Młyn na Bahamie II

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika Wathgurthson, 26 marca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Wathgurthson

    Wathgurthson Czeladnik forum

    Wątek do którego mnie odesłałaś dotyczy bunusów z pnącza. Mój problem jest trochę inny. Nie mam wykupionego bonusu. Po prostu nie mogę produkować paszy na Bahamie i nie mogę sprzedawać jej na targu, bo zginęły ikonki.
     
  2. Watek do którego Cię odesłałam dotyczy również problemów z młynem a nie tylko bonusów z pnącza

    Podaję jeszcze raz ...WĄTEK ...

    I proszę nie twórz kolejnych dubli bo będę zmuszona potraktować to jako niezgodne z regulaminem

    Zamykam jako kolejny dubel
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.