Opinie Magia oceanu

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 11 sierpnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. gienekcer52

    gienekcer52 Aktywny autor

    Witam moze juz ktos pisal ,ale tez napisze pierwsza postac pierwsza plansza pod 4 perfumami jest MILION pkt
     
  2. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    Zrobiłam planszę Mruczki ,powinnam mieć w aquamanii uroczą meduze dostepną,a tu zonk: brak . Hmmmmm....
     
  3. MOD_Cookie

    MOD_Cookie Wszystkowiedząca wyrocznia

    Na pewno nie zdobyłaś jej wcześniej i nie wykorzystałaś już do odblokowania bąbelka?
     
  4. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    Na pewno :) Miałam gwizdek i żeton podmorski. Obecnie mam jeszcze 7 pereł. Ogólnie aquamania idzie mi bardzo powoli. Ale pilnuje tego co mi wypada z eventów :)
     
  5. MOD_Cookie

    MOD_Cookie Wszystkowiedząca wyrocznia

    Spróbuj jeszcze zalogować się ponownie do gry i wyczyścić ciasteczka- być może jest to tylko błąd wyświetlania :) Jeśli jednak meduza się nie odnajdzie, jej los sprawdzić może jedynie Pomoc Techniczna, bo tak szczerze, to nie mam pomysłu co mogło się z nią stać...
     
    zx221 i GreenHills lubią to.
  6. MYSZKA2005

    MYSZKA2005 Weteran forum

    a sprawdzilas na planszy, ze jej juz nie ma do zdjecia?
    moze jednak przyczepila sie tymi mackami i wciaz siedzi przyczepiona do okienka:)
     
    kornik1 i MOD_Cookie lubią to.
  7. kamder

    kamder Hrabia forum

    U mnie pnącze wisi już od wczoraj głównie ze względu na to, że koło dało mi 2 x 100% na 24h :)
    [​IMG]
    Event robię dalej, a mój stan talarów na teraz wynosi [​IMG] , więc jak komuś nie starczy na zakup itemu to mogę kupić, a później wymienić się na G&T ;).
     
  8. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    Sytuacja się dzisiaj powtórzyła. Zgłosiłam problem do pomocy technicznej .
     
  9. lolek55

    lolek55 Hrabia forum

    Niestety nie zrobię całości i zabrakło na perłę mądrości. Brakuje mi 13 gwiezdnych talarów i potrzebny cud aby go zdobyć. Chętnie skorzystam w czasie G&T.
     
  10. gosiunia007

    gosiunia007 Wyjątkowy talent

    Napisz na sówkę, który item będzie Tobie potrzebny? :)
     
  11. zx221

    zx221 Półbóstwo forum

    Bardzo senna ta Magia oceanu i tak też ją robiłem aż do dzisiejszego ranka. Po wypiciu porannej kawy z rumem nagle nabrałem smaka na pnącze... odpaliłem kombajn, podsypałem czym się dało, nastawiłem budzik co godzinę i pnącze moje!!!
     
    Ostatnie edytowanie: 18 sierpnia 2020
    Honorat. lubi to.
  12. ewanta

    ewanta Komandor forum

    też mam talarki w nadmiarze- mogę komuś kupić item - wyślę na g&t. czekam na sówki
     
  13. Jedna_na_milion

    Jedna_na_milion Ekspert forum

    Nie wiem jak Wy ,ale ja nie potrafię czy też nie znam metody aby wejść na pole z meduzą . :p
     
  14. MYSZKA2005

    MYSZKA2005 Weteran forum

    jak masz klopot z wycelowaniem w to pole, a brakuje Ci jednej do odblokowania pnacza to zawsze mozesz jedna wykupic za pkt nagrod
     
  15. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Tak samo jak na pytajniki.
    Pierwsza plansza dla przykładu.
    Są trzy drogi i niestety nie da się jednocześnie zgarnąć meduzy i zaliczyć pytajnik.
    [​IMG]
    Czerwona i niebieska dla pytajników.
    Zielona dla meduzy.
    Musisz ucelować 8 oczek.
    Może rozgałęzienia Cię mylą.
    Pierwsze na polu 2, drugie na polu 5.
     
  16. dosias

    dosias Generał forum

    pomoze mi ktos odpowiedziec na pytanie: w której akcji specjalnej wprowadzono skrzynie z nagrodami?
     
  17. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    na ryby

    i nie pytaj tu tylko w odpowiednim wątku
     
    dosias lubi to.
  18. dosias

    dosias Generał forum

    bardzo dziękuje:)

    miałam ostatni bilet i wyliczone zetony na nagrode a jak zle bym odpowiedziała to bym kuponu nie zdobyła
     
    -rybka24- lubi to.
  19. ggrzess

    ggrzess Forumowy żółtodziób

    pomóżcie mi - jaki tytuł nadaje 269 poziom na farmie. Nigdzie nie mogę tego znaleźć. Możliwe, że nie piszę w tym wątku ale w podpowiedziach do Quizu nie mogłam pisać
     
  20. Jedna_na_milion

    Jedna_na_milion Ekspert forum

    Dziękuję za bardzo dobre wytłumaczenie :) Wiem że nie można mieć wszystkiego . Za pytajniki już wykupiłam dwie meduzy .....spróbuje może mi się uda trafić skoczkiem na właściwe pole...choć dużo czasu nie ma... Pozdrawiam
     
    hlnrys lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.