Opinie Magia oceanu

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 11 sierpnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. grazyna19547070

    grazyna19547070 Naśladowca mistrzów

    witam,do pnącza brakuje mi trzech okrążeń,myślę,ze do jutra będzie po wszystkim,pozdrawiam
     
  2. jagusiowo

    jagusiowo Młodszy ekspert

    zdobyłam meduzy ale nie mogę znależć w magazynie.Pomóżcie, proszę
     
  3. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Meduz nie znajdziesz w magazynie. Jest to przedmiot potrzebny do odblokowania kolejnych bąbelków w evencie Aqumania. Znajdziesz je na planszy z tymi bąbelkami.
    upload_2020-8-15_17-31-27.png
     
  4. jagusiowo

    jagusiowo Młodszy ekspert

    Dzięki, za wyjaśnienie, niestety nie robię Aquamanii.Pozdrawiam
     
  5. magros

    magros Nadzorca forum

    Witam na pnacze i dwa itemy mam brak na 3 item ale powoli uzbieram
     
  6. gienekcer52

    gienekcer52 Aktywny autor

    A ile tych milionow pkt jest ukrytych moze ktos wie ?
     
  7. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Skoro ukryte, to póki ktoś nie odkryje i nie zostawi informacji o tym na forum, to nie wiemy:music:
     
  8. Pientaszek6

    Pientaszek6 Okazjonalny autor

    witam,pnącze hula,punktow nie zbieram więc dla mnie to koniec,powodzenia grającym,pozdrawiam
     
  9. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Losowość w tym evencie już mnie dzisiaj podrażniła.-.-
    Nasiałam się tej "szczęśliwej karty" ???, bo założyłam sobie, że wykupię skrzynie bonusów i 3 wykupiłam licząc na chociaż jeden bonus na plony. To wpadły mi bonusy na tropikalne PD, a mnie wcale nie interesuje wbijanie poziomów na Wyspie. ZB mam 5.032 szt i nie ma na co ich wydać.
    No i gdybym chciała bonusy PD, to wykupiłabym lepsze bonusy za 5 Punktów, a nie skrzynie za 15. Żadne dla mnie pocieszenie, że przy okazji wpada mi po 1 SNZ lub 2 SN.
    Najważniejsze, że mam 3 naklejki.:p

    [​IMG] ale po co aż trzy?
     
  10. Mcgregoro

    Mcgregoro Książę forum

    Miałem to samo a może 4 skrzynia da bonus na roślinki albo zwierza w zagrodach?
     
    bacowa70 lubi to.
  11. bogusiak80

    bogusiak80 Fanatyk forum

    Z tego co pamiętam punktów jest 1000 ,bardzo szybko przeskakuje się Sezon Żniw.
     
  12. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Może :)
    zależy jak odczytują mój poziom zainteresowania. :p
    A jeśli BP uważa, że tak długo gram i powinnam mieć już 600 poziom na Wyspie. I z każdej skrzyni, pyk bonus TPD.:oops::D
    Gienek pyta o to gdzie ukryte są PD w wysokości 1 mln. Gdzie są PNS widać na planszy.:)
     
  13. bogusiak80

    bogusiak80 Fanatyk forum

    Ha, ha to "pogadaliśmy jak ze ślepym o kolorach" ,przez upały mam trudności ze zrozumieniem tekstu.A może jeszcze PESEL ma na to wpływ.xD;):p
     
    tereska1108 lubi to.
  14. Dzidka48

    Dzidka48 Forumowy żółtodziób

    Zakończyłam Rząd Chmur "Narciarstwo wodne 1" Bonusy 1443000 i 1 gwizdek , nie wiem gdzie szukać gwizdka, proszę o pomoc.
     
  15. MOD_Cookie

    MOD_Cookie Wszystkowiedząca wyrocznia

    Nie "gwizdek", a "gwiazdek" ;) Powinno być 1x gwiazdka, ale wkradła się literówka- błąd ten jest już zgłoszony :)
     
    kornik1 i gosiagosia60 lubią to.
  16. dosias

    dosias Generał forum

    witam ide powoli ale raczej nie uda sie zebrac na wszystkie itemy
     
  17. Iskierka95

    Iskierka95 Komisarz forum

    Witam,pnącze odpalone i jeszcze parę gwiazdek jest,jeśli ktoś chce itemy do pnącza to sówka
     
  18. PoloMit

    PoloMit Komandor forum

    U mnie też pnącze odpalone;) trochę jeszcze punktów dozbieram do wykupienia bonusów, może i dodatkowy item jeszcze wpadnie:music:, ale już na kompletnym luziku:)
     
  19. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Kolejna ukryta imprezówka :D (segment drugi)

    [​IMG]
     
  20. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    napisz do mnie może coś poradzimy u mnie wszystko co chciałam wykupiłam i 20 perełek w zapasie
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.