młyn

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika aneton05, 9 kwietnia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. aneton05

    aneton05 Aktywny autor

    wczoraj rozpoczełam produkcje super paszy w ilości 8 sztuk, dzisiaj wchodze i co........... prodkcja że niby sie zakonczyła . ja sie pytam w jaki sposob ?? zdecydowanie nie dopisało mi tych 8 sztuk do ogolnej ilosci.

    A druga sprawa to,ze dzisiaj miałam 600 szt wody ,a niby za co taki zaszczyt mnie spotkała,nic nie wykupywałam.
     
  2. GoskaK

    GoskaK Ekspert forum

    Dziś młyny stanęły, bo trwała "naprawa błędów" i prace konserwacyjne.
    Było w OO wczoraj. Wszystkie produkty z niewykręconych pasz powinny wrócić.
    Pozdrawiam :))
     
  3. SMOD_Wadera*

    SMOD_Wadera* Guest

    aneton05, zapraszam do zapoznania się z tym Oficjalnym Ogłoszeniem (jak czytamy w kolejnych postach, prace konserwacyjne były przesunięte na dziś). Jak mówi to ogłoszenie, produkcja paszy została przerwana a wszystkie produkty wróciły do stodoły. :)
    Czy tutaj masz jeszcze jakieś pytania?


    GoskaK, dziękuję za pomoc :)
     
  4. BA_Salsa

    BA_Salsa Guest

    Nie pojawiły się nowe pytania, więc wątek zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.