Młyn - Rozbudowa ( kolejność produkcji )

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika Mateusz, 8 grudnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Chcesz aby młyn był bardziej rozbudowany

  1. Tak

  2. Nie wiem

  3. Nie

Wyniki będą widoczne dopiero po głosowaniu.
  1. Mateusz

    Mateusz Ambasador forum

    Proponuję dodać do młyna dwa okienka do produkcji paszy w młynie . A grafikę chomika i małpy usuwamy i w to miejsce dodajemy kolejne miejsce do produkcji paszy
     
  2. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Rozbudowę uważam za zbędną.
    Głosuję na Nie.

    Co innego, jakby dodano możliwość produkcji SP w młynie Bahamy.
     
    picantinio2012, fkamil oraz ania1713 lubią to.
  3. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Pomysł dodaję do spisu i do rozmów zapraszam.

    Tak, dla ścisłości. Po dwa okienka w każdym młynie, czy w sumie dwa, czyli po jednym na młyn?
     
  4. .latka.

    .latka. Stały bywalec

    tez uwazam za zbedna i glosuje na nie.
     
  5. zx221

    zx221 Półbóstwo forum

    czym trudniej tym przyjemniej i ciekawiej... głosuję na nie
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Mateusz podobny pomysł jest już od dawna: Młyn - produkcja 10 rodzajów pasz jednocześnie. Tam co prawda Autor zaproponował 10 miejsc do produkcji paszy w Młynie ale moim zdaniem jest dobrze jak jest teraz i nie ma sensu dodawać kolejnych slotów. Ja nawet teraz nieraz zmieniam paszę, którą mam ustawioną bo okazuje się, że potrzebna jest inna. Wiadomo, że pasza będzie dostępna dopiero po wyprodukowaniu więc nie byłoby warto według mnie nastawiać produkcji w większej ilości slotów bo zanim by się wyprodukowała to mogłoby się okazać, że potrzebna jest inna a nastawiać w 5 czy 10 slotach a później anulować produkcję i zmieniać to bez sensu jest. Głosuję na Nie.
     
    Ostatnie edytowanie: 12 grudnia 2019
    zx221 lubi to.
  7. niki1990

    niki1990 Komandor forum

    Teraz jest stanowczo za mało. Im więcej tym lepiej, a najlepiej jeszcze uruchomić produkcję SP w młynie na baśce. To logiczne,gdyż SP wykorzystujemy również do zwierząt egzotycznych
     
  8. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    SP na Baśce konieczne. Dodawanie większych ilości mi nie potrzebne
     
    CHUDYJUREK lubi to.
  9. halina54

    halina54 Hrabia forum

    Rozbudowa nie jest potrzebna ale mogloby byc skrocenie produkcji o polowe bo nazbieranie paszy na jedno kolorowanie nowego zwierza graniczy z cudem jezeli ktos nie kupuje sp ani turbo mlyna.Wyprodukowanie 12 jednostek to az 108 godz,to ile sie zbierze na caly miesiac? Wiem wiem wszyscy mnie zakrzycza ale takie sa realia pracy na farmie ...zbieranie zbieranie i jeszcze raz zbieranie
     
    niki1990 lubi to.