Opinie Majowy dzień gier

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 4 maja 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ewanta

    ewanta Komandor forum

    zgarnełam tylko super wielkie drzewo, i to podstawę. poza tym 2 x piccolo /nieumarły skarb i tańczący z liśćmi :( / oraz skrzynkę z neonowymi zagrodami /trafił się ul/


    Gratulacje!
     
    -Karina30- lubi to.
  2. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Rzutem na taśmę udało mi się zgarnąć dwa wielkie drzewa, a i przypadkiem nawet dziesiątka w pierwszym rzucie toporkiem. Nie zmienia to jednak faktu, że było nerwowo, bo jak tu coś wyliczyć, skoro tyle niewiadomych? No i czasu to zżera strasznie dużo.
    Mam nadzieję, że udało Wam się zgarnąć ze sklepiku upatrzone nagrody.
     
    marmlada, olgs3 oraz -MarekW- lubią to.
  3. Miśka84

    Miśka84 Wielki mistrz forum

    Beznadzieja, wszystko się zacianło pod koniec i żadnych nagród sie nie dalo wziąść. Kto teraz zwróci mi to??
    Po co robią takie eventy jak wszystko się zacina
    Az sie odechciewa grać. Tyle dobroci poszło i nawet nie wybrałam nagród. Nawt punkty zle dopisywali. I kto mi to teraz zwróci. Naprawde odechciewa się grać i wielce gra dla dzieci. Fajne sobie.
     
    Ostatnie edytowanie: 11 maja 2022
    ~czarodziejka lubi to.
  4. Luna11.11

    Luna11.11 Aktywny autor

    grałam do końca , zacinało iiii nie zdążyłam wziąć nagród :(:(:(:wuerg:
     
  5. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Teraz 6 dniowe ewenty trzeba by robić w 4 dni, bo pierwszego i ostatniego gra pada.o_O>:(:mad:
    Tylko że jak wszyscy tak będą robić, to gra będzie padać drugiego dnia i przedostatniego.:oops:8)
    ***********************************************************************
    Pady i zawiechy mają miejsce praktycznie w każdym ewencie.
    Nawalone jest tyle (teraz dwa w jednym), że serwer zdycha przy przetwarzaniu informacji.
    Oprócz wspominanego przeze mnie serwera testowego (dla całej społeczności, nie dla kilku osób spośród ekip) należałoby zwiększyć "moce przerobowe" serwera.
    Chociaż w pierwszych i ostatnich dniach ewentów.
    Tylko nie wiem, czy są takie opcje, bo wykupienie na stałe, pewnie nie wchodzi w grę.
    Dalej będziemy się męczyć.
    Niestety.:(
     
    Ostatnie edytowanie: 11 maja 2022
  6. zuzia-zuzia

    zuzia-zuzia Zaawansowany

    Nie udało się - pnącze i jeden item ... oto łowy. Bez sensu to pnącze chyba dziabnęłam bez itemów :( trudne to było bardzo wydarzenie

    ani picolaka ze sklepu ani neonowych zagród .. o baobabach to nawet nie było co myśleć
     
  7. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    Dobry wieczór:)
    Że pada pierwszego to się nawet da wytłumaczyć- większość farmerów już w pierwszym dniu kończy ewent,więc przy tak intensywnym zapylaniu serwery mają prawo się przegrzewać :p ale czemu i ostatniego też pada, to już trudno znaleźć wytłumaczenie :music: a już nie sposób dociec dlaczego sklepik ,,padał,, od pierwszego do ostatniego dnia - o ile na planszach gra nawet nieźle śmigała , to już w sklepie był istny koszmar :cry: I jak żyję ponad pół wieku tak po raz pierwszy robienie zakupów było dla mnie udręką ; zanim wpuściło, nim dopytało czy na pewno chcę wskazaną rzecz kupić, zanim potwierdziło że mi sprzedaje to... można było dostać wścieklicy - a jeszcze i ze sklepu też wypuszczać nie chciało :cry:xD:cry:
    No, ja trochę mniej zgarnęłam niż Mietka sobie upatrzyła, ale ogólnie obydwie jesteśmy w miarę zadowolone - i gdyby nie ten zamulony sklep to ewent można by zaliczyć do całkiem przyjemnych .
     
  8. zielonygroszek83

    zielonygroszek83 Baron forum

    O itemy na pnącze się nie martw, podrzucę Ci jak będzie G&T :)
     
    zuzia-zuzia lubi to.
  9. zuzia-zuzia

    zuzia-zuzia Zaawansowany

    O rajciu :D
     
    zielonygroszek83 lubi to.
  10. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Udało mi się zdobyć podstawy drzewek nawozowych i 2 ulepszenia, piccolo i kilka drobiazgów.Oczywiście z drzewek się cieszę, ale jestem potwornie zmęczona tym eventem. Wymagania były kosmiczne, 600 rośliny na wejściówkę - to troszkę dużo (w porównaniu z poprzednimi edycjami) drzewka też tanie nie były. Do tego te kombinacje: planszówka, pytania, Ingrid (która co jakiś czas się zawieszała, pod koniec trzeba było odświeżać grę średnio co 3 rozgrywki :eek:). Szkoda też, że nie dało się wymienić GT na zębate monety, punkty konkursowe, czy chociażby dodatkowe talie kart. Pomimo wykupienia pnącza i 3 kompletów itemów zostało mi ich 345. Ciesze się też, że nagrody kupowałam na bieżąco, bo z tego co wiem sporo osób miało problem z grą i ze sklepikiem w ostatnim dniu gry.
    Wszystko to sprawiało, że gra była czasożerna, męcząca a momentami irytująca. Jak to mówią co za dużo...
     
  11. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Moim zdaniem ewent przekombinowany i niedopracowany.:(
    Mam wrażenie, że ktoś kto układał ten ewent albo wyjątkowo nie lubi farmerów, albo z matematyką ma na bakier.:(
    Trzy sklepiki, w każdym inna waluta, kantoru wymian nie ma, a przydałby się.:pxD
    Dwie gierki w jednym ewencie to przesada, nie mówiąc już o tym, że Ingrid jakaś taka zepsuta.:(
    Nagrody ciekawe, ale zdobycie ich bardzo ciężkie, co się napatrzyliśmy to nasze.;)xD
    Jednym słowem mam nadzieję, że BP nie pójdzie tą drogą.;):)
     
  12. kamder

    kamder Hrabia forum

    Udało się ze sklepu wykupić wszystkie itemy za talary, za PK wziąłem drzewo SN oraz 2 piccolo, zaś za monety zębate wykupiłem drzewo SNZ oraz floreny :).
    [​IMG]
    Na zdobycie wszystkiego poszło 3 dyniowe + bonus do upraw oraz wydałem gdzieś ok. 3000 SN. Musiałem jeszcze ciut dorabiać, bo niewiele zabrakło :(.
    Tyle dobrego, że zdobyłem to co chciałem ;)
     
  13. -gracja-

    -gracja- Czeladnik forum

    ja nie mam.. :cry:
     
  14. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Dziękujemy za opinie, wątek zamykam i archiwizuję:)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.