Opinie Madagaskar - opowieści z zagrody

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 28 sierpnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ruda120

    ruda120 Koneser forum

    11-11-9-9 tylko wypadajki - mam nadzieje że zdążę
     
  2. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    10-7-7-11, ale wydałem już około 10 mln (licząc to, co zeszło na targu). Także mam nadzieję, że w najbliższym czasie odkuję się na sklepiku... albo... mój młyn będzie wolny, bo mogę z niego nakręcić co najmniej 1 820 pasz dla papug a zawsze mogę dostawić jabłonki i będzie więcej (bo winogron w chwili obecnej starczy mi na około 8 635 sztuk paszy).
     
    niebo016 lubi to.
  3. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Żelazna logika, jaka (niewątpliwie) kryje się w tym poście, rzuciła mnie na kolana.
    Ale muszę jednak dopytać:
    Że co proszę...? 8)
     
  4. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    Właśnie zakończyłam event. Cały. Nie spieszyło mi się aż tak, żeby gnać bez tchu:music:xD Tajemniczości w pasku jeszcze a na polach jakieś długie badyle żebym mogła robić coś konstruktywnego dziś:pxD sieję do stodoły i misji. Jak dojrzeje kokon wystawie 3 łąki papug8) Mam już ponad 2000 ale nie zaszkodzi. :D
     
  5. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Późną nocą event zakończony:
    [​IMG]

    Misie i piłki już na plusie:
    [​IMG]
    [​IMG]

    Nie rozumiem, dlaczego tak blokujesz młyn, ja nastawiam tylko na dobę i w razie czego mam go do dyspozycji zawsze, jak zajdzie potrzeba.
    I tak naprawdę na co Ci tyle paszy dla papug?
     
  6. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Jeszcze 15 miśków i 29 piłek i event będzie skończony w całości.Manty niestety nie chcą zamieszkać na mojej wyspie,trzeba czekać cierpliwie aż zmienią zdanie.
    Pozdrawiam i miłego dnia życzę.
     
  7. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    Dlaczego sówki nie napiszesz? Niepotrzebnie Ci te puchate wysyłam:)
     
    Ostatnie edytowanie: 3 września 2019
    niebo016, krasnoludek10 oraz Anhedrea lubią to.
  8. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Zwierzaki zgodnie z planem nakarmione i dorosłe :)
    Tajemniczości nie wystawiłam. Pobawię się jeszcze marzeniami, że są tam manty ;)
     
  9. julkalulka111

    julkalulka111 Książę forum

    Event skończony /trochę z pomocą kasztanka/, manty popłynęły w dal, z drzewek - róża pustyni. Lubię takie eventy :)
    Teraz czekamy na "papugowstwo" :)
    Pozdrowienia dla Wszystkich ! :)
     
    niebo016, krasnoludek10 oraz Frytka2012 lubią to.
  10. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Witam po urlopie

    Event skończy,na urlopie sianie na długo,ale miałam problemy z netem.Ale dałam rade (wszystkie) aż się cieszę.Pozdrawiam wszystkich i czekamy na nowe zadania :)
     
  11. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    trafiłam w manty :D:D:D a żeby pozostać w temacie ;) zwierzaki u mnie 12-11-12-11, idziemy dalej.
     
  12. nikolabln

    nikolabln Chodząca legenda forum

    Witam ewent skonczony w calosci tylko z wypadajek i nawet Manta sie trafila.Powodzenia jeszcze walczacym.
     
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Źle zrozumiałaś. Chodziło mi o to, że w sumie mogę tyle wyprodukować a nie na jeden raz (za długo by to trwało, chyba z rok). A na co mi tyle paszy dla papug? Na zapas i na sprzedaż. I tak - stosuję się do Twojej rady i nastawiam młyn maksymalnie na dobę, ale jeszcze robię event i wolę nie ryzykować, że nie będę mógł ukręcić pakietów, bo młyn jest zajęty. Koniec, kropka. Temat uważam za wyczerpany.

    Wszystko zebrane. Wypadło około 200 misiów i tyleż samo piłek. Także pnącza raczej nie będzie (chyba, że zdarzy się cud i bardzo dużo wylotek wyleci z jabłonek i roślin do pakietów, które właśnie sieję).
     
    Ostatnie edytowanie: 3 września 2019
    niebo016, matthero oraz olgs3 lubią to.
  14. niebo016

    niebo016 Generał forum

    :music::music::music:Ukończyłam właśnie cały ewent- Madagaskar. Bardzo mało wypadało pluszowych misiów.8)
     
    Ostatnie edytowanie: 3 września 2019
  15. aisunel

    aisunel Generał forum

    Manty plywaja ale nie u mnie,na 5 potencjalnych;).Plakal nie bede tymbardziej,ze do misji z nagrodami do przemilczenia jest ich niewiele potrzebneo_O.Temat zamkniety,czekam na podobny:)
     
  16. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Bry.Ja eventu miałam nie robić ale mam 10/11/9/10 Więc jakoś mimochodem sam się prawie zrobił:p
     
  17. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    12-12-12-12,,jak miło:inlove:,,przed czasem:music:,bez kasztanka:music:,,,xDxD:inlove:
     
  18. rolnik_matik

    rolnik_matik Mieszkaniec forum

    Czy ja dopiero na sam koniec kapnęłam się że czasem korzystniej jest oddać same miśki lub same piłki zamiast kręcić pakiety paszy dla zwierząt? Niech mnie ktoś oświeci bo za rano wstałam :)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  19. cj3engcell

    cj3engcell Czeladnik forum

    mam pytanie. ewent skończyłem, wszystkie zwierzaki na maxa, ale na pnączu pisze że nie masz w inwentarzu itemu Kto jest kto i degustacji.
    To normalne?
     
    krasnoludek10 lubi to.
  20. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

    Uff
    Właśnie postawiłem pnącze. Zwierzaki za ten taniec daję każdemu po 10 !
     
    krasnoludek10 lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.