Opinie Magia jesieni - Dożynki 2020

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 24 listopada 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Nadeszła jesień, pora złotych liści! Świętuj najbardziej kolorową porę roku ze swoimi zwierzętami, zanim nadejdzie zima. Czy uda ci się znaleźć wśród 5000 najlepszych farmerów? Pokaż na co cię stać!

    [​IMG]

    [​IMG]
    Środa, 25.11.2020, godz. 18:00

    [​IMG]
    Wtorek, 01.12.2020, godz. 18:00


    [​IMG]

    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
    gretag lubi to.
  2. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Florenami chcą nam zamydlić oczy ale się nie da. Za TOP 1000 nagrody słabe. Item powinien mieć moc a jej nie ma..
     
  3. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Bry :)

    Nie spodziewałem się petard i przyzwyczaiłem się, że dożynki nie są wypasione jak powinny być ale nagrody chyba lepsze niż w zeszłym roku :)
    Oczywiście mam zamiar brać udział w topiku 8)
     
  4. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Prawda jest taka, że trzeba walczyć o TOP1000, bo jedynie tu nagrody są całkiem ok.
    To co, ktoś zdecyduje się, aby obstawić wstępnie ile trzeba będzie oddać do TOP1000?:p
     
  5. morellaa

    morellaa Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witam:)
    Oczywiście mam zamiar powalczyć o pierwszy tysiąc,a czy się uda to wkrótce się okaże.
    Klub siódemek walczycie????Wreszcie nadeszła pora;)xD
     
  6. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    poczekam na wyliczenia i wtedy zdecyduję , czy startować do Top -u xD
     
  7. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Czy warto wywalić stodołę dla itemu 100% i 200 FL?
    Negocjacje wewnętrzne trwają.;)
    *****
    Badyla naliczyłem 9.900 - 16 zbiorów + 300 z rozsiewu.
    Wylotek 355.
    Nie ma co rozpisywać.:p
     
  8. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Robić trzeba ale bez euforii.
    Dla mnie skrzynki to kot w worku bo nie mam szczęścia. Oddam towar, który gromadziłam latami a dostanę z Piccolo,.. kijka pogo,przyjaciela niedźwiedzia albo niewiele lepszą nagrodę. Ze skrzyń z bonusami dostaję ostatnio bonusy wyspowe więc jestem rozczarowana nagrodami.
     
  9. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Top czeka robię :)Nagrody nie powalają ,ale przełkniemy je jak co roku:)
     
  10. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    To już minął rok?? Ale, że jak to?? że kiedy??o_Oo_OxD
    Przecież miałam się tak solidnie przygotować przez ten rok, miało być tak pięknie.
    Po poprzednich dożynkach, w których nie brałam udziału stodoła była pełna, ale zapasy zeżarły darmozjady z sezonu.
    Do szarłatu nawet się nie zbliżyłam, zakupów na targu nie robiłam, poziomów za dużo nie przeszłam.
    Kiepskie podsumowanie 8 lat grania:cry:
    Dobrze, że takie marne nagrody w tym roku to przynajmniej nie będzie żal :p;)
     
  11. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    Możesz zapytać mnie, powiem Ci, która strona walkę wygra :D
     
  12. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    No więc pytam
    Ale u mnie, czy u Ciebie?
    xD:cry:xD
     
  13. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dożynki? Robię.:D
    Top? Robię.:D
    Mam nadzieję, że stworzymy piękną drużynę i zawalczymy o pierwsze 1000 miejsc.:D
     
  14. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    U Ciebie oczywiście :D będę trzymać kciuki, za najwyższą pozycję ;)
     
  15. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Wg mnie nagrody są lepsze niż w tamtym roku, zresztą można porównać >>Dożynki 2019<<. Dużym plusem jest obecnie więcej miejsc w TOP, łatwiej walczyć o miejsce w pierwszym 1.000 niż w pierwszej 500:D A pamiętamy, że mimo takich, a nie innych nagród, walka o TOP była rok temu zacięta. Teraz będzie łatwiej. Trzymam kciuki za naszych Graczy:inlove:
     
  16. =Repez-

    =Repez- Generał forum

    Witam jak można siać dwie rośliny na tym samym polu i do 2 evenentów
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  17. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    W tym roku po raz pierwszy w mojej (krótkiej) karierze farmera wezmę udział w dożynkach. Liczę na to, że powinnam się znaleźć w przedziale srebrnym, do złotego raczej nie doskoczę, ale co ugram to moje :music::D. Jak porównałam, to w zeszłym roku były, moim zdaniem, lepsze nagrody - były np skrzynki ze złotymi zwierzętami. Niby w zamian za to jest teraz Piccolo, ale ja wolałabym jednak te ze złotymi. Trudno, trzeba brać to, co dają.xD
     
  18. PitchforkOfDoom

    PitchforkOfDoom Wielki mistrz forum

    do top 1000 staję choć nagrody słabiutkie, ale co mi z tej pełnej stodoły zapasów, co ja z tym zrobię, jak już teraz nawet sprzedawać mi się nie chce jak sianek prawie 3 miliardy na koncie. Może jak wywalę wszystko i nic z tego, to może mi się zachce xDxDxD
     
  19. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Skrzynia ze złotymi zwierzętami w tym roku też jest, tyle że na trochę wcześniejszym etapie;)
     
  20. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    ,,Mistrz drugiego planu" - 100% PD/TPD
    Nie dziwie sie

    Tuz po Dozynkach pojawią sie masowo Mistrzowie 1 planu- procentowe rzędy i jaja
    200 Fl na coś starczy a reszta... wiadomo
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.