Młot drewniany

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika 53klasa, 20 października 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. 53klasa

    53klasa Stary wyjadacz

    Było już kilka tematów, lecz wszystkie pozamykane i nie można pisać. A może ktoś ma jakieś dodatkowy pomysł lub jest w grze jakiś błąd.

    Żeby uwolnić kolejne sloty w upiornej menażerii i nie tylko do tego, potrzebny jest ten drewniany młot, który od dawna u mnie wcale nie wypada. Czy ktoś jeszcze tak ma?

    Nie wypada na niego uszlachetnienie ze szklarni, choć robię to i robię, nie ma szans trafić na uszlachetnienie z młotem. Nie wypada ze skrzyń z narzędziami nawet z XXL. Nie wypada ze skrzyń z farmerskim wyposażeniem ani z żadnych innych, a mam ich naprawdę sporo z pnącza i itemów. I oczywiście nigdy nie wypada z pól. Po co w grze przedmiot, który zapewne można kupić jedynie za pieniądze lub wygrać w jednej misji w spółdzielni?
    Może jest jakiś błąd w mechanice gry? Albo jest więcej misji z taką nagrodą , a ja nie umiem ich znaleźć?
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    53klasa i ten wątek również zamknę bo gdyby dla każdego z narzędzi otwierany był oddzielny temat to byłby jeden wielki bałagan i nikt by niczego nie znalazł.
    Problem drewnianego młota i prośbę o podanie sposobów na jego zdobycie możesz poruszyć i zapytać Graczy np. w tym wątku: Porady doświadczonych graczy.
    A co do uszlachetnień dla drewnianego młota to jest kilka roślin, dla których można to uszlachetnienie zdobyć, np. Biała lilia, Irys, Kalafior, Margerytka lub Pustynnik. Zestawienie wszystkich znajdziesz w tabeli: Bonusy[​IMG].
    Ja dość szybko zdobyłam to uszlachetnienie dla kalafiora i choć co jakiś czas oddaję młoty do różnych zadań to w tej chwili mam jeszcze 148. Spróbuj z tym kalafiorem, jak będzie się opierał to wybierz inną roślinę w Szklarni.
    Może Gracze mają jeszcze inne sprawdzone rośliny, zapytaj proszę w wyżej podanym wątku, tutaj temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.