Magazyn jako nagroda eventowa

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika tixwiktor, 17 stycznia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

jako nagroda główna do misji zamiast Itemów, ogród dendrologiczny lub manufaktura, albo menażeria

  1. Tak

    82,9%
  2. Nie

    17,1%
  1. tixwiktor

    tixwiktor Okazjonalny autor

    Witam
    moja propozycja polega na głównej nagrodzie w misjach.
    Zamiast itemów, których mamy juz bardzo duzo jako nagroda proponuje ogród ozdobny, albo manufakturę.
    czy sa chętni na taka zdobycz zamiast itemów ?
     
  2. ulcia50

    ulcia50 Okazjonalny autor

    Tak tak przydałby się ogród bo itemów multum zalega w pasku i nie ma gdzie ich postawić---jestem za ,,,:)
     
  3. HotFarmer3387

    HotFarmer3387 Nadzorca forum

    No fakt bardzo dużo jest itemów u mnie w ogródku i trzeba upychać się gdzie się da kolejna plansza na nowe itemy przydałaby się :) Można dodać ankietę i zobaczymy jak inni zagłosują ja jestem na tak :)
     
    magdusia668, tixwiktor oraz kudlaty147 lubią to.
  4. ziutka128

    ziutka128 Czeladnik forum

    dobry pomysł na nowy ogród popieram
     
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witam. Nie wiem czy Autor nie miał na myśli przypadkiem Ogrodu dendrologicznego (skoro to ma być nagroda podobnie jak budynek Manufaktury w zamian za jakieś itemy).
    Szansa na nagrodę w postaci nowej powierzchni na itemy za wykonanie jakiegoś zadania w evencie czy misji moim zdaniem jest zerowa.

    A póki co to tixwiktor dodaj proszę do pomysłu ankietę, bez niej wątek zostanie zamknięty. Aby dodać ankietę kliknij nad swoim postem napis Narzędzia tematu i wybierz opcję Dodaj głosowanie. Jak powinna wyglądać taka ankieta dowiesz się tutaj:
    Dobrze byłoby również doprecyzować jaki Ogród masz na myśli?
    Czas na dodanie ankiety pozostawiam do jutra (środa 19.01.) do godz. 11:30
     
    magdusia668 lubi to.
  6. tixwiktor

    tixwiktor Okazjonalny autor

    Tak, mam na mysli
    ogród dendrologiczny lub manufaktura, albo menażeria

    kosztują one sporo, wiec taka nagroda byłaby super sprawa.
     
    HotFarmer3387 i magdusia668 lubią to.
  7. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    popieram , nie ma gdzie tych cudów stawiać , więc się kurzą w pasku ... fajnie by było aby znależć jakieś rozwiązanie .
     
    tixwiktor i HotFarmer3387 lubią to.
  8. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Zmieniłam tytuł i dodałam do spisu treści. Jestem na tak obiema rękami, ale tylko po jednym z każdego rodzaju i raczej w szczególnych eventach, np. Wielkie łowy.
     
    MKMK2002 i tixwiktor lubią to.