Opinie Magia jesieni - Dożynki 2020

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 24 listopada 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    u mnie podwójne tak::cry::cry::cry:
     
  2. jacekf

    jacekf Półbóstwo forum

    a moze jednak mi sie uda......................xD wszyscy wystawiali po 10 sztuk , ale ja 1 juz mialem i wystawiajac 11 sztuk picolo moze oszukam system i on da mi kilka drzewek florenowych, co ????........;):pxD
     
  3. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Moje skrzynki jeszcze do godziny 21:25 będą mnie trzymać w niepewności ;), oj jakbym chciała to drzewko florkowe :D
    Czekam z niecierpliwością i Gratuluję zdobywcom tego cuda :D
     
  4. jacekf

    jacekf Półbóstwo forum


    kazdy o nich marzy i to normalne. powiem ci tak- ja mam juz 2 drzewka florenowe / 1 z kola , a drugie z sadzonki /. mam je juz kilka lat i niby jest ten codzienny zysk - 2 florki ale to kropla w morzu potrzeb. sa gracze co maja po 5 albo 9 drzewk---- o tacy to maja duzo lepiej.
    1 drzewko wiosny nie czyni , ale kilka lub kilkanascie..... to juz jest cos......
     
  5. Zwierzaczek2311

    Zwierzaczek2311 Wielki mistrz forum

    U mnie ze skrzynek szału nie ma 2 ucznie Ingrid, 2 kwieciste melodie, 2 inwazje robali, opryskiwacz, bajkowe źródlo, mucholapka i genialny wielozadaniowiec

    ale za to z tsów mam mordosójki :)

    a z drzew 2 hurmy XXL, 1 raz Eliot Abiu i Graviola
     
  6. kgcygan

    kgcygan Hrabia forum

    Genialny mi by się przydał ;) Gratulacje sójek :)
     
  7. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Gratuluję Wszystkim odkrywcom:)
    Moje Piccolo czekają jeszcze w pasku bo chwilowo brak miejsca;) - a niech nabiorą mocyxD
    Sójki tradycyjnie nie doleciały:cry:
    Za to na osłodę w drzewkach trafiła się Glediczja:inlove: - zacznie się zbieranie do misji;) bo nie miałam a na targu ceny wiadomo jak za nowość:)
     
  8. jacekf

    jacekf Półbóstwo forum

    jeszcze 3 godziny i bedzie wiadomo........;):p

    nauczyli mnie wklejac.................................:D:D

    [​IMG]

    jednak na nauke nigdy nie za pozno......................;):pxD:D
     
    Ostatnie edytowanie: 2 grudnia 2020
  9. morellaa

    morellaa Wszystkowiedząca wyrocznia

    Przyszłam się pochwalić,a raczej pożalić:
    [​IMG]
    Najcenniejsze to 2 muchołapki,opryskiwacz i (na krótki dystans-40 ładunków)genialny wielozadaniowiec.Pozostałe 6 to bieda z nędzą.
    Ale na pocieszenie z TS-ów-pielgrzan madagaskarski( mój drugi),topola biała(druga),glediczja trójcierniowa(druga),gekony(trzecie).I sam miodzik-modrosójki-moje pierwsze:inlove:.Wreszcie misja ruszy.
     
    Ostatnie edytowanie: 2 grudnia 2020
  10. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Właśnie odkryłam swoje skrzyneczki :)
    1 bukiet kwiatów ( kupony zawsze potrzebne :p)
    2 kwieciste melodie ( -.-)
    3 zabawa w wodzie x 2 ( przynajmniej punktodajne :))
    4 cylinder iluzjonisty ( 160 darmowych florków zawsze mile widziane :p będzie kiedyś nowa menażeria albo manufaktura )
    5 i takie jedno śmieszne drzewko :music: ( moje dwa stare mądre florenowce powiedziały, że skrzynka wreszcie przyniosła im upragnionego potomka Florenka albo Florenkę ;):inlove::inlove::inlove::inlove:)

    TSy jutro wystawię bo z rozpędu wszystko obsiałam
     
  11. jacekf

    jacekf Półbóstwo forum


    no to gratki ze masz potomka florenowego........:D ale skoro ja tez juz mam od kilku lat 2 drzewka florenowe to moze beda wieloraczki............ he he np. 5-cio raczki jak te z gdanska chyba....................;):p ostatecznie zgodze sie na trojaczki a jeszcze do tego dochodzi 500 + od rzadu..............;):pxD:D
     
  12. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Otwarłam skrzynki i niestety drzewka florenowego nie dostałam, a wyskoczyły z nich:
    2x Genialny zawodowiec
    Cylinder iluzjonisty (ten ma 40 ładunków po 4 floreny)
    Zabawa w wodzie
    Kwieciste melodie
    Parasolka w kropki
    A drzewka florenowe mam 2 zdobyte w poprzednim evencie z szukaniem przedmiotów, ale tak jak piszesz, przydałoby się więcej :D
     
  13. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Sąsiadeczko moja miła jak Ci się nie podoba patrz punkt 2 to chętnie Cię wybawię z tego kłopotu i przygarnę item,który po usunięciu z pola i ponownym postawieniu jest najbardziej punktodajnym itemem i najbardziej poszukiwanym :p
    Ogólnie świetny wynik i wypada tylko pogratulować :)

    aaaaaa edit w razie gdybyś się dalej upierała ,że nie chcesz to chętnie wezmę a w zamian oddam Ci serenadę,która będzie Ci wygrywać miłosne nuty aż do znudzenia :D
     
  14. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    ekhm :eek::music: co do punktu 2 to nie byłam uświadomiona:Ddzięki

    a jak Twoje skrzyneczki?
     
  15. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Wprawdzie drzewka nie ma ,ale iluzjonista wpadł ,dyniowy prezent ,muchołapka a resztę okryję zasłoną milczenia :)
    Raz jeszcze gratuluję :)
     
  16. winiulka

    winiulka Ekspert forum

    witam
    też odkryłam swoje dobra, skrzynki bez rewelacji,ale są
    ale za to z TS mam sójki,cieszę sie bo nie miałam
     
  17. ewanta

    ewanta Komandor forum

    a u mnie tak:
    bajkowe źródło
    opryskiwacz
    kwieciste melodie
    dyniowy prezent
    uczeń ingrid
    ostatnia dopiero wystawiona
     
  18. PoloMit

    PoloMit Komandor forum

    Kombajn go nie zbiera chyba, że użyjesz przycisku do zbioru dekoracji i jest na wybiegu dla zwierzaków, u mnie stoi w ogrodzie ozdobnym, wcześniej miałam w nawiedzonym domu i wszystko zbieram kombajnem a ten jeden ręcznie, jak jest mi potrzebny do wykorzystania;) Wystarczy pilnować właściwego przycisku, żeby nie było żal po użyciu;)
     
  19. kamder

    kamder Hrabia forum

    Ja ze skrzynkami trochę odczekam dopóki nie zdobędę pozostałych 2 z misji "historie o superbohaterach". Będzie większa szansa na florenowca :)
    W międzyczasie otworzyłem zagadkowe zagrody na farmie oraz zagadkowe drzewa na wyspie. Ze drzew nic ciekawego nie wypadło oprócz sosny elliotta, zaś na farmie zawitała kolejna modrosójka oraz pierwsza zagroda dla gekonów 8)
    [​IMG]
     
  20. jacekf

    jacekf Półbóstwo forum

    a florenowcow u mnie nie bylo.......................:cry: ogolnie to zadowolony......:DxD

    [​IMG]
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.