Marcel Długouchy i Matka Kurka

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika MOD_Zgredek*, 16 listopada 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Sylwiunia

    Sylwiunia Mieszkaniec forum

    Ja dzisiaj dostałam megakoziarnię żółtą i jest Zonk, bo nie mam zwykłej. :oops:
     
    MOD_Orka lubi to.
  2. karolamba

    karolamba Książę forum

    ja wczoraj kaki xxl a dzis super wielkie drzewo xxl nawet nie wiedzialam ze baobaby sa w prezentach :-D bardzo hojni ci sasiedzi sie zrobili
     
    MOD_Orka i chris975 lubią to.
  3. **.Luna.**

    **.Luna.** Forumowy żółtodziób

    Witam serdecznie:)
    Jestem początkującą farmerką i z ciekawością zwiedzam forum:)
    Z czystej też ciekawości zakupiłam jakąś śmieszną kurkę która na dzień dobry podarowała mi 50 000SG:music:
    Jak znalazł na dobry początek,ciekawe czy następne prezenty będą równie superowe;)
     
    MOD_Orka i chris975 lubią to.
  4. Sylwiunia

    Sylwiunia Mieszkaniec forum

    Dzisiaj kura obdarowała mnie 2 super paszami.
     
  5. zielona_stajnia

    zielona_stajnia Aktywny autor

    Ha, ja dostałam przepis na różową galaretkę :)
     
  6. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Kurka dała mi właśnie wielkie drzewo Zośki XL ;).
     
    MOD_Orka lubi to.
  7. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    No nie wiem, skusiłam sie jakoś tydzien temu na długouchego , bo pisaliscie o fajnych prezentach jakie dostajecie , a dostaje takie badziewie że szok.Ulubionym jego prezentem są 3 szt perfum wrrrrr
     
  8. kosti1986

    kosti1986 Forumowy żółtodziób

    Ostatnio edytowane przez moderatora: 21 grudnia 2014
  9. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Już parę osób mi mówiło, że kupiło Długouchego w sklepie i dostają gorsze prezenty. Ja swoich dwóch mam ze szkoły mentorów. Nie powiem, też się im zdarzają jakieś mufinki albo inne perfumy, ale potrafią również dać coś lepszego.
     
  10. 7jessy75

    7jessy75 Wyjątkowy talent

    Też sie skusiłam - po wpisach tutaj - na Marcela i nigdy wiecej nie kupie - takie badziewie ze nawet szkoda pisać.
     
    myszulka lubi to.
  11. myszulka

    myszulka Ambasador forum

    U mnie Marcel skapy, dzisiaj dostalam 3 licencje handlowe, jak do tej pory to dostaje lipe, na to zeby zostac mentorem czekam i czekam i czekam i czekam.... moze przed smiercia sie doczekam.
     
  12. _Grani_

    _Grani_ Wielki mistrz forum

    Kupił ktoś z was na raz Marcela i Kurkę? Jak było z nagrodami? Przychodziły razem? Czy wyświetlały się osobno?
     
  13. magosiek34

    magosiek34 Naśladowca mistrzów

    Ja odkąd jestem mentorem kupuję sąsiadów - prezenciaków. Różnie bywało. Ale dziś dostałam - morwę XXL xD i motylarnię xD. A wczoraj megakoziarnię żółtą i 3 licencje handlowe. Kiedyś także mandarynkę XXL oraz drzewo Zośki XL.
     
  14. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Ja sobie zrobiłam spóźniony prezent świąteczny dzisiaj. Kupiłam i jego i ją. Zobaczymy;)
     
    MOD_Orka lubi to.
  15. picantinio2012

    picantinio2012 Półbóstwo forum

    witam w nowym roku, dziś dostałam 2740 pd na lvl 93, dobrze, że niedługo się kończy bo mi całkiem nerwy zje, takie siano leci, że grzech...
    znów 2780sg.. oduczyło mnie wydawania na głupoty...
     
    Ostatnie edytowanie: 2 stycznia 2015
    Mojabonanza i -strzalka- lubią to.
  16. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Ja mam wrażenie,że sąsiedzi kupieni w sklepie dają gorsze prezenty niż Ci ze szkoły mentorów. Szkoda 50 florków.. Więcej nie kupię
    To nie wynika z mojego doświadczenia(ponieważ nie dostąpiłam zaszczytu bycia mentorem) ale z prezentów ,które mi wysyłają Ci kupieni w sklepie i z postów...Może się mylę..
     
    0olimpia0 i MOD_Orka lubią to.
  17. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Ja mam szczęście bycia mentorem i mam sąsiadów za punkty. Na ogół dostaję mufinki, sg, pd. Dziś po raz pierwszy dostałam 15% pd więcej na 36 godzin:)
     
    0olimpia0 i MOD_Orka lubią to.
  18. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    prezencik na dziś - pomocnicy na 12 godzin :)
     
    0olimpia0 i MOD_Orka lubią to.
  19. MOD_Orka

    MOD_Orka Guest

    Dzień dobry :)
    Dzisiaj dostałam od Marcela ....
    [​IMG] :inlove:xD
    To chyba rekompensata za nieudane TS-sy z ostatniego mini-eventu :)

    Fajnych nagród i Wam życzę :)
    Miłego dnia:)
     
  20. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Orka gratki:) Piękna nagroda:)
    Ja 3x licencja na handel i bananowiec xxl:)
     
    malinarp lubi to.