredek*, 16 listopada 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Megan

    Megan Komandor forum

    Czy to ma oznaczać, że gracze, którzy są mentorami mają lepsze względy u Marcela i dostają lepsze prezenty?
    Tak rozumiem Twoją wypowiedź, czyli istnieje podział na lepszych i gorszych graczy, docenianych i lekceważonych i nie chce mi się tu czytać na temat szczęścia, kto go ma czy też nie.....a może nie wszyscy są mentorami, nie mają takiego szczęścia, czekają też dość długo, to że się nie odzywają nie odznacza, że akurat im się to wszystko podoba.

    Tak samo jest z Frankiem, gdzieś czytałam że co któreś tam z rzędu odwiedziny będzie dawał skrzynkę z narzędziami i co?
    No i jest tak jak było wcześniej, ciągle PD i czasami od święta łaskawie wrzuci cztery krople SN lub perfumy.
    Znowu jest u Franka podział, tylko czy sprawiedliwy?
     
    aleksandra lubi to.
  2. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Megan to nie tak ..ja mam 2 Marceli ze szkoły mentorów i często , gęsto dostaję 2940 PD, lub zwykłe zagrody i drzewka - bardzo rzadko da kombajn lub coś extra ( w zasadzie nie pamiętam kiedy dostałam coś fajnego :oops:)...wiem jedno gdybym go nie miała za punkty ze szkoły , NIGDY bym nie kupiła za FL ..:) Franio też mnie nie rozpieszcza przeważnie PD daje i super nawóz ..chyba działa losowość- nie wiem a moja farma nawiedzona to raczej nie liczę na extra prezenty :)
     
    Nutka i talarek1961 lubią to.
  3. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Megan jest dokładnie tak jak pisze amber.
    Mnie też one nie dają tych super prezentów codziennie,raczej bardzo rzadko:),tyle że o tych zwykłych po prostu się nie pisze;)
    A Franio też nie rozpieszczaxD,zaś losowość niestety mamy chyba wszyscy i we wszystkim:)
     
    amber♥ lubi to.
  4. Megan

    Megan Komandor forum

    Ja to wszystko rozumiem, lecz ta dziwna "losowość" zależna nie wiadomo od czego jest gorzej niż irytująca, bo ileż można ciągle o tym pisać, wszędzie gdzie się człowiek nie obejrzy to tłumaczenie...losowość.
     
  5. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Owszem irytująca ale lepiej jednak przejść nad nią z lekka obojętnie bo zdrowia naszego na irytację w grze po prostu szkodaxD
     
    Nutka lubi to.
  6. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum


    mam 2 konta na farmie,,mentorem jestem na obu,,na pierwszej faremce jestem mentorem od zawsze,,tzn od początku szkoły,,mam kłopoty z kurczakami,,i z Marcelem,,daje skąpe pd,żółte zagrody na farmie,,wyspie,,,xl drzewka śliwki,gruszki,daktyle/to rarytas/,,,,a na drugim koncie,,zostałam nie dawno,,,był taki tajny nabór,,tam Marcel jest super,,kombajn,nawozy,, s pasze,pd też,dziś licencjami na wymiane sypnął,,
     
    Ostatnie edytowanie: 10 kwietnia 2016
    talarek1961 i matig234 lubią to.
  7. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Dokładnie. Prezenty od Marcela bywają fajne. Ale nie aż tak często, żeby opłacało się wydawać na niego floreny. A losowość u Franka i Marcela akurat lubię. Nigdy nie wiem, czym mnie zaskoczą :)
     
    amber♥, gadek, Nutka i dalsza osoba lubią to.
  8. gadek

    gadek Fanatyk forum

    Nie lepsze,tylko za darmo,ja tez dostaję praktycznie sam badziew,ale za darmo,więc nie narzekam;)
    I faktycznie za Fl bym go nie kupiła:)
     
    amber♥, Nutka oraz talarek1961 lubią to.
  9. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Ponarzekałam sobie na te 2 Marcelki i zrobiły mi niespodziankę:)..przed 14 weszłam na farmę i dały kombajn na 12 godz i +25P PD na 36 godz..aby 1 kupon w ten sposób zachowany na "czarną godzinę"..:)
     
  10. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    I mnie jeden dzisiaj sprawił miłą niespodziankę w postaci wsz.pomocników na 12h:)
     
  11. gadek

    gadek Fanatyk forum

    Czyżby znów G&T:music: ostatnio jak dostałam licencje 13 dni pózniej był event,ciekawe czy się sprawdzi;)
    [​IMG]
     
  12. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Mi trzeci dzień pod rząd Marcel daje licencje. Coś musi w tym być .
     
    grzybek2851, morellaa oraz gadek lubią to.
  13. grzybek2851

    grzybek2851 Półbóstwo forum

    Witaj dracusiu:)* tak coś w tym jest ale to podobno Wielka tajemnica xD
     
    draculik34 lubi to.
  14. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Grzybku jeszcze troszkę i tajemnica przestanie być tajna/poufna ;)
    Miłej niedzieli :)
     
  15. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Olu dobry Marcelek Ci się trafił:)
    Mój po dobrej passie daje samą drobnicę ale też się cieszę;)
     
  16. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    To ja pokażę, że nie tylko Marcel fajnym kumplem jest, ale Franek gorszy wcale nie jest ;)
    [​IMG]
     
  17. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Mnie nigdy taki prezent od Franka się nie trafił :(
     
    MOD_Cookie* lubi to.
  18. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Ja też nie przypominam sobie, żebym kiedyś jeszcze miał taki. Aż zajrzałem do tabelki w FAQ, skąd to się wzięło. I znalazłem Pakiet "Bonus PD" (50 % PD przez 2 h, 50 PD x level) w kategorii Ekstra nagrody dla graczy o poziomach 90-200
     
    Nutka i -rybka24- lubią to.
  19. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Mieszczę się w tych poziomach :) Dziś dostałam 2910 PD :)
    No cóż, może kiedyś....;) i mnie się trafi:)
    Pomarzyć zawsze można :)
     
  20. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Będę trzymał kciuki :)


    Dziś kolejna miła niespodzianka od Franka:
    [​IMG]


    Edycja:
    Ha! Od dawna wiedziałem, że raz na jakiś czas Franek potrzebuje głodówki :D
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 6 maja 2016
    Nutka lubi to.