MadamButterfly

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika MadamButterfly, 5 grudnia 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. MadamButterfly

    MadamButterfly Mieszkaniec forum

    Witaj Norbi :)
    Jak to, kto??? MadamButterfly :D
    Dałam wystarczająco dużo podpowiedzi, by ci, którzy mnie znają odgadli ;) Widać nie mieliśmy za dużo wspólnego ;)
     
    waderówek, artrix oraz -norbijas- lubią to.
  2. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    tak podpowiedzi bylo sporo,,tylko,ze u mnie jakas amnezja jest,,
    ale jesli sie sugerowac motylkiem to juz chyba wiem:)
     
    waderówek lubi to.
  3. MadamButterfly

    MadamButterfly Mieszkaniec forum

    :D No popatrz, popatrz ... Ale ... czyś pewny jest??? ;) Na forum wszak motylka nie było ;)
     
    waderówek lubi to.
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Czyj, czyj:D ??? Do "Wierszem o życiu" wchodzę tylko, jak znajdę coś ciekawego (np. "Nowe życie" z "Jekyll&Hyde"), ale "Jeśli czujesz to rymujesz" to istna oaza twórczości wierszokletów (jest taki trick, że pierwsza połowa odnosi się do treści poprzednich postów a potem szybkie przejście do swej treści - swojego twórczego wiersza albo tylko rymowanki) ;):D
     
    Ostatnie edytowanie: 11 grudnia 2016
    waderówek i artrix lubią to.
  5. MadamButterfly

    MadamButterfly Mieszkaniec forum

    Tajemnica służbowa :p :D



    Przeca tam od początku uprawiam pingponga słownego z kilkoma starymi znajomymi ;) :p :D

    Kiedyś tak było w Potupajce ... Szkoda ...
     
    waderówek i artrix lubią to.
  6. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Takie błędy się czasem zdarzają an nowych kontach i Pomoc Techniczna na ogół sobie z nimi radzi.
    Też żałuję, że nie działa. Czasami by się bardzo przydał, bo sówka to jednak nie to samo :(

    Czasem autor sam usuwa swój post. Nie sprawdzałem tego, ale możliwe, że jest wówczas również usuwana informacja z powiadomień.
     
    waderówek i MadamButterfly lubią to.
  7. MadamButterfly

    MadamButterfly Mieszkaniec forum

    Dziękuję Zgredku za wyczerpującą odpowiedź ... Był nawet jeden pomysł na rozwiązanie problemu, ale niestety, opcję zmień nick zabrano z ustawień konta ... Myślałam, że wystarczy maleńka modyfikacja nicku i juć, a tu zonk ... Cóż, nie zostało mi nic innego, niż czekać na support ...
     
    waderówek lubi to.
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Wcale tego nie robisz u wierszokletów:p Ani jednego Twojego postu tam nie ma, o:D !!!
     
    waderówek lubi to.
  9. MadamButterfly

    MadamButterfly Mieszkaniec forum

    Yyyy, pisałam o Wierszem o życiu Tomuś :p :D
    O tutaj :D
     
    waderówek i artrix lubią to.
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Mi trzeba łopatologicznie:p:D
     
    waderówek lubi to.
  11. MadamButterfly

    MadamButterfly Mieszkaniec forum

    Tam od razu łopatologicznie :p Na pieszczoty to trzeba sobie zasłużyć ;) Po prostu, spamujesz i już sam nie wiesz gdzie :p xD
     
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A powiedzieć Ci wykład o organizmach pionierskich:p:D ??? Ale najpierw idę się uczyć do jutrzejszego sprawdzianu z głupiej, nikomu nieprzydatnej geometrii - to głównie za to nie lubię rozszerzenia8)
     
    waderówek lubi to.
  13. MadamButterfly

    MadamButterfly Mieszkaniec forum

    A tego to bym nie powiedziała ;) W niektórych zawodach bywa przydatna, a wręcz niezbędna :p :D A jak ci tak do głowy by wpadło zostać na ten przykład architektem??? Albo powiedzmy inżynierem ??? Bez geometrii tam ani ani :p 8)


    Grypsko nas zmogło, padłam wczoraj jak kawka ... Za to dziś nadrabiam i serwuję miłym gościom :

    [​IMG]
     
    MOD_Cookie* i waderówek lubią to.
  14. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Dzień dobry Motylku:)
    Widzę, że jak przystało na przyzwoitego motyla, masz ranne wstawanie;) albo, jak to inni nazywają, spania nie masz w środku nocy czyli o 5 rano:D
    Grypsko paskudna rzecz. Dopiero co się od niego uwolniłam.
    Widzę tu u Ciebie duże ryzyko, że Tomek Cie zagada. :D
    Moje miasto słynie z krasnali, to i się trochę na nich znam;)
    Można się z nimi bawić i bawi się świetnie, ale nie wolno wchodzić z nimi w dysputy;)
    Czekam tylko jak ci opisze swoją drogę do szkołyxD:cry:xD
    To coś w stylu, jeśli pamiętasz

    :D
     
  15. MadamButterfly

    MadamButterfly Mieszkaniec forum

    Witaj Waderciu :)

    Hmm, z wiekiem rytm dobowy się zmienia ;) W okolicach 40-tki siedziało się na "Forumie" i do 2-3 nad ranem :p Teraz, w dobie piernika, chodzi się spać i wstaje z kurami :p :D



    Mała się rozłożyła przez weekend, a mnie zmogło wczoraj wieczorem ... Wrrr, nie lubię ja tego, oj nie lubię ...



    Hmm, nauczyciel siłą rzeczy do oratorów należy, czyli trafiła kosa na kamień :DxD:D


     
    waderówek lubi to.
  16. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Hm, skoro uczenie jest niekończącą się podróżą, to ciekawość mnie zżera, dokąd zajedziecie;)xD
    [​IMG] xD
     
    artrix lubi to.
  17. MadamButterfly

    MadamButterfly Mieszkaniec forum

    Sama jestem tego ciekawa ;) xD

     
    waderówek lubi to.
  18. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    [​IMG]
    Kompas Ci się przyda:D
     
    MadamButterfly lubi to.
  19. MadamButterfly

    MadamButterfly Mieszkaniec forum

    A dziękować :D Dodam jeszcze do wyposażenia jeszcze taki mój niezbędnik ;) xD

    [​IMG]
     
    waderówek lubi to.
  20. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Czegoś jednak brakuje. Wiesz, zgodnie z zaleceniem Pawlaka i Kargula

    [​IMG] Dla spokojności i dla zdrowotności:D