Opinie Majowy dzień gier

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 4 maja 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Kupując podstawę - zyskujesz kolejne drzewo, kolejny generator produktu, zwiększasz możliwości produkcyjne farmy.
    Na farmie znajdziesz wiele narzędzi skracających czas wyrastania drzewa i znacznie zwiększających jego wydajność.

    Kupując ulepszenie - skracasz czas produkcji posiadanej podstawy, nie zyskujesz kolejnego drzewa, nie zwiększasz możliwości produkcyjnych farmy. Na farmie nie znajdziesz żadnego narzędzia, które sprawi, że postawisz jedno drzewo więcej. Owszem, mamy drzewa w misjach, ale one były, są i nie uciekną ... a podstawy z eventu, uciekną bezpowrotnie za 31h.

    Decyzja należy do Ciebie ... ;)
     
  2. pbkl

    pbkl Hrabia forum

    Ja spokojniutko, tu poklikam, tam poklikam. Nie uzbieram na baobaby, bo...zycie ;) Nie dalo sie siac i zbierac regularnie :)
    Jakies fanty zebralam i nie czuje zawodu :)
     
  3. PitchforkOfDoom

    PitchforkOfDoom Wielki mistrz forum

    baobab z SN i SZ kupione, podstawy tylko i na nich mi tylko zależało, po dwa xl miałam w pasku, więc i tak zostało po jednej. baobab ze skarpetami nie jest mi zbyt potrzebny, bo akurat tych mam najwięcej.
    z 3 kotów worków wpadło bajkowe źródło, wieczne poszukiwanie skarbów i chomicza muchołapka, czyli nic specjalnego generalnie.
    ale zabawa fajna była
     
  4. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    Dziękuję za radę i tak właśnie zrobię

    kupiłam podstawę dziękuję za pomoc

    Twoje posty połączyłam, ponieważ na forum nie piszemy swoich postów jeden pod drugim. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj" przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->Edycja posta
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń
    MOD_Zła
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 10 maja 2022
  5. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Z Piccolo zgarnęłam: dyniowy prezent :D i 2x nieumarły skarb.
    Z baobabów: drzewko SN jak planowałam :) (trochę kropelek poszło, ale się zwróci xD).
    Teraz mam w planach zagadkowe potencjalne okapi, albo wymienię na wejściówki i może drzewo skarpetowe...chociaż ono drogie, a u mnie i tak tylko XXLki na polu, a reszta w pasku...Zobaczę ile jeszcze do końca zbiorę fantów i wtedy polecę na zakupy :music:, ale już bez szaleństw - bardzo spokojnie. Co chciałam to zdobyłam.
     
  6. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Bardzo proszę, cała przyjemność po mojej stronie :)
     
    olgs3 i Aisha1969 lubią to.
  7. jakleci.bozena66

    jakleci.bozena66 Forumowy żółtodziób

    a gra nie działa wyskakuje jakies 503 cos ta cos tam tu juz chyba nigdy nie bedzie normalnie
    no wreszcie sie udało
    ot i po radosci ni zasiac ni zebrac tylko kwiatki w dzien praca wieczorem błedy a po nocach nikt siedzioał nie bedzie chyba ta rozrywka robi sie nie na temat
    i powtórka z rozrywki 503 cos tam
     
    Ostatnie edytowanie: 10 maja 2022
  8. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Gra jak gra. U mnie plansza eventowa nie działa.
     
    Aisha1969 lubi to.
  9. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Dopytujemy wyżej, co się dzieje.
     
  10. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Działo się źle, bo gra nie była dostępna z błędem jak gracze podali wyżej. Ale po kilkunastu minutach się uruchomiła (przynajmniej u mnie).
     
  11. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Powiem Wam, że zastanawiam się co robić.:) Jak wprowadzili do zdobycia podstawy drzew, to skorygowałam nieco swoje zamierzenia.
    Wykupiłam 2 x Piccolo, Super Wielkie Drzewo + nakładkę xl, Wielkie Drzewo Zosi - podstawę i mogę wykupić jeszcze nakładkę xl lub Wielkie Turbo Drzewo.
    Niby podstawy są korzystniejsze w grze, ale gdy mamy 2 x jeżowe domki z lotniskiem, to drzewka z ulepszeniem xl możemy zebrać 2 x na dobę.:) A te z Turbo Nawozem Zosi i tak zwykle siedzą w pasku.:)
     
    incasent, Aisha1969 oraz AngelGina lubią to.
  12. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    [​IMG]
    *czas podstawowy XL - 32:24 (w tabelach mam błąd)
    Rano zbierzesz i potem po 7:18, na kolejny zbiór domki już nie podziałają i czas wyniesie 18:58 - razem ponad 26h.
    Zbierzesz dwa razy w ciągu dnia, ale nie dwa razy na dobę.;):p
    W dodatku raz na 4 dni.
    Wolisz raz na 4 dni mieć jeden zbiór więcej z XL, czy przez 4 dni 4 zbiory z podstawy?
    Chyba że zbierasz jak tylko dojrzeją, to już sama porachuj.:oops::)
     
