Mam sąsiada, a nie pojawia mi się komunikat nie ma takiego gracza...

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika niesamowitusia, 1 września 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. niesamowitusia

    niesamowitusia Książę forum

    Miałam nie pisać na tym forum, ale... mam problem :(

    Mam sąsiadkę od dawna i napisała do mnie sówkę - chce odpisać i pojawia mi się komunikat nie ma takiego gracza. Przelogowałam się i nic nie pomaga, jak to możliwe ??
    Ma ktoś taki problem??
    Bardzo prosiłam bym o pomoc SMODa_Chrisa - Krzysiu poradź coś - będę wdzięczna...
     
    gretag lubi to.
  2. BA_Chris

    BA_Chris Guest

    A czy dobrze sprawdziłaś nick tej sąsiadki, czy np. nie ma w nim jakichś specjalnych znaków, cyferek? Z pozycji forum niewiele jestem w stanie sprawdzić, a ponowne zalogowanie do gry też nie za wiele powinno w takiej sytuacji pomóc.
     
    gretag lubi to.
  3. niesamowitusia

    niesamowitusia Książę forum

    Mam ją w sąsiadach na drugim miejscu i nie wpisuje nicku tylko klikam na nią i ikonę wiadomość i piszę, i wyskakuje komunikat nie ma takiego gracza, a ja mam moją sąsiadkę w sąsiadach.
     
    gretag lubi to.
  4. BA_Chris

    BA_Chris Guest

    A czy wcześniej pisałaś do niej sówki, wymieniałaś z nią wiadomości? :)
     
  5. niesamowitusia

    niesamowitusia Książę forum

    Tak. To moja, że tak powiem "stara" sąsiadka. Gdyby ona np. usunęła farmę to czy z sąsiadów mi mi zniknęła automatycznie ?
     
  6. BA_Chris

    BA_Chris Guest

    Rozumiem, a czy próbowałaś może wyczyścić pamięć podręczną i ciasteczka? Jeśli to nie pomoże, to napisz proszę zgłoszenie do Pomocy Technicznej, dopisz proszę do SMOD_Chris to powinno ono trafić bezpośrednio do mnie i postaram Ci się pomóc. ;)
     
  7. niesamowitusia

    niesamowitusia Książę forum

    OK - proszę zamknąć.
     
  8. BA_Chris

    BA_Chris Guest

    W takim razie wątek zamykam. :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.