Młyn na Bahamaramie

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika kazeka, 15 lipca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. kazeka

    kazeka Czeladnik forum

    Nie mogę robić paszy w młynie na Bahamaramie. Po kliknięciu na młyn mam pustą planszę. Czy ktoś też tak ma???
     
  2. SMOD_Wadera*

    SMOD_Wadera* Guest

    kazeka, bardzo Cię proszę o zastosowanie się do tego poradnika: Gdy gra nie działa, wyczyść proszę ciasteczka, ciasteczka flashowe oraz pamięć podręczną, sprawdź również czy masz aktualną wersję AFP. :)
    Czy zastosowanie się do porad pomogło? Czy masz jeszcze jakieś pytania? :)
     
  3. Tomoland

    Tomoland Forumowy żółtodziób

    Dziękuje. Działa.
     
  4. SMOD_Wadera*

    SMOD_Wadera* Guest

    Tomoland, jak rozumiem kazeka, to Twoje drugie konto, zatem skoro wszystko już działa, kolejnych pytań nie masz, to temat pozwolę sobie zamknąć. :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.