MadamButterfly

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika MadamButterfly, 5 grudnia 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Namówiłeś mnie, kiedy i gdzie?

    Czyli osiadły tryb życia oznacza, że się siedzi na tapczanie? o_O

    Precz z rękawami!!! ;)
     
  2. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    W bloku nie mam warunków do grillowania, ale na lato mam całkiem niezłą miejscówkę w Beskidach - zapraszam w któryś wakacyjny weekend :)
     
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Miało być zakasałem, przepraszam:p Motylku - ja kończyć? Nie wydaje mi się:(
     
  4. MadamButterfly

    MadamButterfly Mieszkaniec forum

    Niekoniecznie ;) Znając Krasnalka zapewne chodziło o fotel obrotowy z funkcją komp==>telewizor==>stół==>łazienka ;)

    Jak ogłoszą niekontrolowane pożary w tym rejonie, będę wiedziała czyja to sprawka ;)
    No to pora na moje podsumowanie ...
    Zabrakło mi jedynie 550 wypadajek ... Dzięki wczorajszemu "wypadkowi" straciłam trzy siewy ... a o rekompensacie ani widu ani słychu :( Nie mówię, że od razu jakieś miliony florków, ale ... nie pogniewałabym się na odblokowany ten rząd pnącza ... W końcu wszyscy ciężko na niego pracowaliśmy ...

    Szkoda, że BP zalicza nadal takie wpadki :(
     
    MOD_Zgredek* lubi to.
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Tobie zabrakło tylko wisiorów a mi 2 tys. Eventówki i 552 wisiorki:(
     
  6. MadamButterfly

    MadamButterfly Mieszkaniec forum

    No to nie fajnie ... Myślałam, że ci więcej wyszło i to z zapasem sądząc po poprzednim raporcie ... Szkoda, kurczak blady, że tak wielu brakło do końca ... Tym razem mało kto ukończył event ...
     
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Gdybym wczoraj miał jak wejść rano, to bym skończył:( Wieczorem już było po ptokach..
     
  8. MadamButterfly

    MadamButterfly Mieszkaniec forum

    Wierzę, mam ten sam ból ... Co prawda eventówki miałam z zapasem nawet, ale ... wypadajki można by było jeszcze trochę dozbierać, coś pokombinować z florkami i by było skończone, nie wyszło ... Nocny zasiew u mnie czekał do wieczora, aż z pracy wrócę :(
     
  9. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Beskidy duże, a ja bywam w wiosce, gdzie świat się kończy. Nie ma tam żadnego kurortu, wyciągów narciarskich. Jest tylko jakiś jeden zagubiony szlak turystyczny :D
    Ale jest wszystko, co potrzeba: sklep - 2 km; jeziorko, w którym można się kąpać - 300 m; rzeczka z lodowatą wodą - 50 m; las - 0,5 m za płotem; góra - jeszcze bliżej :p
    No i najważniejsze: cisza i spokój w każdych ilościach :)
     
  10. MadamButterfly

    MadamButterfly Mieszkaniec forum

    To nie taki znowu koniec świata, skoro nawet szlak jest ;) :p
    Moim ukochanym miejscem jest maleńka wioska na Podlasiu. Chałupek słownie trzy z czego zamieszkana jedna, więc na mapie próżno jej szukać :p A prowadzi do niej "szosa klepana", czyli najzwyklejsza polna dróżka ;) Słowem tam to już bociany zawracają ;)


    Proszę jakie luksusy :D
    Do nas sklep "przyjeżdża" raz w tygodniu do "głównej szosy", czyli jakieś 3 km polami. Wodę z sadzawki (jeziorkiem ciężko to było nazwać) "żaby wypiły", o górce czy choćby pagórku można z racji położenia geograficznego pomarzyć :p Ale ... ciszy i spokoju też tam pod dostatkiem :)
     
  11. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Za to możesz powiedzieć jak kiedyś w reklamie jednej sieci komórkowej (już nie pamiętam której):
    Pole? Pole to ja tu mam wszędzie :D

    Ja takiego luksusu nie posiadam. Co prawda teraz jest już trochę lepiej, ale jeszcze jakieś 3-4 lata temu, żeby mieć zasięg na komórce, trzeba się było wspiąć na czubek świerka :D
     
  12. MadamButterfly

    MadamButterfly Mieszkaniec forum

    Hihihi, skąd ja to znam :D


    Ale majówka ... Niech to gęś ... Zimno, szaro, mokro ...
    Uprzedzając :p Wolę marudzić na pogodę, niż na ilości eventówki :p ;)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Naprawdę chciałbym mieć zupełnie inny talent:cry: