Opinie Mali pomocnicy

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by TL_Mouse, May 31, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Doberek !
    Piąte zadanie zrobione , kukurydza posiana i pozostaje czekać na zbiór . :)
    Do zrobienia całości ewentu brakuje mi 45 rożen , mam nadzieje , że wylecą .
     
    Last edited: Jun 5, 2017
    Nutka, -szalona- and elwira17 like this.
  2. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ja mam 4 zrobione-nie wiem czy pnącze wezmę..Podobają mi się itemy xD No chyba,że szare sobie na GT poczeka..:p Zrobiłam jakąś misję w s-pni i mam Krokodyle :music:
     
  3. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Super - gratuluję krokodylka :D . Ja chcę pnącze i dlatego robię ten ewent .:)
    Nikt nie robi ewentu ? :( A ja robię i ostatni item zdobyłam - ładny jest .
     
    Last edited: Jun 5, 2017
    Nutka and gosiagosia60 like this.
  4. marynia53

    marynia53 Cesarz forum

    bbuuuu, zabrakło mi jednej czekoladowej róży do zakończenia:cry:
    :cry::cry::cry::cry::cry:
     
    xBabciaEwa likes this.
  5. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Jak nie masz w stodole to Ci dopiszą 5 szt .
     
    Marrylan, agniecha$ and hlnrys like this.
  6. vika45

    vika45 Forumowy żółtodziób

    w której misji jest krokodyl?
     
    xBabciaEwa likes this.
  7. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    To jest losowość - Gosia trafiła krokodyla -ty możesz trafić coś innego . :p
    A w temacie - kukurydza dojrzewa pomału . xD
     
    Nutka likes this.
  8. Daisy44

    Daisy44 Półbóstwo forum

    Czekam na kukurydze żeby zrobić 5 zadanie a potem chyba tylko event. Jeszcze nic nie oddałam:music:
     
    -szalona- likes this.
  9. nikolcia30

    nikolcia30 Mistrz forum

    a ja przez królową zupełnie zapomniałam o tym evencie przez weekend a co za tym idzie nie mm szans na jego ukończenie ale z misją powalcze a ile więcej uda sie zrobić to czas pokaże zwłaszcza że jak do piątku nie skończe to potem już nie mam szans bo sobota cała w pracy
     
    xBabciaEwa likes this.
  10. usiamik46

    usiamik46 Stały bywalec

    zrobiłam test z oazami na wielbłądach i z każdego wsadu jedno rożno wypada to tak dla informacji gdyby ktoś chciał się poratować...królowa była dość hojna to może ktoś skorzysta :))
     
    nikolcia30 likes this.
  11. -szalona-

    -szalona- Wyjątkowy talent

    Trzy zawijasy mam zrobione, za 40 minut kolejny zbiór jakoś to idzie, ale czy skończę nie wiem.
     
  12. nikolcia30

    nikolcia30 Mistrz forum

    owszem była hojna , ale nie zapominajmy o psim i kocim evencie na pewno to sobie odbiorą
    dlatego ja licze na wypadajki w rożnach a sp zostawię na później aż tak bardzo to mi nią nie sypała niestety:(
     
    usiamik46 likes this.
  13. Celestyna

    Celestyna Aktywny autor

    Czy te naleśniki to wystarczy zjeść przed zbiorem aby zadziałały na kukurydzę ?
    Czy trzeba przed siewem :)
     
    xBabciaEwa likes this.
  14. jakleci.wiola26

    jakleci.wiola26 Wyjątkowy talent

    przed zbiorem ;)
     
  15. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Przed samym zbiorem zjedz , starczy na dłużej , tylko trzeba czasu pilnować . Ja za chwilę będę miała 3 zbiór z naleśnikiem .
     
    usiamik46 and Nutka like this.
  16. Celestyna

    Celestyna Aktywny autor

    Tak się domyślałam, ale lepiej się upewnić, by po fakcie nie żałować,
    dziękuję :D
     
    xBabciaEwa likes this.
  17. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Też dopytywałam zanim naleśnika użyłam . Szkoda tracić godz , bo mamy tylko 3 szt tego rarytasu . :)Do zdobycia pnącza brakuje mi 730 szt kukurydzy i 13 rożen . Teraz robię 4 zadanie w spółdzielni , bo traszki nie mam , a jest do zdobycia .
     
    Last edited: Jun 5, 2017
    usiamik46 likes this.
  18. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Zrobiłam 5 zadań w spółdzielni ( zależało mi na traszkach i na sekwoi ). Pnącze mi się marzy, ale dopiero
    pierwsze zadanie oddałam. Dziś zebrałam kukurydzę 3 razy z naleśnikiem, teraz posiałam i jeszcze dziś zbiór, ale już bez dopalacza.
    Jutro rano naleśnik i znowu powtórka :)
     
    usiamik46, Nutka and xBabciaEwa like this.
  19. jooker_1

    jooker_1 Forumowy żółtodziób

    Siejecie na polach najmniejszych czy tych średnich?
     
  20. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Oczywiście,że najmniejszych.Raz,że wtedy można pomieścić ich maksymalną ilość,a dwa - naleśnik daje +1 do każdego pola,a małych jest więcej,niż średnich.
     
    usiamik46, Nutka and hlnrys like this.
Thread Status:
Not open for further replies.