Opinie Magia ekranu

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 15 stycznia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Jeśli już koniecznie musisz okazać to krypto-politowanie dla ludzi robiących event, to może chociaż przypadki (te gramatyczne) dopasuj.
     
  2. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Może i ewent marny , ale jak się zacznie robić , to chciałoby się go skończyć , bo inaczej nie dosyt jest i niezadowolenie .
     
  3. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    witam,jeszcze 4 projektory:)i,,,będzie dobrze:music:
     
  4. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Wiesz, zbliża się G&T, to trzeba się pokazać na forum ...:p;)xD

    A u mnie jeszcze tylko 22 zepsute projektory i koniec.
    [​IMG]
     
  5. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    witam :)
    jeszcze 5 zepsutych projektorów i koniec ale to juz jutro posiałam len to moze wyleci tyle ile potrzeba :)
     
  6. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Te brakujące zepsute projektory wypadły z kukurydzy.
    I nareszcie koniec.
    Proszę już nie przysyłać projektorów.

    [​IMG]
     
  7. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ewent skończyłam , na pola wróciły zagrody i drzewa , a ja mogę jutro świętować z wnukami dzień babci .xD
    Miłego wieczoru wszystkim życzę . xD
     
  8. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    Dziękuję i ja za życzenia. ;)Udanego Dnia Babci Dla Ciebie. xD

    Tym razem bez nawet malusiego bonusu z koła ( chyba się zwichrowało ze starości) Zużyłam tylko 10 zielonych kropelek. I następnym razem zabawię się bezbonusowo i beznawozowo.8) Tak z ciekawości :cry:xD
    W końcu pozostało jeszcze 40 h. do zakończenia tej "magii"xD Nie ma pośpiechu. ;)

    [​IMG]

    Pozdrawiam i nocy dobrej życzę. ;)
     
  9. mamusia

    mamusia Naśladowca mistrzów

    U mnie też pnącze już wisi :D teraz muszę zapasy w stodole trochę uzupełnić, bo wiatr hulać zaczyna
     
  10. hator

    hator Ekspert forum

    No i po robocie :)
    Teraz szybko braki uzupełnić i czekam na kolejny event, póki zima... na wiosnę zacznie się orka w realnym ogrodzie, to na piksele już tyle czasu nie będzie :p
     
  11. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    witam :) skończyłam i ja :D teraz sianie do misji :)
     
  12. ewanta

    ewanta Komandor forum

    gratulacje dla tych co skończyli
    mnie potrzebny jeszcze jeden projektor czyli 23 zepsutych- 10 już mam. pewnie niebawem wylecą:)
     
  13. Mcgregoro

    Mcgregoro Książę forum

    Bry.Ja się cieszyć bo już prawie koniecxD
     
  14. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Witam

    Ja wczoraj wieczorem superowo wszystko zmieliłam i zakończyłam.Teraz co ?? a no, sianie hahahaah Miłego dnia
     
  15. julkalulka111

    julkalulka111 Książę forum

    Skończyłam i ja. Łaskawe koło nie dało bonusów, ale dało pomocników na 24 h, za uzbierane farmarki kupiłam SN, włączyłam kasztanka i wczoraj wieczorem "naprawiłam projektor". Dzisiaj relaksowo "robiem co chcem". :)
    Pozdrawiam Wszystkich kinomanów. :)
     
  16. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    a mi się toto ciągnie, jak guma od majtek. brakuje mi wypadalców na 3 projektory ale im dłużej zbieram, tym mam większy niesmak.
     
  17. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    I u mnie hortensja spisała się na medal:)-141/202 na 2 poletkach dało doskonały dla mnie wynik;)
    Uzupełniam zapasy i czekam na kolejny eventxD
     
  18. Anetta41

    Anetta41 Chodząca legenda forum

    witam wszystkich
    ja eventu nie ukończę brakuje mi wypadajek 160 nic juz nie zrobię bo jutro mam do pracy na rano i po 19 bedę w domu
    szkoda było tak blisko roślinki mam w komplecie szkoda
    gratuluję wszystkim którzy ten event ukończyli
    brakuje mi już 46 moze jakoś uda mi się event skończyć
    pozdrawiam
     
    Ostatnie edytowanie: 22 stycznia 2020
    kasik778, dantic3 oraz robins71 lubią to.
  19. kasik778

    kasik778 Ekspert forum

    No wreszcie skończone, wypadło wszystko co miało wypaść a wszystkie magie ekranu już na pnączu:inlove:
     
  20. ghostpain

    ghostpain Mieszkaniec forum

    W sobotę myślałam, że uda mi się ukończyć event na jednym polu. Pierwszy raz koło było mi przychylne, rozsiewałam na jednym polu i szło fantastycznie!... Aż przyszła awaria internetu, którą naprawili mi dopiero w poniedziałek po południu :cry: wtorek cały dzień brak czasu :cry: straty w czasie nie do odrobienia >:( bonusy włączone w niedziele zmarnowane >:( cóż, może następnym razem się uda :(
     
    Anetta41 i robins71 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.