Opinie Madagaskar - opowieści z zagrody

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 28 sierpnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. MobilisA075

    MobilisA075 Weteran forum

    Miałem wczoraj wejściówki, wygrałem 3 strusie kwiatowe i trzmiela Wystawiłem po dobrej cenie i nikt nie kupuje :(, dobrze, że kupione donkey, ryba i strażniczka, dzięks. Winogrona, trzcinę i marakuję posieję, szybko rosną, ale na pozostałe mam brak SG, a zielone koło dalo mi aż 5 razy na pięć kręceń sól. Po kiego mi ona?
     
  2. -monikach81-81

    -monikach81-81 Forum Pro

    czy oddajecie wypadajki czy bardziej opłaca sie robic we młynie i wtedy oddawac
     
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    -monikach81-81 to zależy od tego jaka ilość tych przedmiotów wypadnie i jakie masz zapasy w Stodole. Ja w tych krokach gdzie były wymagane miśki, piłki albo pakiety zawsze oddawałam pakiety. Przeliczyłam tylko 2 razy co bardziej się opłaca i wyszło mi, że mniej tych przedmiotów zużyję do produkcji pakietów niż musiałabym oddać w zadaniu, tyle tylko, że do produkcji potrzebne też są rośliny i owoce ale miałam zapas. W sumie to i piłeczek czy miśków też pewnie uzbierałabym żeby oddać bez produkowania pakietów w młynie ale ja niecierpliwa jestem i właśnie event u mnie zakończony :)

    ev.png

    Powodzenia wszystkim życzę, jeszcze dużo czasu zostało :)
     
  4. julkalulka111

    julkalulka111 Książę forum

    Pnącze wisi od wczorajszego wieczora. Dzisiaj dorosła żyrafa. Następny będzie lew, reszta jak wypadną wypadajki. :)
    Pozdrawiam Wszystkich opiekujących się zwierzęcymi dziećmi !:)
     
  5. matthero

    matthero Weteran forum

    Event skończony. Kilkanaście minut później od Ateny. Melduję, że jestem poza podium! :D Gratulacje dla całej trójki za szybkość. Pozdrawiam.
     
  6. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    4-7-7-6. Wieczorem pora wziąć się za obserwację chodliwego towaru na targu.
     
  7. evi900422

    evi900422 Naśladowca mistrzów

    ja coś tam zrobiłam ale pewnie nie zrobię całego.Ale co zdobyłam to moje ;)
     
  8. Marzenakruczek

    Marzenakruczek Ambasador forum

    pnącze wisi a teraz wypadajki do skończenia eventunpozdrawiam
     
  9. roxolana

    roxolana Czeladnik forum

    czy ktoś miał może problem z użyciem pakietu opieki nad zwierzątkiem? mam zrobione i nie mogę ich użyc.. pakiety opieki nad lwiątkiem dalo sie oddać, pozostałych nie
     
  10. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Taki problem możesz mieć jeśli nie masz wymaganej ilości pakietów. Sprawdź proszę ile jest wymaganych a ile aktualnie posiadasz?
     
  11. magdalena

    magdalena Weteran forum

    Sprawdź ile pakietów musisz oddać do danego etapu.
    Ps. SMOD_Atena byłaś szybsza ;)
     
  12. niebo016

    niebo016 Generał forum

    :sleepy:Zabrakło miśków i piłek, więc na razie u mnie ewent wygląda tak: 12 / 5/ 5/ 12.:)
     
  13. roxolana

    roxolana Czeladnik forum

    dziękuje za podpowiedź ;) zadziałało
     
  14. LUCERITO11

    LUCERITO11 Koneser forum

    Na starcie wyznaczyłam sobie plan minimum 12/10/11/10 i może się uda.Jak na razie jestem zadowolona ze swojego postępu(11/7/11/7).Czekam na wypadajki to może jeszcze coś się ruszy.
     
  15. aisunel

    aisunel Generał forum

    Ewent mozna bylo zakonczyc w ciagu kilku minut po rozpoczeciu;)ale widac duza skromnosc wsrod wiekoludow,idzie ku dobremu:p.U mnie 11,8,9,9,nie widze powodow do obaw:).Na farmie nonstop fiolek ppomaranczowy,a baska cala w tamarillo xl+magazyny.Jutro koncze niezapominajke i evento_O.Domyslam sie,ze podobny ewencik bedzie moze za pol roku;)
     
  16. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Kolejny bardzo przyjemny event:)
    Nie ukręciłam ani jednego pakietu. Zwierzaczki dostają piłki i misie, obdzielam je sprawiedliwie, po kolei:). Na farmie sieję zawzięcie jutę na zmianę ze szczypiorkiem a na Wyspach coś z kategorii "inne" - czego mam najmniej. Wypadajki same wypadają i event sam się robi. Z zapasów oddawałam to, czego mam najwięcej i co najmniej potrzebne.
    event Madagaskar.PNG
     
  17. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    11-9-9-11,problemy z kolendrą minęły,,nie karmię pakietami,,zebra śpi,aaaa,kotki dwa;)
     
  18. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Pnącze zdobyte:
    [​IMG]

    Pozostało ostatnie karmienie wszystkich zwierzaczków:

    [​IMG]

    I zielonych nie będzie potrzeby zużywać.
     
  19. jola0909g

    jola0909g Nadzorca forum

    u mnie 12-12-11-11, karmię samymi wypadajkami- brakuje ich niecałe 850 by skończyć- czyli jutro rano
    a takie cudo z ts wyrosło:D
    [​IMG]
     
  20. magdalena

    magdalena Weteran forum

    W tym ewnecie totalne zero z zagadkowych drzew i zagród. Same starocie, tak złego rozdania dawno nie miałam.

    Ps. Ewenty bez roślinek ewentowych uwielbiam, żeby nie było, że tylko narzekam.
     
  21. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Finito. Piłki i miśki dalej lecą z pól, a ja proszę moich sąsiadów o nie wysyłanie już aktualnych wypadajek. Jeżeli oczywiście tu bywają i czytają...... Event fajny, bez siania tysięcy badyla, trochę towaru ze stodoły ubyło , ale do odrobienia w niedługim czasie. Powodzenia jeszcze walczącym
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.