Maniaczka93

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika Maniaczka93, 30 września 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Maniaczka93

    Maniaczka93 Czeladnik forum

    Witam wszystkich w moich bardzo skromnych progach. Dopiero co szukam tutaj, swojego stałego miejsca i jak na razie nie potrafię się odnaleźć być może dlatego że wszystko łącznie z grą jest dla mnie nowe. A więc przedstawię się,nazywam się Justyna mam 21 lat pochodzę z okolic Szczecina. Grę zaczęłam dopiero dzisiaj i próbuje się wpasować i dopasować. Uwielbiam dobrą książkę,kuchnię,film i serial. Niestety ( dla niektórych może wydać się to dziwne ) jestem abstynentką,nie cierpię alkoholu. Mam kilka swoich ulubionych zajęć/zainteresowań/upodobań.
    szkicuje ( ale idzie mi to mozolnie ), słucham przeważnie muzyki rockowej ( Linkin Park ), o dziwo lubię wędkować to bardzo wycisza i uczy cierpliwości.
    Co do książek czytuje prawie wszystkie gatunki - fantastyka,horror,dramat,kryminał,fantastyczno-naukowe oraz powiązane z ( Biologią,historią,polityką,sportem,autobiografie,psychologiczne,pedagogiczne oraz powiązane z socjologią )

    Ale się rozpisałam ;/ Przepraszam i zapraszam tych którzy się nie zniechęcili.​
     
    kowalowo lubi to.
  2. Morrigan

    Morrigan Fanatyk forum

    hej, Justyna ;) nie martw się ja alkoholu też nie tykam, za to tez słucham rocka i maluje ;) miłego pobytu na forum i miłego postowania :D
     
    Maniaczka93 lubi to.
  3. .Wojtek.1974

    .Wojtek.1974 Naśladowca mistrzów

    Witaj ;) Miłego pobytu na forum 8)
    kłaniam się Wojtuś:D
     
  4. kowalowo

    kowalowo Nadzorca forum

    witam i pozdrawiam :)
     
  5. mieczu

    mieczu Baron forum

    no to ja też witam :) i życzę wiele radości z gry :)
     
  6. -troll-

    -troll- Wszystkowiedząca wyrocznia