Opinie Lwia jama

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 13 marca 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. skorpion_JM

    skorpion_JM Analityk forum

    Mam tak samo, mimo iż wykonuję już 3 rundę, to wciąż pokazuje rundę 1.
     
    Ciasteczkowa♥ lubi to.
  2. ShaGGy778

    ShaGGy778 Komisarz forum

    Mnie też się udało wczoraj skończyć, siało się bez pośpiechu, tak przy okazji. :) Z piccolo mam bukiet kwiatów, fajnie, kupony na kombajn zawsze w cenie. :p Dodatkowo z eventowej tajemniczej zagrody wypadły mi pierwsze pręgowce, więc jestem zadowolony. :)
     
  3. Kafelowy

    Kafelowy Naśladowca mistrzów

    Ale się tobie poszczęściło, bo u mnie z siedmiu zagród nie zrobił się ani jeden pręgowiec. Czasami postawisz jedną zagrodę i masz, a jak jest wiele to nic nie wychodzi. Dobrze, że już koniec ewentu.
     
    Ciasteczkowa♥ lubi to.
  4. d_anulka

    d_anulka Stary wyjadacz

    Tak to jest z tą losowością... ja z zagród z eventu dostałam pomarańczowe bobry, pomarańczowe żółwie i żółwie czerwonolice... o reszcie nie wspomnę. ;)
    Jak pręgowce weszły do grona zagadkowych, kupiłam sześć zagród i dostałam dwa, właśnie te najnowsze... Więc mam nowości, ale byłoby fajnie, gdyby z zagród zdobytych w eventach też coś fajnego się wykluło :inlove:
     
  5. melody28

    melody28 Wielki mistrz forum

    Skończyłam idąc "na piechotę" i nie śpiesząc się ze zbiorami. Jakaś taka nijaka ta plansza końcowa
     
    hlnrys i Ciasteczkowa♥ lubią to.
  6. ola88888

    ola88888 Stary wyjadacz

    Ja teraz skonczylam. Pozno zaczelam to troche Sn i Snz poszlo, ale nie duzo. Zagrody i drzewa wystawilam, ciekawe co wyjdzie :)
     
    hlnrys i Ciasteczkowa♥ lubią to.
  7. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    skończyłem i ja , choć dziś asekuracyjnie 2x sn rzuciłem ;)
     
    hlnrys i Ciasteczkowa♥ lubią to.
  8. szary_ludzik

    szary_ludzik Wyjątkowy talent

    Ma ktoś możliwość złapania dodatkowego itemu Lwia jama?
    Tak liczyłam, że nie zdążyłam...
     
    Ciasteczkowa♥ lubi to.
  9. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Dziękujemy za opinie. Temat zamykam i przenoszę do archiwum.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.