MadamButterfly

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika MadamButterfly, 5 grudnia 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    O nie, nie! Wilków proszę nie obwiniać, bo one z sowami nie zadzierają;)

    Mnie żal tylko przepisów. A raczej ich braku
    Zaczęłam ponownie 2 lata temu i bawię się świetnie.
    Tyle, że event goni event, to i ciężko jest stodołę zapełnić. A przydałoby się, bo targ kusi cenami.
    Nie wiem skąd te wygórowane ceny? Może jakiś kryzys nadchodzi?;)
     
  2. MadamButterfly

    MadamButterfly Mieszkaniec forum

    Olciu, dałyśmy radę starym bugom, damy radę nowym ;) Support powiadomiony i mam nadzieję, że działa lepiej niż dawniej, czyli nie dostanę odpowiedzi zasadą "kopiuj-wklej", ale konkretną- problem został rozwiązany ;)
    Tak, wiem ... nadzieja matką, ale ... może jednak część zmian jest pozytywna ;)



    Hmm, znaczy się długa droga do oswojenia nowej faremki przede mną ... Damy radę ;) :)

    Hihihihi, ale przecież tak zawsze było przy szybkich eventach ;) A że ich teraz tak dużo, to i mało ludków na rynek jeździ coś sprzedawać i ceny w kosmos szybują ;) :D
     
    waderówek lubi to.
  3. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Niedługa:D
    Teraz pnącza pchają farmera.
    Wszystko idzie na pnącza:cry:
    A ja lubię itemy. Ale nie! itemy i to konkretne marsz na pnącze.
    Rano przez 15 min latam po pnączu, bo tam pomocnicy to kiepski sposób. Gałęzie dają różne bonusy, które niekoniecznie w jednym i tym samym momencie chcę odpalić.
    Ale pnącza daję w sumie dużo PD:D
    Kilka miesięcy grałam zanim dowiedziałam się co i jak z cmj. Dziś bez tego ani rusz;)xD
    Mam wrażenie, że teraz poziomy zdobywa się dużo szybciej.
    Ale czy to o to chodzi?
    Najpierw tak, bo wpadają nowe rośliny czy zwierzęta.
    Ale potem? Dla mnie nie ma to już znaczenia:)
     
  4. MadamButterfly

    MadamButterfly Mieszkaniec forum

    To nie wrażenie, tylko fakt ... Wróciłam niespełna tydzień temu, a już 26 lvl ... Kiedyś na taki trzeba było ciężko pracować kilka tygodni, bo docelowo przewidywanych było, o ile mnie pamięć nie myli, tylko 100 ... Ale nikt wtedy nie przewidział, że znajdą się wieloletni maniacy i ta granica to za mało :p :D
     
    waderówek lubi to.
  5. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    xD
    no sukces zaskoczył autorów:)
    A fenomen Farmeramy jest i dla mnie zagadką.
    A czy wiesz, że po 100 poziom robi się szybciutko?
     
  6. MadamButterfly

    MadamButterfly Mieszkaniec forum

    Hmm, jeszcze nie wiem, zobaczymy czym mnie te wszystkie nowinki jeszcze zaskoczą ;)

    Nota bene, komunikator forum to też coś całkiem mi obcego ... Szkoda, że dla mnie jest to funkcja niedostępna :(
     
    waderówek lubi to.
  7. -niki66-

    -niki66- Nadzorca forum

    No owszem dałyśmy radę, ale wiadomo jak to bywa... Pewnych problemów nie umieją rozwiązać. xD
    Nie pokładam niestety nadziei, że szybko zostanie to rozwiązane o ile w ogóle zostanie. :oops:
    No i nie będziemy sąsiadkami przez ten głupi błąd. :(:cry:
     
    waderówek lubi to.
  8. MadamButterfly

    MadamButterfly Mieszkaniec forum

    Poszło, ode mnie wychodzą więc potwierdź ładnie ... Heh, dział techniczny ....
     
    waderówek i -niki66- lubią to.
  9. -niki66-

    -niki66- Nadzorca forum

    O dobrze, że chociaż od Ciebie dochodzą. :D Witaj sąsiadeczko. :inlove:
     
    waderówek lubi to.
  10. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    :D
    No i gitara.
    Bo widzisz! Jak się jest Motylkiem, to sówka nie straszna;):D
     
    -niki66- lubi to.
  11. MadamButterfly

    MadamButterfly Mieszkaniec forum



    Fenomen zadziwiający, prawda? ...

