Magazyn na przedmioty ozdobne

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika RWM41, 15 lipca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy podoba ci się utworzenie magazynów w ogrodzie ozdobnym

 1. tak

  85,7%
 2. nie

  7,1%
 3. nie mam zdania

  0 głos(ów)
  0,0%
 4. tak, ale inny sposób gospodarowania miejscem

  7,1%
 1. RWM41

  RWM41 Ambasador forum

  Proponuję w ogrodzie ozdobnym (wszystkich ogrodach docelowo etapami) utworzyć magazyny na kształt menażerii. Magazyn zajmuje 4 pola; unowocześniany za pomocą narzędzi jak menażerie i manufaktury. Po kliknięciu pojawia się pole wyboru dotyczące rozmiaru itemów. Można wybrać opcję dwóch czteropolowych, czterech dwu lub 8 pojedynczych. Po rozbudowie na pierwszym etapie odpowiednio pojemność rośnie do 3,6,12 na drugim 4, 8, 16
  Prezenty z itemów zawartych w magazynie sumują się. Zbiór całości dostosowany do czasu najdłuższego w środku
  Pierwszy poziom rozbudowy wymaga 10 wiertarek 2tys cegieł 4 młoty, następny odpowiednio 20, 4tys, 8 i trzeci 30, 6tys, 16. Można dołożyć schematy rozbudowy zdobywane w misjach jak przy menażeriach ale to już do dyskusji. Narzędzia - wypadajki

  Pierwsze magazyny byłyby jak inne - nie za kasę ale np za gwiazdki- po 100 za każdy z 3 szt (jeden na wyspie, drugi mroczny, trzeci farmowy), kolejne w razie czego za florki żeby za łatwo nie było ;) Względnie wyspowy za banany w świątynii. Do dyskusji
   
  Ostatnie edytowanie: 15 lipca 2020
 2. lubieplacki135

  lubieplacki135 Hrabia forum

  musisz zrobić ankiete
   
 3. RWM41

  RWM41 Ambasador forum

  już. nie jestem taka szybka ;)
   
 4. lubieplacki135

  lubieplacki135 Hrabia forum

  nie wiem czemu ale pomysł mi się nie podoba
   
 5. MOD_Zła

  MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

  RWM41 - Pomysł wydaje się mieć ręce i nogi, chociaż może nie jest szczegółowo dopracowany - ile narzędzi potrzeba do rozbudowy, sposób zdobycia.
  Dodaj, proszę te informacje w pierwszym swoim poście tutaj i wpiszemy pomysł na listę. Czas masz na spokojnie - do jutra (czwartek) do godziny 19:50.
   
 6. RWM41

  RWM41 Ambasador forum

  Rozumiem, że ci się nie podoba ale uzasadnienie "nie wiem dlaczego" jest deko dziwne.
   
 7. Rielle78

  Rielle78 Młodszy ekspert

  pomysł dobry ale kilka rzeczy bym zmieniła nazwę na domek dekoracji możliwość budowy w warsztaciku dowolną dla gracza liczbę
   
  Honorat. lubi to.
 8. SMOD_Atena

  SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

  Jestem oczywiście na Tak, każdy pomysł z większą ilością itemów na mniejszej powierzchni jest dobry. U mnie tych różnych zjeżdżalni czy innych itemów dających różne skrzynki już się dużo uzbierało i kiszą się pasku bo nie ma gdzie ich wystawić.
  Mnie to się marzy jeszcze żeby można tak np. "ulepszać" takie np. sowie czy wronie jaja na Wybiegu, bo można tam mieć po 20 sztuk z każdego rodzaju i jak ktoś ma te 20 swoich drzew to fajnie by było gdyby można nałożyć na jedno wszystkie pozostałe, bonusy by się sumowały i zbierać jednym kliknięciem 20 bonusów ale to też już inna bajka ;)
   
  Rielle78 lubi to.
 9. RWM41

  RWM41 Ambasador forum

  Nazwę - nie myślałam nad tym -Domek dekoracji? Ja bym tam upychała głównie itemy z koła dające skrzynki jak Atena- Magazyn towarowy?
  Dowolna ilośc to chyba przesada. W zamierzeniu dość łatwo dostępny ma być po jednym na obszar. Następne trudniej - floreny, nagroda w misjach wysokopoziomowych, w evencie mrocznym itd. Łatwa dostępność nieograniczonej liczby spowodowałaby inflację - poziomy punktowo i tak powyżej 220 są bardzo odległe a mogliby progi zwiększyć przy większej ilości zbieranych punktów.
  W założeniu magazyn miałby być dobrem cennym
   
 10. MOD_Zła

  MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

  Pomysł dodaję do spisu treści :)

  Oczywiście, że jestem na tak, ponieważ każda oszczędność miejsca jest mile widziana. Dodatkowym atutem jest mniejsza ilośc itemów w pasku, które mogą pracować dając bonusy.
   
 11. mikita78

  mikita78 Czeladnik forum

  uważam że pomysł jest super!!! mi się itemy już nie mieszczą - i nie chodzi mi oczywiście o zwykłe itemy dające pd - te już dawno się nie mieściły - ale o te dające skrzynki i inne dodatkowe bonusy! szkoda ich trochę w pasku... a na łąkach wiadomo muszę sadzić, hodować itp.
   
  Honorat. lubi to.
 12. Rielle78

  Rielle78 Młodszy ekspert

  też mam dużo domków i zjeżdzalni