Marcel Długouchy i Matka Kurka

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika MOD_Zgredek*, 16 listopada 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    ja tez chce ich miec i dostawac prezenty :(
     
    -strzalka- lubi to.
  2. _Grani_

    _Grani_ Wielki mistrz forum

    Mija już prawie dwa tygodnie odkąd goszczę pomocników na mojej farmie. Przez ten czas dostałam kilka fajnych rzeczy jak i kilka nie wartych nawet wspomnienia. Do tych lepszych zaliczę: Morwa XXL (jakoś się zdarzyło,ze jeszcze nie miałam), żółty wybieg dla małp, pomarańczowa ptaszarnia dla wron (Te dwie miałam , ale przyda się na G&T) no i dodatkowo jak każdy dostałam pomocników, coś z wypieków, SN, SP i PD( szkoda,ze tylko na farmę)
    Generalnie nie jest źle. Byc może w przyszłości kupie jeszcze pomocników na farmę.
     
  3. picantinio2012

    picantinio2012 Półbóstwo forum

    a ja znowu dzisiaj 2 ! super nawozy, chyba to niemożliwe żeby były takie rozpiętości w dostępnych prezentach...żadnego drzewka, żadnej licencji, żadnej zagrody, aa, raz 1 ! chlebek marchewkowy
     
  4. janczurka

    janczurka Stały bywalec

    zakupiłam super sąsiadów i będę notowac ich prezenty.... problem polega tylko na tym, że Szanowny Pan V. oglosił w którymś biuletynie, że na razie odpuszczają Szkołe Farmerów; ja zapisałam sie ze 4 miesiące temu jak tylko zaczęłam grać, ale na razie nic... infonka mówić mi: "czekaj" :))))
    ...o, wpadło! 2900 SG... nununu...

    dzien 2: 3840 TPD oraz megachlew pomarańczowy (czyli owca wełniana) - tylko skąd wziąć megachlew podstawowy?

    dzien 3: 8.000 PD //// 1930 TPD
    dzien 4: 2.400 PD //// 2 x SN
    dzien 5: 10 x cukier żelujący //// 2.400 pd
    dzien 6: 2.400 PD //// 1 x chleb marchewkowy
    dzien 7: grusza XL (80 lvl :)) //// 4.020 TPD
    dzien 8: 2 x SN //// 10 x sól
    dzien 9: sezonowi pomocnicy 12h //// 3 x SN
    dzien 10: pomarańczowe pandy (WOW!!!!! to miłe) //// 4 x SN
    dzien 11: 2 x SP //// 4860 SG
    dzien 12: 3 x perfumy //// skrzynia XXL
    dzien 13: 2 x SN //// 2 x SN
    dzien 14: 3 x SN //// 1 x langosz
    dzien 15: 4 x SN //// 2 x SN

    Reasumując: zakupiony Marcel I Matka nie dają ciekawych nagród: pomarańczowe pandy to właściwie jedyna fajna nagroda; megachlew bez podstawy - fajny ale bezużyteczny...:( więcej nie kupię.
     
    Ostatnie edytowanie: 20 stycznia 2015
  5. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Też mi się zdarzyło parę razy dostać jakiegoś kolorowańca, do którego nie miałem podstawki :p
    Niemniej, takie prezenty też cieszą. Może podczas G&T uda się zrobić jakieś machniom :)
     
  6. janczurka

    janczurka Stały bywalec

    a to ja chętnie machniom, jeśli masz podstawę:)
     
  7. nana290159

    nana290159 Książę forum

    Ja raz kupilam i nic ciekawego nie dostalam.
     
    picantinio2012 lubi to.
  8. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Oj tam, narzekacie na Marcela, a on wcale nie jest taki zły. Kiedy ma słabe dni, to ma, ale kiedy sypie szczodrze z rękawa to sypie. Dzisiaj miał właśnie taki kolejny super dzień i uszczęśliwił mnie stosownym do poziomu w grze prezentem.
    Jestem wniebowzięty ... i bardzo zobowiązany firmie BP, za tak doskonale dopracowaną funkcję.
    I nie myślcie sobie czasem, że to jest jednorazowy wybryk - w ciągu 4 dni, już drugi raz jestem tak miło zaskoczony.
    Jak będzie Baby Boom, to kilka różowych zagród postawię, albo targ zasypię zwierzem z najwyższej półki ... a co ...