    Witaj słonko kochane :* :)

    Spróbuj sówkę puścić, może zadziała ... Już wyczerpałam procedurę standardową ;)



    No właśnie, że nie .... Działa tak, jak działało, czyli ja mogę, do mnie się nie da >:(
     
    waderówek i -niki66- lubią to.
  12. -niki66-

    -niki66- Nadzorca forum

    No tak motylek przemknie przez i najmniejsze szczelinki, a taka wielka sowa się co najwyżej rozbije xD

    Jakoś mnie to nie dziwi, bo wiele już w życiu widziałam. xD Domyślam się czemu ten problem masz, ale to zostawię lepiej dla siebie żeby wiesz potem nie było. :)
    Ok spróbuję, choć się nie nastawiam na cud. :(
    Nie ma co się też aż tak denerwować.. nerwy w konserwy i na eksport moja droga. :D :)
     
    waderówek lubi to.
  13. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    :D
    Motyla każdy przepuści, bo śliczny. Za to sowa nastroszona, okiem łypie na dwie strony:D, to nie każdemu może się podobać;)
     
    -niki66- lubi to.
  14. -niki66-

    -niki66- Nadzorca forum

    Poza tym, że śliczny to i część może nie zauważyć bo tyci pyci jest. :D No tak sowa wbije szponka, a to tu, a to tam... dziobnie nieco. W skrócie wybredne ptaszysko. xD
     
  15. MadamButterfly

    MadamButterfly Mieszkaniec forum

    Hmm, też o tym pomyślałam ... ale chyba minęło już wystarczająco dużo czasu ;) Wszelkie dane też są zmienione łącznie z mailem i IP ;) :)
     
    -niki66- lubi to.
  16. -niki66-

    -niki66- Nadzorca forum

    No to jest jeszcze jedna opcja. :D
     
    MadamButterfly lubi to.
  17. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    To to i ja pamiętam:p Albo ja miałem wersję beta albo mama;)
    Tej funkcji lepiej unikaj - tam masz komunikaty o swoich banach8)

    A co do PT - do tej pory mi nie zmienili maila przypisanego do konta-.- A najciekawsze, że na Farmie zawsze jest najwięcej błędów w stosunku do innych gier BPxD
     
    Ostatnie edytowanie: 10 grudnia 2016
  18. MadamButterfly

    MadamButterfly Mieszkaniec forum

    Yyyy, była inna, przodująca w tym, która poza betę nigdy chyba nie wyszła, bo jakoś nie mogę jej już znaleźć ;) Na DO też się roiło od tego, nie wiem jak jest teraz i czy jeszcze istnieje, jakoś tam mnie nie ciągnie wracać ;) :p :D
     
  19. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Co to DO? No właśnie, była, a teraz Farma w tym przodujexD
     
  20. MadamButterfly

    MadamButterfly Mieszkaniec forum

    Dark Orbit ;) Tam mnie nie było jeszcze dłużej, niż tu ...


    Tak abstrahując ...
    Ktoś w tym wątku napisał post ... Słowo honoru, nie widziałam go ... Powiadomienia też jako takiego nie dostałam, sprawdziłam bardzo szczegółowo historię powiadomień ... Post został usunięty, a ja mam moralniaka ... Kurczak kolorowy ... Naprawdę tego nie widziałam, Mirami ... :oops:
    Robi się coraz ciekawiej ... :cry: