Opinie Magia ekranu

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 15 stycznia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Mitadorek

    Mitadorek Czeladnik forum

    Ukończyłam event w całości, ale nie mogę uruchomić pnącza, bo brak itemu Magia ekranu się pokazuje. Przelogowanie nic nie pomaga o_O
     
  2. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Jestem granitowo pewna, że ten item masz wystawiony gdzieś w ogrodzie/Wyspie Skarbów, albo na innej gałązce pnącza;) Jeśli poszukiwania nic nie dadzą, napisz proszę do Pomocy technicznej (link znajdziesz pod ramką gry). Oni odnajdą zgubę :)
     
    Mitadorek lubi to.
  3. Mitadorek

    Mitadorek Czeladnik forum

    Dziekuję za radę, będe szukać :)
     
    BA_Marion lubi to.
  4. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Prawie udało mi się nie zrobić eventu. Ustawiłem produkcję projektorów gdzieś w kolejce z zamiarem oddania ich dziś rano i przypomniałem sobie o tym dopiero chwilę temu, gdy zobaczyłem ten temat na forum :D
     
    olgs3 lubi to.
  5. тяυѕкαωкσωα

    тяυѕкαωкσωα Aktywny autor

    gojda72 dziękuje, pnącze zdobyte. Mam nadzieję ze i Tobie się uda :)
     
  6. Celestyna

    Celestyna Aktywny autor

    A mi się prawie udało zrobić cały , do pnącza zabrakło 20 zepsutych...
    Początkowo miałam nie robić, ale nieźle szło więc zaryzykowałam, ale wczoraj czasu na farmę zabrakło...
    Gratulacje dla sprytniejszych :D
     
  7. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Wypadajki w tym evencie już nikomu nie są potrzebne, w związku z czym usunęłam prośby o nie:)
     
  8. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Udało się w ostatnich minutach... pnącze zdobyte :D
     
    hlnrys i MYSZKA2005 lubią to.
  9. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Dziękujemy wszystkim za opinie na temat eventu. Wątek zamykam i przenoszę do Archiwum.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.