    3 x perfumy dostałem
    ... ha !! wiedziałem, że kopara Wam z zazdrości opadnie :p
    a teraz jeszcze pomnóżcie to przez 2 ... nie ma opcji, targ jest mój !!
     
  9. MOD_Etna

    MOD_Etna Guest

    Dziś mogę się pochwalić, Marcel liczi xxl podrzucił :) dobry króliczek ;)
     
  10. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    xDxDxD
    Ale się ubawiłam . Marku jak tak bardzo cieszą Cię perfumy to obiecuję codziennie dostarczać Ci 1 szt. daj tylko znać xDxD
    A co powiesz na 3 skarpety po 2x dziennie , które bardzo często dostaję od Marcela i od Kurki 8).
    Ale odkąd mi Marcel podarował mega drzewo i to od razu XL nie narzekam na niego :p:D
     
    -MarekW- lubi to.
  11. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    To ja czekam na to drzewo ... i już nawet nie musi być mega, ani XL, byle okazał jakieś absolutne minimum rozsądku i dobrej woli :)
    Ale tymczasem, czekam na BB ... ;)xDxD
    ... chyba wstąpię do Ekipy :) Gratuluję :)
     
    Mojabonanza lubi to.
  12. MOD_Etna

    MOD_Etna Guest

    Zacny pomysł Marku ;) szkoda że to nie rzutuje na nagrody
    A co do królika, to na palcach jednej ręki mogę zliczyć te konkretne prezenty, dość dawno temu dostałam pandanusa xx i dziś liczi, poza tym w większości to sn, zośki, perfumy, czasem mega zagrody żółte- szkoda że bez podstaw;)
    najczęściej jednak pd i tpd
    ach zapomniałam o licencjach -w większości handlowych ;)
     
    -MarekW- lubi to.
  13. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    jeszcze nie mialam okazji miec ich w sasiadach, ale tak sie zainteresowalam teraz tematem ze to 7 zł z groszami moze i bym moglam poswiecic na jednego z nich-czy jest jakas roznica kogo lepiej wybrac? czy kurke czy krolika? ;)
     
    fg-1 lubi to.
  14. fg-1

    fg-1 Komisarz forum

    Mnie królik hojniej obdarowuje :) rzadko dostaje kurkę ale ona bywała skąpa xD
     
    chrumcia91 lubi to.
  15. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    a gdzie mozna ich jeszcze dostac oprocz kupna smskiem czy szkoly famerow? bo ze szkoly to czekam od poczatku ...
     
    fg-1 lubi to.
  16. fg-1

    fg-1 Komisarz forum

    Ja mam ze szkoły i tak jak piszesz jest tylko w galerii.Nie przypominam sobie by była inna opcja ich zdobycia.:p
     
  17. janczurka

    janczurka Stały bywalec

    ja wczoraj (tuż przed Komiksem na PD/ TPD :) ) dostałam pomarańczową zagrodę pand. To akurat miłe - miałam tylko jedną:)
    Ale reszta.... popatrzcie w spis, który konsekwentnie aktualizuję - #44
     
  18. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Gratuluję i życzę częściej takich niespodzianek, ja już wieki czegoś takiego nie miałam.
     
  19. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

  20. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Gratuluję :) to by znaczyło , że supersąsiedzi nie są tacy chytrzy jak się wydaje ;). Wystarczy 4 tygodnie nie logować się do gry i takie bogactwo o_O. A jacy solidni , zbierali wszystkie prezenty do kupy :p;)