Opinie Mali pomocnicy

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 31 maja 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. niesamowitusia

    niesamowitusia Książę forum

    Nie dopatrzyłam, że misja w spółdzielni tyle krótsza niż event i traszki nie będą moje....
     
  2. -AGA0506-

    -AGA0506- Weteran forum

    mam tak samo ehhhh!!
     
  3. Pracus7

    Pracus7 Czeladnik forum

    A u mnie przez kłopoty z logowaniem brakuje mi jednego zasiewu. No ludzie. Na nic obliczenia i pilnowanie czasu jeśli nas zablokują w działaniu. BP bardzo proszę przedłużcie event i misję w spółdzielni o ten czas kiedy były takie kłopoty i dajcie ludziom pokończyć zadania. No ludzie, wnerwić się idzie.

    Ja pilnowałam, tylko te kłopoty z logowaniem poprzesuwały mi zasiewy o kilka godzin, brakuje mi tylko jednego zasiewu i gra gitara



    Bardzo proszę o kilka dodatkowych godzinek na dokończenie misji i eventu. Ta misja jest bardzo ciekawa i event też, ale dajcie go po prostu skończyć. Po co ta cała mordęga jak ci utną łeb tuż przy końcu. To po co zaczynać. No w mordę jeża

    Twoje posty połączyłam. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj"przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->Edycja posta oraz Łączenie postów
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń
    MOD_Zła
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 7 czerwca 2017
    IRENOWO, dzidzi9 oraz _Sabrina lubią to.
  4. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Ja też :p siałam sobie kukurydzę, przekonana że misja trwa do soboty :oops:xD
    Ta królowa to potrafi zawrócić w głowie :)
     
    Nutka, leloszek373 oraz IRENOWO lubią to.
  5. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    za godzine zbiore kukurydze i biore sekwoję:p zabraklo mi 11 sztuk :p
     
  6. duzy6666

    duzy6666 Generał forum

    podczas chodowli w oazie miłości za każdym razem jest zwierzak i ;)rożen
     
    myziołek lubi to.
  7. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    myziołek - o wypadajki prosimy w wątku do tego przeznaczonym >>KLIK<<
    Tutaj post usuwam.
     
  8. myziołek

    myziołek Młodszy ekspert

    zawsze jest tak podczas eventów czy to jakaś nowość?
     
    IRENOWO lubi to.
  9. duzy6666

    duzy6666 Generał forum

    też tak mam brakuje mi jednego zasiewu różyczek:cry:
     
    IRENOWO lubi to.
  10. duzy6666

    duzy6666 Generał forum

    to możesz sobie natrzaskać ile będziesz chciał -.-
     
    IRENOWO lubi to.
  11. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Nie rozpaczajcie tak. Spójrzcie na to z innej strony. Królowa dała nam tyle dobrodziejstw, że nagrody z misji bledną
    Ile eventów musiałabym zrobić żeby zdobyć ponad 39,5 mln. TPD, 347 ZB, czy 1314 SP.
    Ja patrzę na te liczby, to jakoś mi nie szkoda, że nie zrobię małych pomocników.
     
    Nutka i IRENOWO lubią to.
  12. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    Nie nie zawsze...tak jest jak w tym evencie...z kukurydzą...:)
     
  13. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Doberek !
    Skończyłam 4 zadanie w misji - traszka na polu już jest nakarmiona . xD
    Dziś kończę ewent , odpalam pnącze i odpoczywam .xD
    Zadanie 6 w misji zostawiłam , bo mi się siać nie chciało i gitara . :)
     
  14. abask

    abask Komandor forum

    Też nie skończę zadania ale traszki zdobędę jeszcze. Ostatnie, 6 zadanie nie jest już ważne dla mnie. Skupię się na zdobyciu pnącza ;)
     
    leloszek373, ross2 oraz IRENOWO lubią to.
  15. IRENOWO

    IRENOWO Ambasador forum

    i ja też...
     
  16. .savante.

    .savante. Chodząca legenda forum

    traszki będą po 13-tej, bo wtedy ostatni zbiór czekoladowej róży, sekwoja zdobyta
    z szóstego zadania zrobiłam tylko srebrną, na resztę braknie mi czasu, no bo popracować też trzeba xD

    event trwa nadal więc misja tak dodatkowo wspomogła naleśnikami i fajnymi zagrodami

    szkoda, że gra tak często muli i wywala :(
    przez ponowne logowania straciłam trochę czasu, no ale miejmy nadzieję, że zamiast przedłużać kolejny eventy to znajdą przyczynę i naprawią co należy, bo na dłuższą metę to będzie to męczące i przyniesie kolejne straty (czas, cierpliwość, stracone zbiory, pewnie kilku niewytrwałych odpadnie ... :p)
     
  17. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Ja biedronki i traszki odpuszczam.Ostatnie zadanie również.Jakoś nie mam serca do takich ciągnących się eventów.Jestem na 7 etapie.
     
  18. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    moim zdanem jest to głupota zeby misja była krótsza niz ewent niewielu zdobedzie traszki i inne rzeczy z ewentu np ja :p
     
  19. janekkostuchna

    janekkostuchna Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    No niestety kilka godzin brakło a mnie dokładnie 3 na jeszcze jeden zbiór i miałbym traszki :cry:
    Mimo rozplanowania czasowego zasiewów, po wczorajszej burzy spółka energetyczna przywracała dostawy prądu przez 5 godz :mad:
    a jak bym nie zapłacił za energię odcięła by dostawy w godzinę -.- przy okazji nie wykorzystałem 22 koszyczków ale obdarowany zostałem aż nadto :p wszelakimi dobrami xD więc nie żałuję ;)
    Jednego tylko się boję :oops: następnych eventów i nowej komnaty na bahamie, prawdopodobnie z starych zapasów będę musiał do nich dołożyć SP, SN, złotych bananów a ceny w sklepiku farmarkowym poszybują w górę ;) o 100%, 200% ??? %
    Miłego dnia :)
    ps. kukurydzy nie lubię
     
    eldena, Nutka oraz dantic3 lubią to.
  20. IRENOWO

    IRENOWO Ambasador forum

    oj tak ;)
    :cry:
     
    dantic3 i .savante. lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.