Opinie Magia ekranu

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 15 stycznia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. mamusia

    mamusia Naśladowca mistrzów

    A ja otworzyłam kilka skrzynek i tylko z 15 zwykłych prób mam plus 1 na plony na 6h :D:D chyba trzeba było wcześniej ponarzekaćxDxD
     
  2. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Eventu nie robię, ale chętnie Was czytam :)
    Wypadajki lecą, szkoda, że nie mogę wysłać tym, którym brakuje.
     
  3. niebo016

    niebo016 Generał forum

    Ten ewent Magia Ekranu:cry: będzie pierwszym od wielu miesięcy którego nie dam rady skończyć,:cry: bo brakuje mi aż 794 wypadajki, :cry:wysiałam na noc na dwóch polach dziką różę. :cry:
     
    robins71, talarek1961 oraz abc2016 lubią to.
  4. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    pewnie gryki i lnu to jeszcze nie masz, ale z takich krótkich siałam pokrzywę i wypadło 36/202 i 34/202 oraz owies ze skutkiem dwa razy 7/202 - może nie są to jakieś wyniki nadzwyczajne, ale zawsze trochę można uzbierać
     
  5. niebo016

    niebo016 Generał forum

    Jakoś nie idzie mi ten ewent, mam len, gryki nie mam, zobaczę jutro ile będę mieć zepsutych projektorów.
     
  6. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    z lnu wypadło z pola na którym stało 7 JC - 130 wylotek, a z takiego gdzie (dla porównania) JC nie postawiłam wyleciało 101/202
    ta wartość bez JC jest porównywalna z wynikiem z owsa, może nawet od owsa gorsza patrząc na długość wzrostu rośliny (len z alchemikiem i nawozem i woda 9:44, a owies 0:33), inna sprawa czy siejąc owies 16-17 razy zawsze dostaniemy te 7/202....
     
    Ostatnie edytowanie: 19 stycznia 2020
  7. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    mnie się wczoraj udało skończyć. Na początku wpadły mi dopalacze z koła to roślina szybko była uzbierana. Na polach postawiłam menażerie, dendrologiczne, manufaktury, reszta obsiana len, pomarańczowy fiołek i co tam czasem pasowało.Na samym zielsku pewnie wypadajki miałabym dopiero dzisiaj
     
  8. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Nie wiem który to już dzień mija, tym razem najpierw wysiałam.:pxD

    [​IMG]
    Jak widać improwizacja się udała, te kilka projektorów dostukam marchewką.;)xD
     
  9. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Doberek .xD
    Do końca brakuje mi 10 projektorów , czyli zepsutych 330 .:p
    Mam nadzieję , że wylecą , sieję irysa , bo szklarnia pochłania duże ilości .:p
    Miłego dnia wszystkim życzę .xD
     
  10. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Jeszcze 48 h eventu, czyli 1/3 ogólnego czasu. 330 zepsutych projektorów z pewnością się dozbiera:)

    Ostatnie wypadajki wpadły dziś rano, z zielskiem szybko się uporałam (a właściwie bonus z koła się uporał, moja zasługa w tym niewielka). Czekam już na kolejny event, bo sianie do misji to jednak średnia frajda (nawet dla ich pasjonata) :D
     
  11. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    W końcu ukończyłam evencik.Można coś dosiać do stodoły.
     
  12. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Mam nadzieję , a jak nie to kropelkami podgonię i gitara . xD
     
  13. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Brakuje mi jeszcze 14 projektorów czyli 462 wypadajek.
    Coś jeszcze wypadnie ze zbiorów, ale nie ukończę eventu.
    Niestety nie mam już wiatraczków ani zielonych kropelek.
     
  14. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Zostało prawie 48 godzin, posiej coś dłuższego co masz ulepszonego, mi z Irysa wylatuje trochę ponad 200 wypadajek (z dwóch pól), a rośnie około 13 godzin, na luzie zdążysz.
     
  15. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    Przykręcili co nieco tam na górze :p już dawno chyba z rok nie siałam długorosnących na wypadajki. (Nie licząc tego co na start). Dziś nastał ten dzień kiedy to zbrakło mi wylotek. o_O
     
  16. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Jeszcze tylko 118 zepsutych projektorów i będzie koniec.
    Może się uda i dzisiaj wypadną, a jak nie to jutro rano.
     
    talarek1961, robins71 oraz olgs3 lubią to.
  17. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    429 projektorów mi brakuje, jakoś tak na styk chyba. zielcho wysiane i jadę z lnem czy innym żółtym groszkiem do misji.
     
    talarek1961, robins71 oraz olgs3 lubią to.
  18. kasik778

    kasik778 Ekspert forum

    u mnie wypadajek coś kiepsko, eventówka juz kilka tysięcy do przodu..
    ale posieję dzisiaj coś długiego a jak to nie da efektu to zostanie mi moja uszlachetniona róża na SP
    tylko SN mi troche żal, bo juz pustki w młynie
     
    talarek1961, robins71 oraz xBabciaEwa lubią to.
  19. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Pomyliłam się, w południe brakowało mi 19 projektorów, teraz brakuje 14.
    Dzięki za radę fkamil
    Posiałam teraz na jednym polu uszlachetnioną cebule, zobaczymy ile da...
     
    talarek1961, robins71 oraz fkamil lubią to.
  20. IRENKA2047

    IRENKA2047 Naśladowca mistrzów

    gratuluje i podziwiam zapału dla takiego marnego eventu
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.