  13. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    No bez przesady, w nocy nie wstaję na zbiór drzew, nawet wielkich.-.-
    Bardziej zastanawiałam się czy być przewidującą i wykupić drzewo z TNZ i trzymać je w pasku, czy wykupić nakładkę xl na drzewo z SNZ i dać mu szansę na częstsze zbiory. Widzę jednak, że ty rady mi nie udzielisz.:p
     
    incasent, Aisha1969 oraz hlnrys lubią to.
  14. -toja_71-

    -toja_71- Moguł forum

    Kto jest gapą? - Ja... zamiast wielkiego drzewa nawozowego wzięłam ulepszenie i jeszcze się zdziwiłam sprawdzając, a już nie ma szans na zdobycie tylu punktów... Trudno, jeszcze może w najbliższym dziesięcioleciu trafi się możliwość wygrania podstawy. Pnącze mam, dodatkowy item mam, cośtam jeszcze ze sklepiku wezmę (na pewno Piccolo - potencjalny florenowiec). Czyli i tak jestem na plusie.
    A co do obecnego eventu - wolałabym mniej kombinowania, mnie wystarczyłaby sama Ingrid. Z drugiej strony, taki event mógłby trwać i dwa tygodnie (jeżeli są takie wypasione nagrody).
     
    incasent i AngelGina lubią to.
  15. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Cały czas się zastanawiam ... ile czasu trzeba, żeby to drzewko nawozowe odrobiło ten wychlapany SN żeby go zdobyć?
    Nie mam czasu liczyć , ale chyba dość długo musi pracować.
     
  16. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Aniu ... być przewidującą, czyli spodziewać się sytuacji, w której drzewko z paska będzie przydatne na polu.
    Jak często i czy w ogóle taka sytuacja wystąpiła u Ciebie w ciągu ostatniego roku, dwóch, pięciu ... ? Odpowiedź na to pytanie, pozwoli Tobie sprecyzować, czy drzewko ma szansę opuścić pasek, czy zadomowi się w nim na długie lata.
     
  17. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Właśnie takie pytania sobie zadawałam.:)
    Mam 7 drzewek z TNZ i tylko jedno z nakładką xl jest na polu, pozostałe od kilku lat są w pasku. TNZ wypada mi ze skrzynek i z koła, i to wystarcza mi na podlewanie pozostałych drzewek nawozowych i jeszcze mam spory zapas. Znając jednak BP zastanawiam się, czy w pewnym momencie nie zmieni się taktyka i np. do eventów wprowadzą większą wypadalność z drzew.
    Ale dziękuję Marku za podpowiedź.:)
     
    incasent, Aisha1969 oraz -MarekW- lubią to.
  18. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Bardzo proszę :)
    Z pewnością podejmiesz słuszną decyzję ;)
     
    incasent, Aisha1969 oraz bacowa70 lubią to.
  19. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Drzewka mam:
    [​IMG]

    [​IMG]
    Idę po ostatniego pikolaka.
    Jeszcze 11 zagadek.
    **********************
    Mam::D
    [​IMG]
    Tylko koni, tylko koni, tylko koni, tylko koni żal.:music:
    Znaczy GT.:(
    Zaraz, przecież:
    "Niewykorzystane gwiezdne talary, punkty konkursowe i monety zębate zostaną po evencie wymienione na 500 PD, 500 TPD i 500 SG za sztukę."
    No to mi się stan powiększy o:
    342 x 500 = 171.000 SG/PD/TPD
    "Następną razą" nic nie borę ze sklepiku, tylko gram na wymianę.;):p
    xD:cry:xD
     
    Ostatnie edytowanie: 11 maja 2022
  20. -Karina30-

    -Karina30- Młodszy ekspert

    Witam, muszę się Wam pochwalić, dzisiaj z skrzyni Piccolo wyrosło mi drzewo "Florenowe" moje pierwsze.:D
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.