Opinie Madagaskar - opowieści z zagrody

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 28 sierpnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. MaraAcoma

    MaraAcoma Komandor forum

    Zgłoś do pomocy technicznej , musiał jakiś błąd wystąpić . Przeloguj też .
     
    krasnoludek10 lubi to.
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Myślę, że przy dobrej wypadalności i cierpliwości to miśków i piłek wypadało wystarczająco do oddania w zadaniach bez produkcji pakietów i zużywania towaru ze Stodoły. Taki sposób był oczywiście korzystniejszy bo niepotrzebne były zapasy w Stodole a w przypadku produkcji pakietów - "wypadajek" potrzebnych było mniej ale w zamian zużyte zostały rośliny czy owoce. Ja byłam niecierpliwa, robiłam zadania na bieżąco i z posiadanych ilości wypadajek szybciej poszło z pakietami ;)

    Jeśli zadania zostały wykonane to itemy muszą być, jeśli nie ma ich w inwentarzu to pewnie już gdzieś sobie stoją ;) Jak nie odnajdziesz na żadnej łące czy na innych chmurach to zapraszam do PT, znajdziemy zguby :)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  3. hator

    hator Ekspert forum

    [​IMG] Rzutem na taśmę​
     
  4. -ola55-

    -ola55- Okazjonalny autor

    powiem wam ze znowu sie rozczarowałam byłam bardzo sumienna i znowu klapa w misji chyba zrezygnuje z całej tej zabawy :cry::cry::cry::cry::cry:
     
    bogusiania i krasnoludek10 lubią to.
  5. TLaskowski

    TLaskowski Czeladnik forum

    No i koniec. Każde zwierzątko do poziomu 11 i styka.
     
    jola0909g, hator oraz krasnoludek10 lubią to.
  6. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja też byłem (tylko przez 1 dobę zwierzęta) a kończę na 12-8-9-11. Ale się nie przejmuję, tylko jest mi po prostu szkoda mojego wysiłku, ale odechciało mi się chlapać SN. Poczytasz dobre rady graczy (mi to bardzo pomaga, chociaż gram od 9 lat z przerwami, ale gdybym się nie "posłuchał" graczy, to nadal na obszarach Farmy i Wyspy byłyby zwierza), przyzwyczaisz do takich sytuacji a w najgorszym wypadku olejesz tę grę. Do tego te zwierza, których nie schowałem do paska po poprzednim evencie czyli bodajże "Wieku żagli", bo "Łatek dostatek" mi się nie chciało (bo zapomniałem o nich), nawet nie były nakarmione. Także totalna klapa... Ale w pewnym momencie odechciewa się robić niektóre eventy (przynajmniej mi). A niektórym to nawet wszystkie.
     
    Ostatnie edytowanie: 4 września 2019
    bogusiania lubi to.
  7. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Ja siałem pomarańczowe fiołki do misji w spółdzielni, a event robił się sam. Praktycznie do 9 poziomu robiłem samymi wypadajkami. Dopiero potem zacząłem kręcić w młynie pakiety opieki. Bez problemu wszystkie zwierzęta weszły na 12 poziom :)
     
    olgs3, krasnoludek10 oraz aleksandra lubią to.
  8. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Siałam głównie żółty groszek i płaskurkę, bo nie mam drzew Zośki ani SN...
    pnącze zdobyłam i event zakończyłam 12 -12 - 11 - 12 na ostatnie brakło zabawek ;)
     
    olgs3 i krasnoludek10 lubią to.
  9. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    A możesz wyjaśnić tak pokrótce, na czym polegała ta twoja "sumienność"...?
    Bo tak mi się dziwnie wydaje, że w tym evencie to akurat sumienność nie była potrzebna 8)

    Dziwny masz ten rozkład.
    Nie zależało ci na pnączu...?
    Bo tak na zdrowy rozum to chyba jednak lepiej było iść wszystkimi zwierzakami po równo, po co ci jeden na poziomie dwunastym, jeśli dwa nawet do dziesiątego nie dotarły...?
    Klapa, fakt. Totalna 8)
     
    bogusiania, olgs3 oraz krasnoludek10 lubią to.
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Jakoś niespecjalnie. Ostatnio w nie klikam, ale tylko jak mam kombajn albo czegoś aktualnie potrzebuję (np. CMJ albo skracania wzrostu czegoś i jak sobie przypomnę skrzyneczek).
     
  11. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Aha.
    To po co w ogóle robiłeś ten event...? o_O
    Żeby wydać te miliony (ech ta twoja księgowość w eventowym, typowe)...?
    Zresztą nie moja sprawa, każdy gra jak lubi albo jak umie 8)
     
    olgs3 lubi to.
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Jak to po co:p Itemy dawały masę PD/TPD:D Tak, 9 500 PD/TPD to u mnie dużo, bo miałem chyba z 2-4 itemów, co dają 30 tys. a pozostałe to 11 000, 7 000 itd. (i nie jest dalej zabawa w "-4 000"). A tymi 4-5 tys. to już wypełniałem luki na wyspie skarbów.
     
    bogusiania lubi to.
  13. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    To w końcu masz te itemy...?
    Jeśli tak, to dlaczego zaraz "totalna klapa"...?
    Tylko po co ciągnąłeś wyżej te dwa zwierzaki, to ja nigdy nie zrozumiem xD
     
    olgs3, bogusiania oraz krasnoludek10 lubią to.
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Pewnie przez ułamek sekundy chciałem zrobić całość:pxD
     
    bogusiania lubi to.
  15. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    No tak, to już nie tylko ręce, ale nawet uszy opadają.
    Do samej ziemi.
    Miłej zabawy już ci życzyłam w innym wątku, tu chyba czas na ciszę nad tą trumienką 8)xD
     
    Kasiunia13, Daisy44 oraz olgs3 lubią to.
  16. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Dziękujemy za opinie. Wątek zamykam i przenoszę do Archiwum.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.